Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Merhabalar kolay gelsin hepimize, oldu mu 20 kişi? Gelebilir miyim ben de 48den 60lı kilolara çıktım. Bu yıl üniversite mezuniyetim var, 'bu kız eskiden zayıftı.' cümlesinden bıktım :KK43:
Birbirimize destek olursak çok başarılı olabiliriz :KK5:

Merhabalar kolay gelsin hepimize, oldu mu 20 kişi? Gelebilir miyim ben de 48den 60lı kilolara çıktım. Bu yıl üniversite mezuniyetim var, 'bu kız eskiden zayıftı.' cümlesinden bıktım :KK43:

Hoşgeldin canım. Seninle birlikte 19 oluyoruz. 1 kişilik yerimiz kaldı:)

Nickini etiketlemiyorum senin ya neden ki acaba? kedilerkediler değil mi:KK70:

20 kişi olduk.
Bir de bana mesajla ulaşan bildirimini özelden yapmak isteyen bir üyemiz var:) Burada yazmayacağı için onu 21. olarak alıyorum.

1 ocak 2016 sabahına 10 kg daha zayıf girmek isteyen var mı? Varsa buyursunlar:)
Diyete pazartesi başlıyorum. Neden pazartesi çünkü haftasonu kuzenimin düğünü var biraz kaçıracağım büyük ihtimalle:) O yüzden pazartesi günü, yani 19 ekimde diyetimiz başlamış olacak ve 1 ocağa kadar tammm 75 günümüz olacak ve 75ten geriye sayacağız. Pazartesiye kadar herkes eksiğini gediğini, yeşil çayını tam buğday ekmeğini hazırlasın:)
Pazartesiye kadar katılmak isteyen arkadaşların başlangıç kilolarını yazmalarını rica ediyorum. Hedef kilo yok, çünkü hedefimiz belli 10kg:)
Bu mesaja tablo halinde herkesin kilosunu ekleyeceğim.

Bazı genel kurallarımız olacak. Kurallarımız şöyle:
-Günde 2 litre su
-Kaçamak yapmak yok
-Günlük max 3 dilim ekmek hakkımız var ve akşam yemeğinde sadece 1 dilimini kullanabilirsiniz.
-Yarım saat spor (Yürüyüş, leslie, jillian vs)
-Yarım saat spor dışında sayfaca belirlenecek ve herkesin yapacağı bir spor ödevi(mekik, squat vs)
-Bakım ödevi (Bu da bizi motive edecek bir ödev olacak. Bugun 1 rimel sür, siyah nokta maskesi uygula vs )
-2 fincan yeşil çay
-Her pazartesi tartı fotosu
-Menü paylaşımı
-Ve günün özeti.

Günün özeti her akşam şu örnekteki gibi yapılacak:

19.10.15/75
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • Kaçamaksız bir gün : +
  • 2 fincan yeşil çay : +
  • Spor : +
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +

Eklemek istediğiniz kural olursa beraberce kararlaştırıp ekleriz.
Lütfen aktif olalım, birbirimizi motive edelim. 2016'ya 10 kg daha az yükle girelim.

Daha fazla kişi alamıyoruz malesef...

Katılım listemiz:)

1- Evelynn Evelynn
2- @parlakkartanesininaski
3- @sivriburun
4- @fatima38
5- @M Merve
6- @THEY-
7- @Wayfi
8- @Dombik
9- @tombuldut
10- @Ariver