Yıldız Tilbe'den ırkçı mesajlar

şu an bir devlet adamı din elden gidiyor haydi sokağa deseydi kaç milyon kişi taşla sopayla dökülürdü evet haklısın,bi tırtırmaya bakar..:26:

emin ol tesettürlülerin başlarındaki örtüler çekilirken.....kuran kursları kapatılırken kimse taşla sopayla sokağa dökülmediyse daha da dökülmez....için rahat olsun....

emin ol tesettürlülerin başlarındaki örtüler çekilirken.....kuran kursları kapatılırken kimse taşla sopayla sokağa dökülmediyse daha da dökülmez....için rahat olsun....

zor tutuyorlarmış ya bir söze bakıyor demekki..ama zamanı var biraz daha bekleyelim..birilerini hapis korkusu satınca oda olmaz inşallah..:44:

yıldız tilbeye katılmıyorum :) Yahudi veya hangi dinden olursa olsun,ben masum insanların,helede çocukların öldürülmesine karşıyım
bunu ırkçılık için söylediğinide düşünmüyorum,çünkü yahudilerin eziyetlerini gördükçe insan sinirlenebilir
bi anlık sinirle söylenmiştir,bi çok kişi bu tarz konuşuyor,hitler çok iyi yapmış falan diye,müslüman olana yakışmaz bu sözler
siz orda katliam yaparken,bi zamanlarda siz katliama kurban gitmiştiniz,ne çabuk unutmuşlar o hallerini!

Irkçı değil, müslüman yada islama saygılı. Aaa pardon ama bu sizin için ırkçılıktı değil mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kendisi II. dünya savaşı yıllarında yaşayan bir yahudi olsaydı aynı şeyleri söyleyebilecek miydi.. Her dönem kendi içinde değerlendirilir... Irkçılık yapanlar kimi suçluyor, Onları o toplumun parçası yapan Allah'ı mı? Tövbe Yarabbim..

Son düzenleme:
bazi yerlerine katiliyorum ama hitlerin yaptigini dogru bulmasaymis iyiymis
hitler ne masum insanlar öldürdü konusurken keske onlarida düsünseymis :KK50:

Bence de kadın iyi söylemiş o itlere ne dense az .Ama Hitler'i ben şu açıdan tasvip etmiyorum bir kere o zamanlar İsrailoğullarının dünyada şimdiki gibi yaptığı şerefsizlikler,katliamlar yoktu ne zaman kendi başlarına devlet kurdular o zaman sapıttılar (yanlış biliyorsam düzeltin katliam vs den bahsediyorum yoksa onların ayrımcalığını 'ırkçılığını' vs söylemeye gerek yok) zaten Hitler'in de neden katlettiği hakkında elle tutulur bir sonuç yok, kesinleşmiş değil nedeni..İkincisi bir canlıyı iğrenç deneylerle öldürmek çok korkunç bir durum.Onun için 'Hitler iyi yapmış' vs demek içimden gelmiyor..Ama Hitler meselesi dışında Yıldız Tilbe' ye son derece hak veriyorum umarım bu yaptıkları yanlarına kalmayacak cezalarını çeksinler tez vakitte sonları gelsin inşallah.

inanılmaz ırkçı bir söylem. ,benimde musevi arkadaşlarım oldu. onlarda ölmeyimi hakediyorlar şimdi. masum çocuklar yada kadınlar...
hitlerin yahudilere yaptığı katliamı hoş gören zihniyetten midem bulandı.
hiç bir masum ölmeyi haketmez. o doğarken seçim yapmadı. tıpkı bizler gibi.

Son düzenleme:
size yine katılıyorum. bunu yazmak için girmiştim benden önce davranmışsınız. ayrıca yıldız tilbe zamanında #roboskidekatliamvar diye twitler atıyordu. altında ''roboski neresi?'' diye soran birine de ''bilmiyorum ki'' demişti. kendisini ciddiye almam mümkün değil.

Birilerinin yaptigi sacma sapan politikalar yuzunden savaslar yuzunden ben nasil kahrolsun israil yahudiler olsun gebersin diyim. Ayni dunku mevzu cunku. O yuzden sasirmadim yine katiliyor olmana. Musevi halki yasananlardan cok hosnutmus gibi bir tavir icinde herkes.

Yalnız bunun ırkçılık olduğu propagandasını yapan İsrail asıllı kişiler kendi ülkelerinde olan ırkçılık için neredeler? onlarınki ne oluyor?
Elbette hangi din, dil, ırk olursa olsun çocukların ve suçsuz insanların ölmesi kimseyi mutlu etmez. Yıldız Tilbe bu olaylara yön veren insanlar için konuşmuştur bence.

yıldız tilbeye ek olrak doğu türkistanlı kardeşlerimize ramazan orucunu yasaklayıp zulmeden çinide eklemek istiyorum....

Ben kendisini yanlış ifade ettiğini düşünüyorum. Bunun farkında bile değildir. Yıllardır Yıldız Tilbe’nin tarzını bilir de herkes de neden ağzından çıkan 2 kelam için “ırkçı” kimliği yapıştırılır ki? Buna karşı olarak aleni ırkçılığı hem söylemsel hem de eylemsel yapanlar görünmezlik iksiri mi içti acaba?

İyi yapmış helal biçok yahudide twitterdan kötülemiş yıldızı .Hitler : bir gün bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfredeceksiniz .

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

inanılmaz ırkçı bir söylem. ,benimde musevi arkadaşlarım oldu. onlarda ölmeyimi hakediyorlar şimdi. masum çocuklar yada kadınlar...
hitlerin yahudilere yaptığı katliamı hoş gören zihniyetten midem bulandı.
hiç bir masum ölmeyi haketmez. o doğarken seçim yapmadı. tıpkı bizler gibi.

Doğu türkistanda gazzede suriyede ırakta arakanda zulüm gören tecavüze ugrayıp öldürülen insanlar bebekler tecavüz edilen çocuklar bunlarda ölmeyi haketmiyor zaten bir savaş olsa hiç bir müslüman gidipte bunların ettiği zulmü etmez osmanlıdada oldugu gibi biyer fethediliyorsa kadınlar kocasız çocuklar babasız kalıyorsa onları alıp bakmakla hükümlüsün buarada Kurandada geçer gayrimüslünanları dost edinmeyin diye ökebilirler bence sıkıntı yok benim müslüman kardeşim can çekişerek iğrenç bi şekilde öldürülüyorsa onlarda gebersinki ciğerim soğusun ...

Doğu türkistanda gazzede suriyede ırakta arakanda zulüm gören tecavüze ugrayıp öldürülen insanlar bebekler tecavüz edilen çocuklar bunlarda ölmeyi haketmiyor zaten bir savaş olsa hiç bir müslüman gidipte bunların ettiği zulmü etmez osmanlıdada oldugu gibi biyer fethediliyorsa kadınlar kocasız çocuklar babasız kalıyorsa onları alıp bakmakla hükümlüsün buarada Kurandada geçer gayrimüslünanları dost edinmeyin diye ökebilirler bence sıkıntı yok benim müslüman kardeşim can çekişerek iğrenç bi şekilde öldürülüyorsa onlarda gebersinki ciğerim soğusun ...

hiç bir çocuk, hiç bir masum ölmesin. ne müslüman ne hristiyan ne musevi. ayırım yapmam ben.
ölen masumsa benim ciğerim soğumaz aksine yanar.
her yerde ,her ülkede bu zulmü yapan herkes ,Allahından bulsun.
kim olursa olsun. ben insan olarak bakarım. ne ırk ne din.. nede millet.

Son düzenleme:
hiç bir çocıuk hiç bir masum ölmesin. ne müslüman ne hristiyan ne musevi. ayırım hyapmam ben. ölen masumsa benim ciğerim soğumaz yanar. her yerde her ülkede bu zulmü yapan herkes Allahından bulsun. kim olursa olsun. ben insan olarak bakarım. ne ırk ne din.. nede millet.

Irk olarak bende bakmam ama din olarak bakarım ben ümmetçi bir insanım ve dünya geneline bakarsak sürekli gayrimüslümanlar özellikle ramazan aylarında zulmünü arttırıyor resimlere videolara bakıyorum o çocuk benimkide olabilirdi diye düşününce öldürmek geliyor içimden zaten Kurandada bunların katli vacip olduğu yazar öldürülen erkeklerin karışarı çocukları ve bebeklerine bakmakla yükümlü olur alır bakarsın .olması gereken bu aslında ama yahudilerde bu yok önüne geleni kesiyorlar biçiyolar çocuk bebek demeden tecavüz edip öldürüyorlar aslında bunların sebebi göz yuman bizleriz ümmetin çığlığını duymuyoruz bsşınızdaki başbakanda sağolsun hiç oralı değil bunlar burda kalmaz işte ahirette o çocuklar hesap soracak bizlerden nerdeydiniz ey müslüman diyecek kardeşinin zulmune sessiz kaldın diyip davacı olacak bizlerden şu mübarek günlerde oradaki kardeşlerimize bol bol dua edelim en azından biraz fatdamız olsun

Hitler zamaninda bir vahşet yaratmış. Israil aynısını yapiyor. Birisini lanetlerken diğerini alkışlamak ne kadar insancil. Ve ne kadar Müslümanlığa sığar?

Hitler neden yahudileri katletmiş ozaman bi araştır sonra gel

Araştır derken şimdi google sorarsın herşeyin dogrusunu bilmez o bir bilene sor

Sende üslubunu tart sonra mesaj at. Sizin köyün kahvesi degil burasi.

Sen arastirdiklarindan bana bi anlat bakalım ne anlamışsin

X