Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

tu_bi tu_bi queenEb queenEb

Sabah

• 1 adet yeşil elma,
  • 7-8 yaprak maydanoz,
  • 1 dilim taze zencifil ( kabuğu soyulmuş olarak kullanılacak)
  • Yarım limon (kabuğu soyulmuş)
  • 1 adet kereviz sapı,
  • Yarım çay bardağı su,

Öğle
  • 1 adet havuç,
  • 1 adet orta boy greyfurt (kabuğu soyulmus )
  • 1 adet salatalık,
  • Çeyrek demet maydanoz,
  • 1 adet küçük turp
  • 1 ince dilim taze zencefil,
  • 1 adet kereviz sapı,
  • 1/2 çay bardağı su

Ara
  • 1 çay bardağı light kefir,
  • 1/2 çay bardağı su,
  • 2-3 adet çilek,
  • 2-3 franbuaz ( dondurulmuş )
  • 2-3 adet böğürtlen ( dondurulmuş )
  • Tüm malzemeleri blendırdan geçirin.

Akşam
  • 1 enginar,
  • 1 avuç lahana,
  • Çeyrek demet kadar maydanoz,
  • 1 dilim ananas,
  • 1/2 limon (kabuğu soyulmuş )
  • 1 dilim kereviz ( kabuğu soyulmuş)
  • 1/2 çay bardağı su
Hepsi kati meyve sikacagindan gececek tatlim. Sadece bir gun icin oneririm. Kendim de yaptigim icin tavsiye ediyorum. Bazi malzemeleri bulamazsan baska birseyle degistirebilirsin. Ama aynen yapmaya calis :KK66: :KK74:

Çook teşekkür ederiiiim :)

IMG_20151107_111156.jpg
İste kahvaltiiimm :KK66:
Mantarli biberli omletim az peynir yarim domates biraz maydanoz ve yesil cayim:kk77:

Slm kızlar akşam giremicem şimdiden yazayım
Kahvaltı
Yarım simit
1 dilim peynir
Çay
Ara
Muz
Öğle
Yarım dürüm beyin söğüş
Yayık ayran

Akşam
Yağsız tavada 2 yumurta , 1 dilim buğday ekmeği
Yatan a kadar elma ve mandalin yerim
Adeti bekliyorum 2 gündür spor yapamıyorum

Kizlar ben de kayin valideme gidiyorum orda kalicaz yarin aksamustu anca yazarim saniyorum. :)

Bugun temizlik yaptim o yuzden bisey yicek halim olmadi. Kahvalti resmimi paylasmistim. Ondan sonra bisey yemedim hala sadece bir nescafe ictim o kadar. Aksam gidince orda nolacak bilmiyorum donuste yazarim :KK66:

Tesekkur ederim guzel sozlerin icin :KK66: soyle anlatayim ben saglikli yasam uzerine takik bir insanim :) hani burasi sanal ortam salla sallayabildigini diye dusunenler vardir mutlaka iste ben hic oyle degilim aynen dedigim gibi yasiyorum. Cevremdeki insanlarda bilir spor ve beslenmeye cok dikkat ettigimi elimde olmadan herkesi uyariyorum etrafimdaki:KK48: arkadaslarima ufak tiyolar veririm gibi gibi.. Seviyorum benim hayatim bu yani belki elimde olmadan size sert elestri yapiyor olabilirim aslinda banane ne yerseniz yiyin demi hayir oyle degil iste illa soyleyecegim :KK48: egitim konusuna gelince oyle belgeli bir egitimim yok beslenme konusunda. Sadece surekli arastiriyorum uzun zamandir..:KK66: Karsilastirmalar yapiyorum. Yaklasik 10 yildir icindeyim. Etrafimda sporcu cok fazla yakinim oldu kendim de pilates egitmeniyim iki yil oncesine kadar daha aktif olarak icindeydim, keske sporu da bire bir gosterebilsem yani dogru yapilmayan hareketler hem bir ise yaramaz hammalliktan baska hem sakatlar neyse boyle iste bak sen ne sordun ben yine vidividividi:KK70:
Aramzda pilatesci varms hbrmz yokmus
Ben cok sevyrm pilatesi
Kiz sen kac kilosun guzel bcim

Selam hanımlar
Menüm
Kahvaltı biraz geç yaptım
1 kk da az peyni, 5 zeytin, 1 yumurta ve maruldan oluşan 1 tabak ( dolu değil) salata
1 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Ara 1 tane ülker piko ( kal. 105) :oops:

Akşam 1 dilim tam buğday ekmek
2 servis kaşığı dolusu et kavurma
Salata
2 saat sonra 2 ceviz ve 2 kuru kayısı yerim

2 litre su
40 dak yürüyüş
1 kupa yeşil çay
:KK54:

Selam hanımlar
Menüm
Kahvaltı biraz geç yaptım
1 kk da az peyni, 5 zeytin, 1 yumurta ve maruldan oluşan 1 tabak ( dolu değil) salata
1 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Ara 1 tane ülker piko ( kal. 105) :oops:

Akşam 1 dilim tam buğday ekmek
2 servis kaşığı dolusu et kavurma
Salata
2 saat sonra 2 ceviz ve 2 kuru kayısı yerim

2 litre su
40 dak yürüyüş
1 kupa yeşil çay
:KK54:
Güzel piko yedin diye üzulmene gerek yok zaten kalorisi çok az ve canimiz tatli isteyince doğru bir tercih bence:)

Sabah: haşlanmış yumurta bi kk beyaz peynir bi dilim tam buğday ekmeği donates salatalık

Öğlen: bi kase şehriye çorbası 1 mandalin

Ara: yarım yerli muz yarım elma şekersiz türk kahvesi bi tane kinder süt dilimi (130 kcalmiş süt dilimi )

Akşam: 150 gr fırında somon bol limonlu roka salatası 1 dilim tam buğday ekmeği

Sabah: haşlanmış yumurta bi kk beyaz peynir bi dilim tam buğday ekmeği donates salatalık

Öğlen: bi kase şehriye çorbası 1 mandalin

Ara: yarım yerli muz yarım elma şekersiz türk kahvesi bi tane kinder süt dilimi (130 kcalmiş süt dilimi )

Akşam: 150 gr fırında somon bol limonlu roka salatası 1 dilim tam buğday ekmeği
Menün çok iyi ama ben senin yerinde olsam meyvelerle kinderi farklı ara ögünlerde yerdim. Tabi yine de güzel bir menü özellikle akşam.

Kizlar ders calistigim icin anca firsat bulabildim biraz gec oldu ama :/

Kahvalti :

Bir iki catal yumurta
2 bardak cay
Bir dilim domates
Ceyrek ekmek

Ogle : Hamsi bugulama kizartma arasi hafif yagda cevirdim bol roka bol acili yedim

Aksam bir sey yemedim sadece kahve ictim sut tozu az olacak sekilde :) 1 saat falan da yurudum

sabah ıkı dılım ekmek ıkı catal peynır ıkı uc dılım dom. salatalık.
ögle yok
aksam uc kasık ıspanak. yarım kase corba

sular ıcıldı
yesılcay ıcıldı
spor yapamadım mısafırımle bırlıkte mısafırlıge gıttım :/
bakım odevı yapıldı
ekmek ıkı dılım

aslında bugun spor yerıne gorumcemle bı saat evde horon teptık ama bılemedım yetermı
topıge yazamıyorum cok fazla.
özledım valla

Arkadaşlar kusura bakmayın giremedim.. haftasonları çoooooooook erken kalkmazsam giremiyorum nete :KK43:

X