Yıldız Tilbe'den ırkçı mesajlar

Canım ben zaten bunu onaylamıyorum ve çok hassasım bu konularda
Ortaokulda hocamız bize anlattı ve evden, internette araştırın demişti ben bunlara bakıp aratınca uzun bir süre kendime gelememiştim , bu durum beni çok etkilemişti
Yani dmek istediğim ben bu soykırımı desteklemiyorum ama bugunkü zulme sessiz kalamam , Yıldız da kısmen haklı
kısmen haklı olma şansı yok..dünyadaki tüm Hristiyan,ataist,Yahudi vb..hepsi ölseydi..sadece ve sadece aşırı dinci Müslümanlar kalsaydı..kendi aralarında yine kavgaya tutuşacaklar birbirlrini yiyeceklerdi..yine kan dökülecekti...kimse kendini kandırmasın..

hitlerin yaptıklarının günümüzün israil devletini oluşturabilmek için bizzat bazı yahudiler tarafından finanse edildiğini biliyor muydunuz?

oda bir hayal sadece hitlerin hayali gibi..

kısmen haklı olma şansı yok..dünyadaki tüm Hristiyan,ataist,Yahudi vb..hepsi ölseydi..sadece ve sadece aşırı dinci Müslümanlar kalsaydı..kendi aralarında yine kavgaya tutuşacaklar birbirlrini yiyeceklerdi..yine kan dökülecekti...kimse kendini kandırmasın..

Kısmen haklı çünkü söylemlerinin bizlerde yeri var ama o kısma girmicem

Bir canlinin olmesine sevinen bir insanin benim acimdan hicbi hakli yani olamaz.

size yine katılıyorum. bunu yazmak için girmiştim benden önce davranmışsınız. ayrıca yıldız tilbe zamanında #roboskidekatliamvar diye twitler atıyordu. altında ''roboski neresi?'' diye soran birine de ''bilmiyorum ki'' demişti. kendisini ciddiye almam mümkün değil.

Canım ben zaten bunu onaylamıyorum ve çok hassasım bu konularda
Ortaokulda hocamız bize anlattı ve evden, internette araştırın demişti ben bunlara bakıp aratınca uzun bir süre kendime gelememiştim , bu durum beni çok etkilemişti
Yani dmek istediğim ben bu soykırımı desteklemiyorum ama bugunkü zulme sessiz kalamam , Yıldız da kısmen haklı

aynen bende hitler söylemine katılmıyorum...sessiz kalmamasına da memnun oldum....zira topluma örnek olan birçok sanatçı bu olayı görmezden geliyor...............

Bu aciklamalarin irkcilikla ne alakasi varmis az bile söylemiş agzina saglik yildiz tulbeyi severdim simdi bi cok daha seviyorum bi ırkçılık değil zulume karşı tepki

size yine katılıyorum. bunu yazmak için girmiştim benden önce davranmışsınız. ayrıca yıldız tilbe zamanında #roboskidekatliamvar diye twitler atıyordu. altında ''roboski neresi?'' diye soran birine de ''bilmiyorum ki'' demişti. kendisini ciddiye almam mümkün değil.

haklısın canım kulaktan dolma söylemleri dinleyerek olmaz bu işler aç iki kitap oku kendini,ufkunu geliştir..kim nereye çekerse koyun gibi peşinden gitme değilmi:44:

aynen bende hitler söylemine katılmıyorum...sessiz kalmamasına da memnun oldum....zira topluma örnek olan birçok sanatçı bu olayı görmezden geliyor...............

Ne güzel söyledin ama, değil mi
Hangi sanatçı tepkisini belli etti , kimin umrunda
Haklı ve haksız yönleri var konuşmasının ama genel bakınca ve bir kaç cümle çıkarınca hiç de ırkçı diyemem

Bu arada dünyanın durumu ile ilgli bir resim paylaşayım
$ÝSRAÝL.jpg

Bazı şeyleri görmek için okumak araştırmak gerekmiyor , zira herşey gözumuzun önunde olup bitiyor

reklamın iyisi kötüsümü olmaz derler ya o hesap kadına şu ara tiraj lazım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yemedim ben

Ne güzel söyledin ama, değil mi
Hangi sanatçı tepkisini belli etti , kimin umrunda
Haklı ve haksız yönleri var konuşmasının ama genel bakınca ve bir kaç cümle çıkarınca hiç de ırkçı diyemem

Bu arada dünyanın durumu ile ilgli bir resim paylaşayım
Eki Görüntüle 1185292

valla işlerine gelince sokağa dökülmeyi biliyorlar....

dünyanın en büyük belası faşizm değil aslında cahillik..gerçi cahillerinde cahil kalmasını sağlayan faşistler değilmi:44:

valla işlerine gelince sokağa dökülmeyi biliyorlar....

şu an bir devlet adamı din elden gidiyor haydi sokağa deseydi kaç milyon kişi taşla sopayla dökülürdü evet haklısın,bi tırtırmaya bakar..:26:

Gazze Sağlık Bakanlık sözcüsü Eşref Kudra: Siyonist rejimin saldırılarında 90 Filistinli şehid olurken 630 Filistinli yaralandı

Dünyanın başındaki en büyük bela çok aşikar ama bizler görmuyoruz çünkü her açıdan onların mubtelası olduk

X