Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

29.10.2015
Sabah; 1 adet nar + 1 kupa limonlu ılık su ( öğle ile arasında 1 saat bile yok tabi tatil olduğudan:KK53:)
Öğlen; 1 yumurtadan menemen + 2 zeytin + 2 çatal çikolata + 3 çatal krem peynir + 3 dilim kızarmış ekmek(ekmek hakkımı bitirdim ):KK70:2 fincan şekersiz çay:KK50:
Ara; yarım kase aşure + 1 adet havuç
Akşam; Kayınvalidemlerdeydik o yüzden yarım tabak patates kızartması + 2 ymk kaşığı pirinç pilavı + 3 ymk kaşığı çoban salatası + yarım kase aşure + 1 kupa mistik çayı

• 2 litre su : 2 litreyi bulamamışımdır sanırım -
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 1 kupa limonlu ılık su + 1 kupa mistik : +
  • Spor : 30 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 110 squat + 30 sn plank +
  • Bakım ödevi : kaşlar alındı + yüz sabunlandı + el yüz nemlendirici sürüldü + oje de sürdüm fazladan:KK49:
3 dilim kizarmis ekmek yemissin. Oglen.
Aksam yarim tabak patates kizartmasi 2 yemek kasigi pilav.
Biraz fazla olmus bugunlerde azaltirsin napalim.
Yemissin yapcak bisey yok

Ben evdeyim yarın ama evde iş çok temizlik temizlik temizlik :KK43: Allah kolaylık versin hepimize ..
Bende dün evi toparladım lavaboları yıkadım kışlıkları dolaplara yerleştirdim rahat 20 parça ütü yaptım yazlıkları kaldırıp toparladım:KK53:Yarın evi çeker silerim pazar dinlenirim herhaldeseçimi takip ederim artık:KK59:
3 dilim kizarmis ekmek yemissin. Oglen.
Aksam yarim tabak patates kizartmasi 2 yemek kasigi pilav.
Biraz fazla olmus bugunlerde azaltirsin napalim.
Yemissin yapcak bisey yok

Ya canım ben evde olsaydım yermiydim kayınvalidem başka bir şey yapmamış alınmasın diye yedim aç kalmışım o yemek yapacak diye zaten:110:

Ben boyle kv anlayamiorum yani.
Hem yemege cagirio hemde yemek yapmio.
Tovbe tovbee
Anlamadım ki çarşamba dedi yarın akşam bize yemeğe gelin diye dedikodu gibi olmasın da eşimde şaşırdı pilav hafif lapa olmuş bir salata patates kızartması vardı evde de yapıyorum onları en azından sıcak bir çorba olsaydı dünden falan yeşil fasulye vardı onu da yemedim bayat:KK53:

Persembe gunu.
Oglen 1 de kalktim.
Sucuklu yumurta yedim 5 catal almadim bile.
Sekersiz cay yarim dilim ekmek.
Domates salatalik peynir zeytin.
Saat 5 gibi oldu sanirim.
Disari ciktim.
Avm de aciktim bu sefer.
Bu burgerde kampanya olandan 13.50 onun yarisini yedim patateslerin hepsini yiyemedim.
Sonra ordan tekrar misafirlige.
Yine sekersiz cay.
Ve 3-4 biskuvi.
Suyu bu iki gunde 1 lt icmisimdir.
Yani gunde 1 lt
Canım ya aslında ben hamburger yenmesine karşı değilim ama tam buğday ekmeği olmalı, mayonez olmamalı, yarımsa 1 öğün yerine, tüm bir taneyse sabah ve ögle öğünü yerine yenilmeli. Nacizane düşüncem bu. Ama sen zaten yarım yemişsin. Suyu arttır bişey olmaz bence.

Bende dün evi toparladım lavaboları yıkadım kışlıkları dolaplara yerleştirdim rahat 20 parça ütü yaptım yazlıkları kaldırıp toparladım:KK53:Yarın evi çeker silerim pazar dinlenirim herhaldeseçimi takip ederim artık:KK59:

Ya canım ben evde olsaydım yermiydim kayınvalidem başka bir şey yapmamış alınmasın diye yedim aç kalmışım o yemek yapacak diye zaten:110:
Aynen bende evdeydim 4 e kadar
Evi supurdum.
Camasir makinesini calistirdim2 defa.
Evi topladim.
Ama olmamis yani
Ne bilim neyse artik
Diger gunlere dikkat edersin

Canım ya aslında ben hamburger yenmesine karşı değilim ama tam buğday ekmeği olmalı, mayonez olmamalı, yarımsa 1 öğün yerine, tüm bir taneyse sabah ve ögle öğünü yerine yenilmeli. Nacizane düşüncem bu. Ama sen zaten yarım yemişsin. Suyu arttır bişey olmaz bence.
Ins cnm yarim zaten tam hic bi zaman yiyemmeki zaten

Anlamadım ki çarşamba dedi yarın akşam bize yemeğe gelin diye dedikodu gibi olmasın da eşimde şaşırdı pilav hafif lapa olmuş bir salata patates kızartması vardı evde de yapıyorum onları en azından sıcak bir çorba olsaydı dünden falan yeşil fasulye vardı onu da yemedim bayat:KK53:
Amaan iste neyse ne dedikodu etmeyelim.

Aynen bende evdeydim 4 e kadar
Evi supurdum.
Camasir makinesini calistirdim2 defa.
Evi topladim.
Ama olmamis yani
Ne bilim neyse artik
Diger gunlere dikkat edersin

Amaan iste neyse ne dedikodu etmeyelim.

Biraz yakmışızdır belki :KK70:Bu sabah geç kaldım telefon kendiliğinden 1 saat geri almış o geri alınan günde almamıştı dün gece almış:confused:Tost falan yapamadan evden çıktık koşarak:KK53:Ahh annem nasıl döktürüyor özel ağır misafir gibi herkesin anası kendine işte:rolleyes:

Ben de yarın silip süpüreeğim inşAllah ama tempolu bir şekilde çalışacağım. Spor olsun :)

Biraz yakmışızdır belki :KK70:Bu sabah geç kaldım telefon kendiliğinden 1 saat geri almış o geri alınan günde almamıştı dün gece almış:confused:Tost falan yapamadan evden çıktık koşarak:KK53:Ahh annem nasıl döktürüyor özel ağır misafir gibi herkesin anası kendine işte:rolleyes:
Aynen haklısın kimse alınmasın ama erkek annelerinin çoğu hiç önemsemiyor.

Ayyy gecmi kaldin iseeee.
Ayy ben gec kaldigimda cok telas yapiorum.
Kalbim carpiyo.
Ahhh anammm ahhh
Cok guzel yemek yapar benim annemde.
Hele karniyarik offf

kızlaaar bugün acayip ekmek yemişim :KK43:

sabah
haşlanmış yumurta
2 dilim buğday ekmeğı
2 zeytin
peynir

ara öğünde
2 dilim kızarmış ekmeğe yağ bal sürdüm yedim(pişmanıno_O)

öğlen
iki dilim pizza
yeşil çay

akşam
çorba
yoğurt

spor+
su+
bakım ödevini unuttum:KK1:
Canımm pizza yağlı ballı ekmek.. Baya bozmuşsun diyeti, bugün telafi günü yap. Ben çok bilmiyorum ama ayça kayanın varmış, çok yiyince telafi diyet. Ya da elbet başka diyetisyenlerin de vardır:KK66: az kilolu günler tatlımm
iyi geceler arkadaşlar ya ben bu 3 gün pek giremeyebilirim bildirim için girerim tabi de.. mesai yok ys ondan pazar günü iş başındayım ama yazarım o gün:KK51:

ilk mesaj güncellenmemeiş ama heralde bugün 60 mekik 110 squat olması lazım ben öyle yapıcam o_O

29.10.2015/65

• 2 litre su : - (1.5 anca)
  • 2 fincan bitki çayı : +
  • Spor : - (yürüyüşe çıkamadım bugün ya çok üşendim ama yarın saatlerce gezicem:KK53:)
  • Spor ödevi : + (hemen şimdi kalkıp yapıcam bi daha bildirim şansım olmayabilir kız uyanırsa :KK14: )
  • Bakım ödevi : -
Bugünkü menüm:

Sabah: sucuklu yumurta + 30 gr peynir + yarım domates + çay + 1 dilim ekmek (tam tahıllı)

Öğlen: yoğurtlu ıspanak yemeği + 2 dilim ekmek (tam tahıllı)

Akşam: 1 tabak kavurmalı pirinç pilavı + 1 kase yoğurt + salata

Gece: yoğurt kürü
Afiyet olsun şeker, valla hem bebişin var hem spor yapıyosun ya ayakta alkışlıyorum seni:KK9:
kızlar yazmayı unuttum günün özeti:
sabah. iki tane çi börek domates salatalık biraz labne peyniri geç yedm öğlen yok
arada: taze sıkılmış karışık meyve suyu
akşam: nohut yemeği biraz üzüm
hiç ekmek yemedim börek yediğim için:)
İyi yapmışsın ekmek yememekle, midemiz küçülcek vee 1 tane börek zor yiyicez (hoş börek ayrı çiğ börek ayrı, eskişehirli misin??)
Canm oğlum rahtszdi birz onla ilgilnmkten giremedim ya :KK43: şimdi ancak uyuttum
Geçmiş olsun tatlım
Evime bi döneyim hepinize tek tek yorum yazicam ben de :110:

Suan sadece okuyabiliyorum, telefonum cok salak o bile zor oluyo

Menumu de yazayim devamsizlik en azindan bundan yapmiyim.

Kahvalti: 1 yumurta+yumurta beyazi+yarim avakado+1 kasik tahinpekmez+ domates salatalik+ naneli yesil cay
Ara: Sade turk kahvesi
Ara: sade turk kahvesi+sütlaç
Aksam: 1 kase sebze corbasi+1 ince biftek+Salata
Ara: kadayif 2 catal+2 mistik chai+ 15-20 badem(kahvaltida telafi edicem yarin)

Spor-
Spor ödevi+
Ekmek+
Su-
Bakım ödevi-
Sade türk kahvesi siyetin olmazsa olmazıymış, fena metabolizma çalıştırıyormuş:) süper yapıyosun sen hergün içiyorsun sanırım
Valla ben yazsammi yazmasammi suan kararsizim.
Cok kotu gecti.
Spor yapmadim.
Paikolojim bozuldu resmen .
Bakiyim en son hangi gun ne yazdim
Detayli paylascam siiznle herseyi yorumlarsiniz canlarim
Canımm niye bozuldu?? Spor yapmadın dşye mii?? Aaa moraller tavanda:KK66:
29.10.2015
Sabah; 1 adet nar + 1 kupa limonlu ılık su ( öğle ile arasında 1 saat bile yok tabi tatil olduğudan:KK53:)
Öğlen; 1 yumurtadan menemen + 2 zeytin + 2 çatal çikolata + 3 çatal krem peynir + 3 dilim kızarmış ekmek(ekmek hakkımı bitirdim ):KK70:2 fincan şekersiz çay:KK50:
Ara; yarım kase aşure + 1 adet havuç
Akşam; Kayınvalidemlerdeydik o yüzden yarım tabak patates kızartması + 2 ymk kaşığı pirinç pilavı + 3 ymk kaşığı çoban salatası + yarım kase aşure + 1 kupa mistik çayı

• 2 litre su : 2 litreyi bulamamışımdır sanırım -
  • 1 kupa limonlu ılık su + 1 kupa mistik : +
  • Spor : 30 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 110 squat + 30 sn plank +
  • Bakım ödevi : kaşlar alındı + yüz sabunlandı + el yüz nemlendirici sürüldü + oje de sürdüm fazladan:KK49:
Patatesle ilgili yazacaktım ama sonradan okudum kayınvalideni:KK31:
Günaydınlar herkese pazartesiden görünümlü Cumadan selam olsun hayırlı cumalar:KK68:

Persembe gunu.
Oglen 1 de kalktim.
Sucuklu yumurta yedim 5 catal almadim bile.
Sekersiz cay yarim dilim ekmek.
Domates salatalik peynir zeytin.
Saat 5 gibi oldu sanirim.
Disari ciktim.
Avm de aciktim bu sefer.
Bu burgerde kampanya olandan 13.50 onun yarisini yedim patateslerin hepsini yiyemedim.
Sonra ordan tekrar misafirlige.
Yine sekersiz cay.
Ve 3-4 biskuvi.
Suyu bu iki gunde 1 lt icmisimdir.
Yani gunde 1 lt
Benim geçen senelerde gittiğim diyetisyenşm hamburger yiyeceğim de ketçap mayonez olmadan ve pateteslerini yemeden yiyebilirsin demişti, aklıma geldi okuyunca
+300 le herkese hosgeldiiinn gunaydiinn oruvaarr :KK47::KK48:
Günayydıınnn, su toplamışsındır ne yiyosun da ne kilosu?? Aşure mi yaptı bunu:cool:
Ayy benim kayınvalidem de öyle, ilk yemeğe gittiğimizde şok olmuştum:KK57: ama artık alıştım, iyi kadn sonuçta tek kusurumo olsun diyorum:KK48: ama annem bi sofra donatıyor bşz gittiğimizde o zaman da eşim böyle oluyor:KK57:
Güneee dedikodu şle başladığımıza göreee şimdi kaldıpım yerden temiLiğe devammm:KK55:

Ayyy gecmi kaldin iseeee.
Ayy ben gec kaldigimda cok telas yapiorum.
Kalbim carpiyo.
Ahhh anammm ahhh
Cok guzel yemek yapar benim annemde.
Hele karniyarik offf
Biz mükemmelliterçiliği anlatırken hep nu örneği veririz biliyo musun derslerde

X