Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bu akşam yemeği saatine bir ayar cekeceğiz sanırım. Bir kaç kişi daha 7 de evde olmuyor cunku. Dur bakalım kuzum halletcez.

Hee anladım ama acele karar ver. 20 kişi dolunca kapatıyoz tühkanı :KK70:

Hoşgeldin canım. 3 aşağı 5 yukarı herkesin kilosu o civarlarda. Yılbaşına kadar 10kg verirsek yeni bir günlük açar devamını da getiririz:)

Ay sen zayıfsın zaten. Şişkoyum diye diye inandırdın beni görünce dibim düştü. Taşsın taşşş. Moralimizi bozma :KK70:

Ayy esroş nasıl dayanıyorsun kız bu tempoya? Çok yorucuymuş valla. Sen hiçbir şey yapmasan da kendi kendine zayıflarsın zaten :KK48:
Canım mantı falan da yiyebilirsin grupta yasak yok. Sadece miktarına dikkat et. Mantıyla ekmek yeme:) Yeşilçayını da aksatma:)
Balım ben yemeğime dikkat edeyim bu tempoyla kilo veririm inşallah valla alışkınım ya evlenmeden öncede 5.5 sene bu işi yaptım ondan gelinlikli resimlerimde zayıfım evlenmeden önce hem iş hemde eve gelince 100 mekik çekiyodum yok mantıyla ekmek asla yiyemem yeşil çay işyerinede alır içerim o sorun değil biraz yediklerimi kısayım ben bu tempoya veririm akşam bide mekik çektim mi ohhh değme keyfime

Kızlar günlük egzersizler die bi program indirdim güzel birşeye benziyor pazartesiden itibaren onunla beraber calsmayi düşünüyorum sizde bi bakın istersiniz faydası olur belki

İşte pazar günü kahvaltimi ve kilom ölçülerini yarın vereceğim . size musmutlu tatillerrr :)

Eklentiler

• IMG_20151018_125048.jpg
    IMG_20151018_125048.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20151018_123130.jpg
    IMG_20151018_123130.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 71
X