Yıldız Tilbe'den ırkçı mesajlar

Bir de direkt gayrimüslim muamelesi gördün olaya insancıl yaklaştığın için? :KK53:Yani şimdi ben diyelim ki Yahudi bir aileye doğmuş olsaydım lanetlenmiş mi olacaktım? Eee ne günahım var? Hangi aileye doğacağımızı biz mi seçiyormuşuz? :44: O masum insanlar mı yapmışlar bu günümüzdeki kıyımları? 3 5 yaşındaki bebelerin ne günahı varmış? Hayır lafı gelince 'Biz çok hoşgörülüyüz.' deniyor...

Oky mi yazacaktın, benim kafa karıştı :KK1: iftara doğru yazma böyle algılayamıyorum :KK1:

Hitler zamaninda bir vahşet yaratmış. Israil aynısını yapiyor. Birisini lanetlerken diğerini alkışlamak ne kadar insancil. Ve ne kadar Müslümanlığa sığar?

iki gündür ilan-ı aşk ediyorum sana ama :)) seviyorum senin yorumlarını.işte budur!

Benim bildiğim şudur ırkçılıkla ilgili , ırkçılık yapanlar kimlere kızıyor, kimse anne babasını seçemediğine göreee?

Kurana inanmayan bi insan okusa da bisey degismez. Ki ben o ayetleri gordugumde dinlere inancim yavastan yitti. Hepsinde uc asagi bes yukari benzer cumleler gecer. Her dinin lanetledigi bi irk var :)

Bu tarz soylemleri isterseniz anayasadan alintilayin isterseniz kurandan. Bu sitede yahudiler var. Soyleyemezsiniz. Biraz daha hassas davranin lutfen. Aile meclislerinizde herkesin musluman oldugunu bildiginiz ortamlarda girin bu konulara.

Şimdi sana cevap olarak 'İslam hoşgörü dinidir!..' minvalinde bir yanıt gelecek, e sen Yalnızca Müslümanlar yaşasın, diğer herkes geberebilir toplama kampında deyince hoşgörülü mü oluyorsun? :KK53: Ha KİMİ Yahudilerin yaptıklarını tüm Yahudilere genelleyen böyle insanlar ne hikmetse caniliği yapan bir Müslüman olunca 'Gerçek İslam bu değil' , 'Bir Müslüman böyle yaptı diye herkese genelleyemezsiniz' diyorlar, kendileri de bilmiyorlar neye inanıyorlar.

Son düzenleme:
Ne çok ılımlı islamcı varmış hadi müslüman olmayanı anlarımda ölen sizin çocugunuz tecavüz edilen bacınız olursa görürüm sizi israillerin derdi müslümanlarla bigün bizimde başımız yanar az kaldı israil neden gazzeyi vuruyo müslüman okdugu için naslsa anlamıcaksnz Allaha emanet olyn

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

önce insanım sonra müslüman..ölene müslümanın çocuğu değil bir insanın çocuğu olarak bakarım insan ayırt etmem.

evet israil gazzeyi vuruyor müslüman olduğu için,eziyet ediyor canice yine müslüman olduğunu iddia eden bir örgütte türkmenleri vuruyor şii kökenli oldukları için.ikisi de ne canice ne insafsızca değil mi?

şükür ki hem kendi dinimden hem de başka dinlerden katledilen masumlara üzülebiliyorum.

Ne çok ılımlı islamcı varmış hadi müslüman olmayanı anlarımda ölen sizin çocugunuz tecavüz edilen bacınız olursa görürüm sizi israillerin derdi müslümanlarla bigün bizimde başımız yanar az kaldı israil neden gazzeyi vuruyo müslüman okdugu için naslsa anlamıcaksnz Allaha emanet olyn

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yav arkadaşım, Müslümanlar da kıyım yapıyorlar. Sizin Ortadoğu'da Arapların birbilerine yaptıklarından haberiniz var mı? Tecavüzler, sübyancılık, cinayet...
Şimdi o Müslümanlara bakılarak bunu tüm Müslümanlara genelliyor musunuz? Yani lütfen ama ucuz faşizm yapmayın, en başta siz haksız çıkarsınız... Malum ülkelerde kadın hakları da, çocuk hakları da ortada ama biz bunu tüm Müslümanlara bağlamıyoruz değil mi? Ya da Mısır'da Allah-ü Ekber nidaları eşliğinde Müslüman erkekler tarafından tecavüze uğrayan Ecnebi kadından haberiniz var mı acaba? Her dinin, milletin iyisi olur kötüsü olur. Bunu kabul edin yoksa en başta sizin başınız yanar ,size o tecavüz gibi binlerce örnek bulurum.

Son düzenleme:
Şimdi sana cevap olarak 'İslam hoşgörü dinidir!..' minvalinde bir yanıt gelecek, e sen Yalnızca Müslümanlar yaşasın, diğer herkes geberebilir toplama kampında deyince hoşgörülü mü oluyorsun? :KK53: Ha KİMİ Yahudilerin yaptıklarını tüm Yahudilere genelleyen böyle insanlar ne hikmetse caniliği yapan bir Müslüman olunca 'Gerçek İslam bu değil' , 'Bir Müslüman böyle yaptı diye herkese genelleyemezsiniz' diyorlar, kendileri de bilmiyorlar neye inanıyorlar.

Isid icin demiyolar mi bunlar musluman degil diye. Eeee yahudi halki da ayni seyi su an olanlar icin soyluyor olamaz mi? Ne bu nefret? Lanetlenmek falan. Cok ayip. Daha dun gece cizgili pijamali cocuk ve eylul safagi diye iki film izledm. Booooogh geldi din savaslarindan cok doluyum milena :)

:111::111::111::111: benim kafa gitti, ne bileyim herkes bişeyen bişey çıkarıyor, bişeyden sarıyor. Korkuyorum yanlış anlaşılmaktan.. bana uzun cümlelerle gelmeyin, bünyem kaldırmıyor bu saatten sonra.. :KK1::KK1:

Ahaha olur öyle, Allah kabul etsin, az kaldı dayan, sonra zafer senin :KK1:

Gayet normal böyle konuşması sanki yüksek lisans mı yapmış,
çok mu entel sanki , tarihi mi okuyor araştırıyor ,

2 kıvırıyor barlarda,

sazlarda parasını alıyor

sanki kendisi ilber ortaylı mı,

şarkılarını severim birde bunları yazarken nerden bilelim uyuşturucu kullanıp kullanmadığını?

Isid icin demiyolar mi bunlar musluman degil diye. Eeee yahudi halki da ayni seyi su an olanlar icin soyluyor olamaz mi? Ne bu nefret? Lanetlenmek falan. Cok ayip. Daha dun gece cizgili pijamali cocuk ve eylul safagi diye iki film izledm. Booooogh geldi din savaslarindan cok doluyum milena :)

Ahaha,o filmler çok acıklı yav, az biraz ajitasyon da yapmışlar ama olsun artık:KK53: Bu arada o işid olayı, biz millet olarak asla öz eleştiri yapamıyoruz, insanlara şunu söylemek zor geliyor : 'Yav evet ben Müslüman'ım ama ne yapıyoruz ulan biz, bi kendimize gelsek ya' Onun yerine Balkanlardan soğuk hava dalgası gelse İsrail'den biliyoruz:KK53: İyi onlar fişteklemiş de bizim Müslümanlar da çanak tutmuş, el birliği yapmış kişisel çıkarları için elin lanetli gavuruyla.

Son düzenleme:
Yazacak çok şey var aslında ama...Kısır döngüde uzayıp gidecek.O yüzden tek duam mübarek günlerde Allah buna sebep olanları kahretsin.

Bize de yazıklar olsun.Film izler gibi izlediğimiz için.

Yıldız Tilbe'nin attığı ırkçı mesajı onaylamıyorum fakat Gazze'deki katliamı şu olay kadar konuşmadık ülkecek. Bize de yazıklar olsun.

19 yıl önce bugün Srebrenitsadaki katliam nasıl seyredildiyse şimdi de öyle.İşte asıl mesele bu.

Hitler ile ilgili olan ve bir kaç mesajı hariç kesinlikle katılıyorum .

Şunu yazmış

''sadece hitleri karıştırdığım için pişmanım çünkü o da günümüzde zulüm yapan Yahudilerle aynı hiçbir farkları yok''

önceden hitleri bir araştırsaydın. O değil mossssadı peşine düşürecek :KK23:

Şunu yazmış

''sadece hitleri karıştırdığım için pişmanım çünkü o da günümüzde zulüm yapan Yahudilerle aynı hiçbir farkları yok''

önceden hitleri bir araştırsaydın. O değil mossssadı peşine düşürecek :KK23:

işte bilinçsizce yazdığının kanıtı o msjları yazarken hitlerin kim olduğunu bilmiyor muydu acaba demek ki bugün öğrendi.bizde bu kadını ciddiye alıp 10 sayfa yorum yazdık

X