Yıldız yükseltmek ve çakraları açmak için dua/ayet-sure/esma önerileri🌸

Tesekkür ederim, büyük istigfar falnda Cekerdim ama diyorum ya öyle haldeyimki hersey zor geliyor...
Bana da zor geliyor ...ben de yeni basladim 3 4 gun once...Tesbih falan kullanmadan sayıyi da saymadan dudagizi da kıpırdatmadan kalbinizden sürekli tekrarlayın. Ben öyle yapıyorum. En kolayı böyle buldum. Tekrar alışmaya calisiyorum.

Bana da zor geliyor ...ben de yeni basladim 3 4 gun once...Tesbih falan kullanmadan sayıyi da saymadan dudagizi da kıpırdatmadan kalbinizden sürekli tekrarlayın. Ben öyle yapıyorum. En kolayı böyle buldum. Tekrar alışmaya calisiyorum.
Allah kolaylik versin InsAllah devami gelir birakmazsiniz ❤️

Hasan-ı Basri hazretlerine, kıtlıktan, fakirlikten, çocuğunun olmadığından şikayette bulunuldu. Hepsine de istigfar etmesini söyledi. Sebebi sorulunca, şu mealdeki âyet-i kerimeleri okudu:
(Çok affedici olan Rabbinize istigfar edin ki, gökten bol yağmur indirsin; size, mal ve oğullar ile yardım etsin, sizin için bahçeler, ırmaklar versin.) [Nuh 10-12]

Merhabalar.Epeydir foruma girmiyordum,dün girdim birazını okudum,bugün topiğinizin tamamını okudum,hepinizin yorumlarına bayıldım,gerçekten yorumlarınız ne kadar güzel,hem kişisel gelişim ve esmaül hüsna ile çalışmalarla ilgili.Yıldızınızı yükseltmek istiyorsanız Ya Rafiu Ya Nur esmasını sabah ezanından sonra yada gece 1000 kere okumalısınız,eğer sert etkili hava yada ateş grubu burçlarındansanız 21-30 gün sonra,yada su ve ay grubu burçlarındansanız 2 hafta yada 10 gün sonra yıldızınız yükselip pırıl pırıl parlamaya başlarsınız.Ya Rafiu auranızı tüm kötü enerjilerden,bedduaların enerjilerinden,büyü ve nazar enerjilerinden temizler ve yükseltir,Ya Nur esmasıda yıldızınızı dişi yapıp nazara yada kötü enerjiye uğramanıza engel olup yıldızınızı dişi yapar ve bir müddet sonra çok güzelleşmeye başlarsınız,maddiyatınız artar,ev hanımıysanız eşinizin maddiyatı işi gücü çok iyi olur.

Çakralarınızı açmak istiyorsanız her akşam yada gece Ya Nur esmasını 1000 yada 1500 kadar zikretmeye başlarsanız tabi niyet ederek"niyet ettim Allah Rızası için bütün çakralarımı Ya Nur ismiyle açmaya" bir müddet sonra çakranız açılır. Ben Ya Veliyy esması ile 3.gözümü açmıştım bir gece Yakaza halindeyken "yani uykuya geçerken ama uyumamıştım",resmen kafamdan 2 göz açtım sonra ya veliyy esmasını araştırdım duru görüyü açarmış.Ya Veliyy esmasını duru görü değilde içimden geçtiği için çekmiştim

İşlerinizçok ters gidiyorsa ve olacakken son anda olmuyorsa,bilinki bilmeden bir günah işlediniz ve kul hakkına girdiniz yada beddua aldınız.Ozaman hemen oturup 700-yada 1000 kere estağfirullah el azim zikri çekip tövbe edip arınmalısınız.Ikincisi sürekli Ya Vedud zikri yapan bir insan 3 ayı geçmişse çakralarındadengesizlik başlayabilir;sürekli hassaslık,herşeye kırılma,bazen melankoli,kızgınlık herkesi ,doğayı,çiçeği böceği aşırı sevme ve kendisine kötülük yapan insanları hep affedip alttan al a buda bir zaman sonra insanı depresyona sokma yoluna gider.O zaman günde 100 yada 200 kere "la ilahe illallah"derseniz çakralarınız dengelenir,çünkü Ya Vedud kalp çakrasına bakar sürekli zikredildiğnde tek bir çakrayı çalıştırır.

Ya Hayy ya Kayyum diye günde 1000 kere çekin bir görün,gerçekten 2 gün bir deneyin.Böyle bir enerji yok,2 haftadır kollarımı kaldırıpta mutfak dolaplarını bir türlü temizleyemiyordum,ama bu zikri çektim,mutfak dolapları,koltuk halı ben bile şaşırdım ve çok güçlü bir zikir.Ya Hayy direk böbreklere ve hücrelere bakan bir esma.Sanki yaşlanan her hücreniz yenileniyor,sürekli bakımlı ve güzel oluyorsunuz.Ya Kayyum yaşlanan gasta hücreleri tespit edip ta Hayy esması ile hücrelerinizi yeniliyor,eğer uyku sorununyz varsa çok uyuyorsanız yada uyuyamıyorsanız uykunuzu düzenliyor,hafızanızı çok güçlü yapıyor ve 6.hissinizi en yükseklere çıkarıyor.

Yüzünüzün ve vücudunuzun güzelleşmesini istiyorsanız Ya Cemil Ya Musavvir zikrini 1000 kere yada ikisinin ebcedinin toplamı kadar yapın derim.Ya Cemil sadece sizi güzelleştirmez hayatınızı da güzelleştirir,dilekleriniz çok çabuk olmaya başlar.Ya Musavvir dişi enerjinizi en yükseklere çıkarır,eğer kadınsal hormonsal bir sorununuz varsa regl sorunu yaşıyorsanız düzenler,kadınlarla sürekli sorun yaşıyorsanız komşularınızla,arkadaşlarınızla,kaynanızla hepsini düzeltir.

Yüzünüzün ve vücudunuzun güzelleşmesini istiyorsanız Ya Cemil Ya Musavvir zikrini 1000 kere yada ikisinin ebcedinin toplamı kadar yapın derim.Ya Cemil sadece sizi güzelleştirmez hayatınızı da güzelleştirir,dilekleriniz çok çabuk olmaya başlar.Ya Musavvir dişi enerjinizi en yükseklere çıkarır,eğer kadınsal hormonsal bir sorununuz varsa regl sorunu yaşıyorsanız düzenler,kadınlarla sürekli sorun yaşıyorsanız komşularınızla,arkadaşlarınızla,kaynanızla hepsini düzeltir.

B Bluemiracle12 Allah bin kere razı olsun. Ne kadar güzel bilgiler paylaşmışsın bizlerle.💜
Bu mesajlardaki tüm esmaları bahsettiğin etkiler için ayrı niyetlerle okuduğumuz zaman herhangi bir sorun olmaz değil mi? Bazı arkadaşlar olumsuz etki yaşadıklarından da bahsetmişler de.

B Bluemiracle12 Allah bin kere razı olsun. Ne kadar güzel bilgiler paylaşmışsın bizlerle.💜
Bu mesajlardaki tüm esmaları bahsettiğin etkiler için ayrı niyetlerle okuduğumuz zaman herhangi bir sorun olmaz değil mi? Bazı arkadaşlar olumsuz etki yaşadıklarından da bahsetmişler de.
hepsini okumak.olumsuz etkilermis canim Zuzu öyle dedi en fazla 3 tane

Allah sizden de razı olsun,teşekkür ederim güzel dilekleriniz için🤗 3 esmadan fazla zikrederseniz sorun olur çünkü esmaların enerjileri çok güçlü olduğu için kaldıramaz depresyona girersiniz.Bence her 40 gün 2 yada 3 esmayı okuyup kendinizde deneyimleyin derim.Mesela bende Ya Musavvir tek okuduğumda güzelleşmedim,incelmedim,ama regl sorunum vardı düzeldi.Fakat Ya Cemil Ya Musavvir olarak okuduğumda güzelleştim ve iştahım kapandı vücudum incelmeye ve forma girmeye başladım.Ya Basıt esması herkesde mutluluk ve huzur olarak tecelli etmiş bende öyle olmadı,ne kadar görüşmediğim arkadaşlarım varsa hepsi arayıp halimi hatırımı sormaya başladılar.Allahümme Ya Vedud esmasını 1000 kere zikrettiğimde herkes bana büyülenmiş gibi bakıyordu,kendimi star gibi hissettim ve kimse size kötü söz söyleyemiyor,ne arkanızdan ne önünüzden.Ya Nur esmasını sürekli 1000'lerde yada 1500'lerde okuduğunuzda öyle rüyalar görüyorsunuzki ertesi gün birebir yaşıyorsunuz ve insanların düşüncelerini hissetmeye başlıyorsunuz,ben niyet etmedim ama benim tıkanmış çakralarımı açtığını hissettim.Bence her ay yani 40 gün ,günde 3 esma zikredin açılımlarına bakın,diğer 40 gün başka esmalarla çalışma yapın

Merhabalar.Epeydir foruma girmiyordum,dün girdim birazını okudum,bugün topiğinizin tamamını okudum,hepinizin yorumlarına bayıldım,gerçekten yorumlarınız ne kadar güzel,hem kişisel gelişim ve esmaül hüsna ile çalışmalarla ilgili.Yıldızınızı yükseltmek istiyorsanız Ya Rafiu Ya Nur esmasını sabah ezanından sonra yada gece 1000 kere okumalısınız,eğer sert etkili hava yada ateş grubu burçlarındansanız 21-30 gün sonra,yada su ve ay grubu burçlarındansanız 2 hafta yada 10 gün sonra yıldızınız yükselip pırıl pırıl parlamaya başlarsınız.Ya Rafiu auranızı tüm kötü enerjilerden,bedduaların enerjilerinden,büyü ve nazar enerjilerinden temizler ve yükseltir,Ya Nur esmasıda yıldızınızı dişi yapıp nazara yada kötü enerjiye uğramanıza engel olup yıldızınızı dişi yapar ve bir müddet sonra çok güzelleşmeye başlarsınız,maddiyatınız artar,ev hanımıysanız eşinizin maddiyatı işi gücü çok iyi olur.

Merhaba,

Hoşgeldiniz tekrar :)

Kırmızı ile işaretlediğim yer ile ilgili toprak grubu burçlar ne yapmalı ya da ne beklemeli?

Bazen yıldız düşüklüğünün ya da bizim deyimimizle yıldız düşüklüğü olan şeyin (belki şansızlık, kısmetsizlik, işlerin ters gitmesi vs. olarak da adlandırabiliriz) kader olduğunu düşünüyorum. Gerçekten esmalarla değiştirilebilir mi bu durum?

Bir de sizde de oluyordu sanırım, ya latif esması beni olumsuz etkiliyor ya da ben öyle gözlemliyorum bilemedim. Bunun nedeni ne olabilir? Siz kendiniz için bir sebep bulabildiniz mi?

Ya Latif esmasını zikrettiğimde resmen kabz yaşıyorum daralıyorum bunalıyorum,amaaa 21 gün sonra acaip derecede mucizeler yaşıyorum bunları yazmadım galiba,o zikrettiğim 21 gün resmen çok bunalımlı süreç,o yüzden ya latif'i pek zikretmiyorum,ama bir yerim ağrıdığında 129 kere zikretip elime üfleyip ağrıyan yerime elimi dokundurduğumda ağrım tamamen geçiyor. Bence sağlık üzerinde çok etkili.

Allah izin vermedikçe ve buyur etmedikçe ismini zikrettirmezmiş.Siz şanssız olsaydınız bu sayfayı keşfetmiş olamazdınız,ama yıldızınız düşükse 1000 kere Ya Rafiu zikredin,1 hafta sonra yıldız gibi parlayacaksınız.Isterseniz Ya Rafiu Ya Nur olarak zikredin ebced değerlerinin toplamıyla (351+256).

Ya Latif esmasını zikrettiğimde resmen kabz yaşıyorum daralıyorum bunalıyorum,amaaa 21 gün sonra acaip derecede mucizeler yaşıyorum bunları yazmadım galiba,o zikrettiğim 21 gün resmen çok bunalımlı süreç,o yüzden ya latif'i pek zikretmiyorum,ama bir yerim ağrıdığında 129 kere zikretip elime üfleyip ağrıyan yerime elimi dokundurduğumda ağrım tamamen geçiyor. Bence sağlık üzerinde çok etkili.

Evet aynen benimde öyle çok bunalımlı oluyor o yüzden hiç 21 güne ulaşamadım. Her seferinde, bir yorum okuyup heyecanla başlıyorum ama yine yanı şeyler olmaya başlayınca korkup bırakıyorum.
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, çok değerli :KK68:
Bir de ve hüvel alliyul azim önermiştiniz siz yanlış hatırlamıyorsam diğer başlıkta. Ona da başlayacağım inşallah :)

Allah izin vermedikçe ve buyur etmedikçe ismini zikrettirmezmiş.Siz şanssız olsaydınız bu sayfayı keşfetmiş olamazdınız,ama yıldızınız düşükse 1000 kere Ya Rafiu zikredin,1 hafta sonra yıldız gibi parlayacaksınız.Isterseniz Ya Rafiu Ya Nur olarak zikredin ebced değerlerinin toplamıyla (351+256).

Çok teşekkür ederim, doğru söylüyorsunuz :KK68:

Çok heyecanlandım, başlayacağım inşallah.

Ayetel kursi son ayet

Ve huvel aliyyul azim ( o yücedir büyüktür azametlidir )

Her gün sadece 100 kere okuyarak ve en az 40 devam ederek

Hayırlı olan ve birbirinizi çok sevip çok aşık olacağınız eşinizi bulabilirsiniz bu âyet muhtesemdir ben bir çok sırrına vakıf oldum fakat 100 den fazla okumayın herkes kaldiramayabilir..

Her güzelliğin bir zorluğu vardır bu ayetin zor olan kısmı ise
Karşılaştığınız her kes sizi cok sever karşı cinsten olanlar yanınızda ayrılmak istemez hem cinsiniz ise çok kıskanır

Güzellikleri ise
Sizi her kötülükten 99 gün korur
Dinç uyanirsin iz
Rüyalarıniz değişir
Doğruyu yanlısı anlarsınız
Kendinizi çok iyi hissedersiniz

Soyleyebileceklerim bu kadar

Ben denedim hemde hayatımda aşk istemediğim bir zamanda neden denedim nama öneren birinin sırlarınin muhteşem olduğunu söyledi sırf sırlarını öğrenmek için okudum ve elbette haklıymış bana çok şey kazandırdı her neyse aradan 1.5 ay geçti eskiden tanıdığım biri ile karşılaştım arabadan inip bana baktığı an resmen aşık oldum ondada aynı şey olduğuna emindim üstelik 5 dk.öncesinde hiç böyle bir şey yasaycağıma inanmazdim ve zamanla tıpkı hayalindeki gibi biri olduğunu görmeye başladım aradan tam 1 yıl geçti nisanlandik kismetse 3 5 aya düğünümuz olacak..

Bu ayeti ilişkisi veya evli olanda okuyabilir
Fakat eğer kötü şeyler yaşamaya başlarsınız bilinki o kişi sizin için hayırlı değildir

Evli bir arkadasıma okutturdum eşiyle arası çok kotuydu masallah şimdi çok çok iyiler ve arkadaşım aramızın duzelmesinin yani sıra kendimi çok iyi hissediyorum dedi..

Çok önceki sayfalarda arkadaşımız "ve huvel aliyyul azim"zikrini okumuş ve güzel sonuçlar almış.Çok güzel mucizeler yaşamış Maşallah diyorum.

Konunun Adı:"Hayırlı Aşkınızı bu Ayet ile bulacaksınız".Evvelki sayfalara bakarsanız bu adla açılan konuda "ve huvel aliyyul azim"hakkında yorumları bulacaksınız.AnaelZan arkadaşımız çok güzel bilgiler vermiş,okumanızı tavsiye ederim.

X