Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

40 dk yürüdüm üstüne kardeşimle alışverişe gittik eve yeni girdim yorgunluktan ölüyorum zaten sabah 8.30 akşam 17.30 dersim vardı full o yüzden bugünlük squat falan yok. 2 lt su içtim yarın 3 yaparım umarım. Yarın jillian yapiciğim :KK70:

Bakım ödevi de şimdi duşa girip çıknca kendime ayak ve bacak masajı yapiciğim. Ahh eski sevgilim olaydı o yapardı :KK70:

Kizlar ara ara geldim okudum bütün sayfaları...yazmaya fırsatım olmadı bi türlü..

Ödevlerim tamam...
Yarım saatte yürüdüm...
SABAH 1 yumurta,1 dilim k.ekmegi..domates,yesil biber.1 kk .peynir
Ögle kucuk bi salkım üzüm
Ara 2 eti pirinc patlagi
Aksam 3 kaşık b.pilavı..yarim tabak k.kabak,yarim kase yogurt
Cayla 5 fistik,1 badem

Esime dedim béeele bele..ben diyete basladim..
Bunları yedim..çok yemisim öyle dedi..
Halbuki ben acimmm:KK51:

Günaydınnn dün internet problemim yüzünden giremedim bu ara çok sıkıntılı eğer başkası girmek isterse yerime alabilirsiniz hergün giremeyebiliyorum yolunuzda başarılar diliyorum sizede Allah yardımcımız olsun sağlıkla zayıflayalım hepimizde...

Ya benim de öyle. Normalde de çok tuvalete giden insanım. Bir de suyu artırıp yeşil çay içince fena oluyor :KK48:
Yatana kadar yarım litre daha su içip 2 litreye tamamlarsın artık

2 litreye rahatça tamamladım canım:KK50::KK49:Squat hareketini yaptım amanın nasıl birşeymiş o akşam boyunca bacaklarım titredi yürürken şuanda da fena ağrıyor hamlaşmışım iyice :KK70:ama durmak yok bugün 50 yapıcam:KK53:Makarna yedim tabi akşam havuç mezesiyle beraber neyse alışacağım diyet menülerine:KK54:

Dün :KK52:

Sabah; 1 dilim patatesli börek

Öğlen ; 2 adet kadın budu köfte, 3 kaşık sade makarna, Cacık

Arada; Sade soda

Akşam; Yoğurt soslu makarna 5 kaşık, Havuç mezesi sadece yoğurtlu olarak 3 kaşık

Gün içinde 2 Litre su aşağı yukarı, 30 squat hareketi, 30 dakika rahat tempo yürüyüş :KK76:

Biraz değişik yemişim farkındayım ama çalışınca vallahi iş yerinde ne çıkarsa ona uyum sağlıyorsun eşime de börek yapmıştım 1 haftalık sabah üşeniyorum işe gelmeden ısıtıyorum hemen 1 dilim börekten bir şey olmaz herhalde:110:

Gunaydin. Evelynn Evelynn . Dun resim ekleyemedim. Tartimada guvenemedim. Ilk kilomu gunceller misin?

Eklentiler

• 20151020_074208.jpg
    20151020_074208.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 42
Kahvaltı
1 fırında baharatlı patates (çok az yağ ile)
5 tuzsuz zeytin
2 çatal lor peyniri
2 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Öğle
3 çatal kremalı pasta(Dayanamadım, öğle yemeğinden feragat ettim bunun için:KK70:)

Akşam
4 kaşık türlü
1 dilim ekmek
Ayran
Doydunmu peki canim ben olsam onu yemez oyle yemegimi yerdim ama cok guzel bir gun gecirmissin

Tüm gün derste olunca cevap veremedim hiç kızlar. Üniversitedeyim, tek yaşıyorum. Annem de gelince 2 günlüğüne sürekli bi yemek yeme, gezme hali var. Daha da kilo aldım :) Hep dışarıda yiyorum, çok zorlu olacak benim için. Bir de su hiç içmiyorum unutuyorum, nasıl olacak o iş bilmiyorum:KK43: Sporu spor olarak yapmadım ama 13643 adım atmışım :KK70:

Bugünkü yediklerimi yazayım şimdi;
Kahvaltı (09:00): Nesfit(1 su bardağı) + yarım yağlı süt(1/2 su bardağı)
Ara(10:45): Sade Türk kahvesi
Öğle(14:00): Mercimek çorbası + Yarım dilim ekmek
Ara(15:30): Yarım mandalina
Ara(17:30): Sade Türk Kahvesi + 15gr bitter çikolata
Akşam(19:30): Havuçlu zencefilli çorba + brokoli,börülceli yeşil salata+ 2 dilim anasonlu ekmek + (azıcık zeytiyağına bandırdım çok güzeldi..):KK17:

• 2 litre su : -
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 fincan yeşil çay : +
  • Spor : - (13643 adım, gün içindeki hareket)
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +
Spor ödevini yapıcam akşam, yeşil çayları da şimdiye sakladım :KK24:
Cok iyisin canim

Gunaydin canlarim.
Bende dun sporlarimi bitirdim cumartesi gunu ebru salli ile yaptigim plates beni baya zorladi.bacaklara calisiorum suanda.
Normalde dun yaptigim mekik ve squatta zorlanirdim.ama hic zorlanmadim.ins iyiye gitcek.

günaydın kızlaarr:KK24:

menüleri paylaştık güzel tebrik ederim herkesi...birazda bilgi alışverişinde bulunalımmı?

metabolizmayı hızlandırmak,yag yakımının hızlandırmak , bagırsakları çalıştırmak için ne gibi şeyler yiyorsunuz ?
küçük kalorili ama doyurucu ne gibi tarifleriniz var...
ödem attırıcı çayla sular içiyormusunuz?tarif istiyorum...
diyetisyen önerileriniz varmı?

X