Yıldız yükseltmek ve çakraları açmak için dua/ayet-sure/esma önerileri🌸

Tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.
Kırmızı ile işaretlediğim kısımla ilgili bir şey soracağım size. Bu, ben de esma okumaya başlayınca oluyor. Yani kendini iyi hissetmeme, içine kapanma, olumsuzluk,...vs. o yüzden dikkatimi çekti.
Siz esmaları okumaya başlamadan önce mi böyleydiniz? Yoksa esmaları okumaya başladıktan sonra mı ilk zamanlar böyle hissettiniz?

Bu sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.

Öncesinden bahsediyorum. Okumadan önce kendimi özgüvensiz, aşırı hassas, alıngan ve içime kapanmış hissediyordum.Okuduğum dönemdeyse daha özgüvenli,daha az takıntılı ve güçlü hissettim.

Sizi cok iyi anliyorum bunun sebebi bazi esmalar bazi insanlara agir gelebiliyor o yuzden kendinize uygun esmayi cekmek daha iyi

Sizi cok iyi anliyorum bunun sebebi bazi esmalar bazi insanlara agir gelebiliyor o yuzden kendinize uygun esmayi cekmek daha iyi

İşte ben onu bulamadım bir türlü. Çok istiyorum düzenli okuyup faydasını görmek ama başladıktan kısa süre sonra olumsuzluklarla karşılaşınca korkup bırakıyorum

Kesinlikle! Herkesin farklı kişiliği, karakteri, etrafa yaydığı enerjisi ve aurası var. Esmalar insanın yaydığı enerjiyi değiştiriyor. Mesela erkeksi bir yapıda insanın daha güçlü ve erkeksi yapıcak esma okumaya ihtiyacı yok. Saldırgan bir hale getirebilir. Mesela bir dönem bir esmayı çekiyordum. Beni daha da hassas yaptı. Kısa bir sürede bıraktım. Herkes kendi içinden geçen ve kendine uygun bir esmayı çekmeli.

Bu cakralar sanırım beni sevmedi bir ara aşırı merak sardim hüsran oldu bir daha yapmadım nedense cakralar korkutuyor beni

Yaa Maşallah çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Günler için Esmalar ayrı ayrı mı oluyor ? Ben de yapmak isterim buradan ya da özelden yazar mısınız?
Teşekkür ederim amin inşallah❤ evet her güne özel esmalar var. Mesela google a pazartesi okunacak esmalar yazınca çıkan esmaları kendi niyetime yakın olanları yanında yazdığı sayı değeri kadar okuyordum. Örneğin yarın perşembe "ya mücib" esması perşembe günü okunanlarda çıkıyor. Sayı değeri 55.
Ama siz devamlı olarak her istediğiniz gün okuyabilirsiniz. Özellikle nukteler.com sayfasında hepsi tek tek yazıyor. Başka sitelere de bakabilirsiniz.
.

Bu cakralar sanırım beni sevmedi bir ara aşırı merak sardim hüsran oldu bir daha yapmadım nedense cakralar korkutuyor beni

Aslında çakralardaki tıkanıklık( tıkanıklık diyorum çünkü kapanma gibi bir durumu olmuyormuş eğer kapansa insan yaşamına devam edemezmiş) hayatımızda birçok alanda bizi olumsuz etkiliyor. Açıldıkça insan aydınlanma yaşamaya başlıyormuş. Ben üçüncü göz çakrasının ve kalp çakrasının daha aktif hale gelmesinden korkuyorum sadece. Çünkü zaten 6.hissi kuvvetli bir insanım ve gün içinde yaşadığım şeyleri dahi olsa rüyamda görüyorum. Sevmiyorum bunu.

Son düzenleme:

Evet mesela eril enerjisi yüksek bir insan Ya Rahman okuduğu zaman daha sert yapıda birisi olabiliyor. O yüzden dengelemek için Ya Rahim ve Ya Musavvir esmaları öneriliyor.

Evet kesinlikle size katılıyorum ben de 3goz çok uğraştım baktım farklı şeyler oluyor anında bıraktım ve bir daha asla denemedim

Evet kesinlikle size katılıyorum ben de 3goz çok uğraştım baktım farklı şeyler oluyor anında bıraktım ve bir daha asla denemedim

İşte bunlardan korkuyorum. Hatta esmaları da sürekli okumak çok istiyorum ama forumda da çok fazla yorum okudum rüyalar değişiyor, farklı varlıklar görebiliyorsun, her şeyi hissetmeye başlıyorsun vs diye. Ben yaşadıklarımın ilerisini yaşasam psikoloji olarak güçlü kalamam. Çünkü iyiyi hissetmek de var kötüyü hissetmek de var. Bunun için belki de niyetimizi ederken, örneğin 'Ya Nur isminin şifasıyla en güzel şekilde şifalanmak istiyorum' gibisinden doğru niyeti bularak başlamalıyız.

Konu çok güzel.. Umarım herkes paylaşır.Benim de olmazsa olmaz duam Kenzül Arş'tır...Çok severim ne zaman başım sıkışsa imdadıma yetişir.Herkese tavsiye ederim inanarak okuyun hakkiniz
Neler okudunuz?

Konu çok güzel.. Umarım herkes paylaşır.Benim de olmazsa olmaz duam Kenzül Arş'tır...Çok severim ne zaman başım sıkışsa imdadıma yetişir.Herkese tavsiye ederim inanarak okuyun hakkiniz

Neler okudunuz?
Merhabalar ben Esma olarak YA Mucib çok okudum. YASİN SURESI niyetimle bol bol okudum. Bir de fiili duaya çok inanırım. Önemli bir sınavdan önce işten önce kimsesiz hayvanlara mama dağıtırım. Cevremde kimsesiz çocuklara yemek dağıtırım. Kimsesizlerden yaşlılardan dua isterim bunun da çok faydasını gördüm

Sokak hayvanlarına ve kimsesizlere yardımı çok fazla öneriyorlar. Allah kabul etsin sizinkini de inşallah.
Ben bilinç seviyesinde aydınlanma yaşanmasına, yıldız yükseltmeye yardımcı olan esmaları çok merak ediyorum. Birkaç tane örnek verilmiş başka bir topikte ama henüz denemedim onları da.

Canım ben bir yaşam koduna gittim nefes egzersizleri için zor bir dönemden geçiyordum. O da benim doğum günü ne göre yönetici Esmalari belirledi onları çektim bir dönem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…