Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Selam arkadaşlar.
Menüm
Kahvaltı 3 yemek kaşığı menemen
1 çatal peynir
1 dilim ekmek
Ara meyveli yoğurt

Ögle 2 tane küçük dolma
Ara 1 tane muz

Akşam 1 kase çorba
1 küçük tavuk but
2 yemek kaşığı bulgur pilavı

Akşam 2 ceviz ve 1 kase karışık meyve

2 litre su
45 dak aerobik
1 kupa yeşil çay
Bugün herşeyi yemek istedim. Kendimi zor tuttum.

Selam arkadaşlar.
Menüm
Kahvaltı 3 yemek kaşığı menemen
1 çatal peynir
1 dilim ekmek
Ara meyveli yoğurt

Ögle 2 tane küçük dolma
Ara 1 tane muz

Akşam 1 kase çorba
1 küçük tavuk but
2 yemek kaşığı bulgur pilavı

Akşam 2 ceviz ve 1 kase karışık meyve

2 litre su
45 dak aerobik
1 kupa yeşil çay
Bugün herşeyi yemek istedim. Kendimi zor tuttum.
Yine de yemissin canim :) bayaaa yemissin yani fazlasi nasil olacakti ki:KK35:

Yine de yemissin canim :) bayaaa yemissin yani fazlasi nasil olacakti ki:KK35:
Canım ya öncelikle üslubuna dikkat etmen gerekir burada kimse ögretmen değil kimse de öğrenci değil. Ayrıca ben 6-7 ay sonrası için hamilelik düşündüğüm için diyetisyenim bana gerektiği gibi diyet veriyor. Kafadan uydurma diyetler yapmıyorum.

Canım ya öncelikle üslubuna dikkat etmen gerekir burada kimse ögretmen değil kimse de öğrenci değil. Ayrıca ben 6-7 ay sonrası için hamilelik düşündüğüm için diyetisyenim bana gerektiği gibi diyet veriyor. Kafadan uydurma diyetler yapmıyorum.
Uslubumun gayet seviyeli oldugunu dusunuyorum burda kimseye kufur yada hakaret etmiyorum! Ogretmen ogrenci meselesi de yok burda sadece birbirimize yorumlar yapiyoruz. Elestrilmekten hoslanmiyorsan yazmazsin olur biter! Ben bana gore olani yazarim baskasi kendine gore olani! Sana kalkipta diyetisyenin yanlis yapiyor mu dedim? Hamilelik dusunuyor olabilirsin ben de dusunuyorum. Yada kafandan uyduruyorsun mu dedim acaba? Hayir anlayamadigim su gercekten yazdigim yorumun neresinden bakip da kotu bir uslup gorebiliyorsun ilginc geliyor. Ben bu yazida ard niyet ararim :KK66:

Noktalama işaretlerine göre yazdığınızı tekrar okuyun. İnsanlara karşı eleştirinin de üslubu vardır. Sınırınızı aşmadan bunu yapın. Ayrıca bir süredir yazarım buraya bu güne kadar böyle bir konuşmam olmadı kimseye, kimsenin de bana. Ben asıl sizde art niyet sezdim sizinle artık muhattap değilim.

Noktalama işaretlerine göre yazdığınızı tekrar okuyun. İnsanlara karşı eleştirinin de üslubu vardır. Sınırınızı aşmadan bunu yapın. Ayrıca bir süredir yazarım buraya bu güne kadar böyle bir konuşmam olmadı kimseye, kimsenin de bana. Ben asıl sizde art niyet sezdim sizinle artık muhattap değilim.
İlk yazimda noktalama isareti olarak sadece gulumseme var. İkinci yazimda hakettiginiz noktalama isaretleri var. Bir suredir boyle konusacak birini bulamamissiniz demek ki. Hersey ortada zaten tatlim. Ustelik beni hiiic ilgilendirmiyor kilonuz. Her yaptiginiza evet aa cok guzel diyen biri degilim gercekler aci gelir insanlara ama boyle malesef. Bencede muhatap olmayin benle zira kaldiramiyorsunuz :KK66: size basarilar!

İlk yazimda noktalama isareti olarak sadece gulumseme var. İkinci yazimda hakettiginiz noktalama isaretleri var. Bir suredir boyle konusacak birini bulamamissiniz demek ki. Hersey ortada zaten tatlim. Ustelik beni hiiic ilgilendirmiyor kilonuz. Her yaptiginiza evet aa cok guzel diyen biri degilim gercekler aci gelir insanlara ama boyle malesef. Bencede muhatap olmayin benle zira kaldiramiyorsunuz :KK66: size basarilar!
Bak canım sen galiba her gün birilerine laf çarparak günü geçiren tarzda birisin. Herkesi de kendin gibi sanıyorsun. Herkesin çok güzel demesini beklesem buraya yazmam. Sadece yorum yaparken dalga geçer gibi konuşamazsınız benimle. Haddinizi bilin. Bu tarz konuşmak sizin çevrenizde insan bırakmaz. Demek artık bu dille konuşarak etrafta kimse bırakmamışsınız, sıra buradakileri kaçırmaya gelmiş:KK54:

Bak canım sen galiba her gün birilerine laf çarparak günü geçiren tarzda birisin. Herkesi de kendin gibi sanıyorsun. Herkesin çok güzel demesini beklesem buraya yazmam. Sadece yorum yaparken dalga geçer gibi konuşamazsınız benimle. Haddinizi bilin. Bu tarz konuşmak sizin çevrenizde insan bırakmaz. Demek artık bu dille konuşarak etrafta kimse bırakmamışsınız, sıra buradakileri kaçırmaya gelmiş:KK54:
Sana istedigini vermeyecegim tatlim iyi geceler bundan sonra yazdiklarina kendin cevap yazabilirsin :KK66: beni taniyanlar bilir baska soze gerek yok.:KK39:

Sana istedigini vermeyecegim tatlim iyi geceler bundan sonra yazdiklarina kendin cevap yazabilirsin :KK66: beni taniyanlar bilir baska soze gerek yok.:KK39:
Dalga geçmeyen herkes yorum yazar ama artık siz yazmayın. Ben de sizi bildim artık. Geçmiş bir kaç konuşmanızı da okudum, ben ilk değilmişim. Durumu anladım. Yolunuza devam edin. Başarılar.:KK54:

11.11.2015 Menüm
Sabah 1 yumurta 2 Çeri domates salatalık 1 dilim kızarmış ekmek (yağda degil)
Öğle yarım porsiyon karışık ızgara 1 kase cacık
Ara çeyrek elma
Aksam 1 kase çorba 3 yk nohut 2 yk bulgur pilavı 2 yk yogurt

Çay su spor spor ödevi bakim odevi+
Kaçamak 15 tane kadar antep fıstığı .sporu 10 dk artırarak telafi etmeye çalıştım. .

11.11.2015 Menüm
Sabah 1 yumurta 2 Çeri domates salatalık 1 dilim kızarmış ekmek (yağda degil)
Öğle yarım porsiyon karışık ızgara 1 kase cacık
Ara çeyrek elma
Aksam 1 kase çorba 3 yk nohut 2 yk bulgur pilavı 2 yk yogurt

Çay su spor spor ödevi bakim odevi+
Kaçamak 15 tane kadar antep fıstığı .sporu 10 dk artırarak telafi etmeye çalıştım. .
Yine guzel bir menu dahaaa ah o kacamaklaaarr :KK76::KK8:

Günaydın , dün ;

Sabah: 1 haşlanmş yumurta bi küçük tost

Öğlen 1 mandalin 1 yeşil elma

Akşam: köri soslu tavuk bi porsiyonun 3te birini yiyebildim 4 dilim elma patates

Çok yoğunum sınavlardan dolayı giremiyorum.

Su: 1.5 lt

Spor: 6km yürüyüş

Günaydın , dün ;

Sabah: 1 haşlanmş yumurta bi küçük tost

Öğlen 1 mandalin 1 yeşil elma

Akşam: köri soslu tavuk bi porsiyonun 3te birini yiyebildim 4 dilim elma patates

Çok yoğunum sınavlardan dolayı giremiyorum.

Su: 1.5 lt

Spor: 6km yürüyüş
Patates yerine bir sebze olaydi iyiydi :) kiizz sen cay bile mi icmedin icecek hicbirsey yok menude diye yazdim suyu hatirladim:KK70:

11.11.2015
sabah : 1 dilimle kaşarlı salamlı tost. yanına şekersiz çay
öğle: yine aynı : 1dilimle kaşarlı salamlı tost şekersiz cay.
ara: 9'lu çay
akşam annemlerdeyim. bilmiorum
Aksam : yarim kase corba.
1 kepce manti.
2 kasik kofteli patates
2 kasik pirasa yemegi
1 tane ufak baklavanin yarisi
3 tane yaprak sarmasi
Kizlar mekik squat plates yok

X