Yıldız yükseltmek ve çakraları açmak için dua/ayet-sure/esma önerileri🌸

Bir gönül işim kopukluğa uğrayınca, niyetim için 3 gün peş peşe yıldız yükseltme terkibi okumuştum. 71 er kez ayetel kürsi, fatiha, ihlas, felak ve nas surelerini okumuştum yani. Eylül başıydı galiba.

Geçen süre içerisinde bir gelişme olacağına dair ümidim körelmeye başlamıştı. Ama dün iletişime geçtik. Duymak istediğimden çok daha fazlasını duydum kendisinden... Bu beni çok mutlu etti ve ümitlendirdi.

Yıldız yükseltme terkibini sık sık çeşitli niyetlerim ve yakınlarıma niyetlenerek de okumayı sürdürmeye karar verdim inşaallah...
Bu konuda okumalarinizi yaptiktan sonra mesela yasin falan okuyunca başta peygamberimiz olmak üzere hediye eyleme yapıyoruz duamizi ediyoruz ya siz de o şekilde yaptınız

En az 3 gün. 7 gün filan yapılsa herhalde daha etkili olur. Zaten okudukça insanı çok güçlü ve sabırlı kılıyor. Yeğenimin iş bulması için de niyetlenmek istiyorum hastalığım biter bitmez.
Maşallah çok iyi. peki bir oturuşta mi hepsini arka arkaya okumamız lazım? Yoksa gün içinde parçalasak okusak olur mu

Bende şöyle duydum arındırıcı esmalar var ya rahman ya tevvab ya kuddus ya rahman buari niyet edip arınmak için 100 kere çeksek sorun olur mu peki?
Yok tabikide sorun olmaz içinizden geldiği kadar çekin çok çekmek önemli değil kalpten çekmek önemli. Birde Estağfurullah veyahut Estağfurullah duasi da okuyabilirsiniz ne kadar çabuk Gunahlarimizdan arinirsak o kadar çabuk üzerimizde ki kötü enejilerden ariniriz dilimizi ve kalbimizi temizlersek dualarimiz o kadar çabuk mevlaya ulaşır 🌸

Son düzenleme:
Yok tabikide sorun olmaz içinizden geldiği kadar çekin çok çekmek önemli değil kalpten çekmek önemli. Birde Estağfurullah veyahut Estağfurullah duasi da okuyabilirsiniz ne kadar çabuk Gunahlarimizdan o kadar çabuk üzerimizde ki kötü enejilerden ariniriz dilimizi ve kalbimizi temizlersek dualarimiz o kadar çabuk mevlaya ulaşır 🌸
Ya inanın bu sayfayı iyiki gördüm heycan bastı ben gerçekten çok hatalar yaptım fal baktırdım ettim çok pişman oldums asiiri arada yenik düşüyorum ama ona dusmucem normalde kuran okurum zikir çekerim ama esmaul husnaya başlamadım hiç heycanlandim baslicam 💙 iyiki gördüm burayı içime umut doğdu resmen

Güzel şekilde iletişim halindeyken, aniden iletişimi kesmiş, gerekçe olarak da kafasının yoğun olduğunu belirtmişti. Çok üzülmüştüm. Ben de kendimi iyi hissetmek ve iletişime devam etme niyetiyle yıldız yükseltme terkibi okumaya karar verdim.

Dün duyduğum sözler şöyleydi: İyi ki varsın. senden başkasına ilgim yok. Çok beğeniyorum seni. Yakında gelir affettiririm kendimi. Düşüncesizlik ettiğim için özür dilerim. imaj dünyamda en üsttesin. hep aklımdasın.

Bunlar benim için yetti de arttı şimdilik:)

Darısı istediğiyle kavuşmak isteyenlerin başına.

Güzel şekilde iletişim halindeyken, aniden iletişimi kesmiş, gerekçe olarak da kafasının yoğun olduğunu belirtmişti. Çok üzülmüştüm. Ben de kendimi iyi hissetmek ve iletişime devam etme niyetiyle yıldız yükseltme terkibi okumaya karar verdim.

Dün duyduğum sözler şöyleydi: İyi ki varsın. senden başkasına ilgim yok. Çok beğeniyorum seni. Yakında gelir affettiririm kendimi. Düşüncesizlik ettiğim için özür dilerim. imaj dünyamda en üsttesin. hep aklımdasın.

Bunlar benim için yetti de arttı şimdilik:)

Darısı istediğiyle kavuşmak isteyenlerin başına.
Çok güzel hemen etkisini göstermiş bende okucam bana çok haksızlık etmişti ins 🤲 olur bende de

Çok güzel hemen etkisini göstermiş bende okucam bana çok haksızlık etmişti ins 🤲 olur bende de
Ağustos ortalarından beri iletişimimiz kopmuştu. Aradan 2 ay geçivermiş. Dün ben kafasındaki yoğunluk geçti mi diye sordum. O da cevap verdi. Sohbet etmeye başladık. Yani ilk adımı ben attım mesaj atarak... Devamı geldi...

Ağustos ortalarından beri iletişimimiz kopmuştu. Aradan 2 ay geçivermiş. Dün ben kafasındaki yoğunluk geçti mi diye sordum. O da cevap verdi. Sohbet etmeye başladık. Yani ilk adımı ben attım mesaj atarak... Devamı geldi...
Ben adım atamam kuzum bana okdr hakaret etti :KK43:

Tam olarak ne gibi etkilerini gördünüz özel değilse tabi 😊😊
İşte o arkadaşın yazdığı gibi çok güzel olmamama rağmen o dönem çok beğenildim. Her zaman bana ilgisi olan biri oldu hiç boş kalmadım. Sadece güzellik değil ama.. derslerde öğretmenler söylediklerimi beğenirdi, arkadaş ortamında fikirlerim sorulurdu, akıl danışan çok oldu. Arkadaş ortamım genişti. Üni hocası bir arkadaşım giyim zevkini çok beğeniyorum beraber alışverişe çıkalım bana kıyafet alalım derdi. Annemin arkadaşları beğenirdi hep beni sorarlardı anneme kızın çok tatlı derlerdi. Bunun gibi şeyler. Ama bende bunların alt yapısı vardı. Sihirli değnek değmiş gibi olmadı. Üzerine ekledi sadece. Böyle aura mı desem enerji mi desem bir şey vardı bende hangi erkekle evlenme niyetiyle tanışsam oturup görüşsem hep aşık oldular. Ben de eşimi beğenince ona evet dedim. Yani çok bir güzelliğim olmamasına rağmen hep seçen taraf olmuşumdur.

Siz o zaman yıldız yükseltmenizi okuyup, beklemeye geçin. Bizde hiçbir zaman hakaret olmamıştı. Aniden iletişimi kesmişti.
Evet işte bende hakert oldu kalbimi çok kırdı aşırı ben çok adım attım ama hep azarladı :KK43: çok sevdim ama eskisi kadar duruldum asla peşinden gitmiyorum sadece pişman olsun istiyorum

Ya inanın bu sayfayı iyiki gördüm heycan bastı ben gerçekten çok hatalar yaptım fal baktırdım ettim çok pişman oldums asiiri arada yenik düşüyorum ama ona dusmucem normalde kuran okurum zikir çekerim ama esmaul husnaya başlamadım hiç heycanlandim baslicam 💙 iyiki gördüm burayı içime umut doğdu resmen
Canım benim insaniz biz hepimizin bir hatası günahı var rabbimin tövbe kapısı her daim açık onemli olan o kapinin bizlere acik olmasi o kapidan ayrilmamak ama burda esas nokta yapmamiz gereken gunahlari asla tekraralamamaliyiz
Mesela ben bu istiğfar duasının çok etkisini gördüm sadece gunahlar icin degil namazlarimdan sonra da sürekli cekerdim ve her defasinda bi yakınlık bi maneviyat hissediyosun çünkü sürekli Özür diliyosun af diliyosun ki Estağfurullah dualarinin kabulunde de çok önemli iksir

Estağfirullah el-Azim el-Kerim ellezi la ilahe illahüvel hayyül kayyumu ve etübü ileyhi subhanehu"

Duasının manası:

"Azamet ve Kerem sahibi olan Azîm, Kerîm, kendisinden başka ilâh olmayan, ezelî ve ebedî hayat sahibi olan Hayy ve her şeyi ayakta tutan Kayyûm olan Allah'dan mağfiret diliyor ve tevbe ediyorum. O bütün ayıp, kusur ve kötülüklerden münezzeh olan Sübhan'dır."

X