Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Patates püresi ve pilav bir arada biraz fazla olmuş sanki canım bifteğin yanında ya sadece püreyi ya da pilavı tüketsen daha az olurdu gibi :KK54:

canım öyle de ben 35 gündür pilav ve patates hiç ağzıma sokmadım can işte istiyor yemesem kendimi diyetteyim diye mahrum bıraksam sonrası daha kötü olacak herşeye saldırıcam az ve mahrum bırakmadan yemeyi tercih ettim.

06.11.2015 menum
Sabah:peynir zeytin yumurta 1 dilim ekmek Domates salatalık
Ara:yesilcay
Ogle 3 mantar izgara 1 kucuk but salata
Ara yesilcay
Ara yarım kivi yarim mandalina
Aksam karnibahar haşlama üzerine sarımsaklı yogurt
Aksam da kahve içmek istiyorum...
Birde mate çayı

Spor+
Spor odevi yapilacak
Bakım+
Su+
Yeşil cay +
Güzel menün canım karnabaharı bende pazartesi yapmak istiyorum bakalım alırsam:KK76:
Patates püresi ve pilav bir arada biraz fazla olmuş sanki canım bifteğin yanında ya sadece püreyi ya da pilavı tüketsen daha az olurdu gibi :KK54:

canım öyle de ben 35 gündür pilav ve patates hiç ağzıma sokmadım can işte istiyor yemesem kendimi diyetteyim diye mahrum bıraksam sonrası daha kötü olacak herşeye saldırıcam az ve mahrum bırakmadan yemeyi tercih ettim.

Anladım canım tabi ki mahrum bırakma arada yenmeli o şekilde daha çok motivasyonun artar bende yapıyorum onu haklısın:KK19:

Kahvaltı
2 yumurta ve 2 yemek kaşığı yulaf ezmeli omlet
1 bardak ayran

Ara
7 badem

Öğle
2 dilim buğday ekmeği
domates
1 dilim lor
Ara
3 dilim bitter
türk kahvesi
Akşam
kepekli makarna yoğurtlu

spor yapamıyorum hastalandım hastalancam ,bakım olarak oje sürdüm

Kızlar dün geceden beri hastanedeyim acilde. Şimdi geldim annemin evine. Eşimle birlikte karbonmonoksit zehirlenmesi geçirmişiz ölümden döndük eşim hala hastanede tedavi goruyo.
Perişanım ya.
queenEb queenEb ciddi ciddi göz var bizde herlde bebeğim ya.
Adli vaka diye karakolla ugrascam bide
Ahh kuzum çok geçmiş olsun ya allah acil şifanızı versin

Balım nazar otu yakalım, kurşun döktürelim dualar okutalım bişeyler yapalım yani. Ben de kulaklarım düzeldi derken ciğerlerim mahvettim şimdi de öksür anam geçmiyor. Kıyamam sana seninkinin yanında bizimki hiç de. İnşallah eşin de düzelir hemen kuzucum Evelynn Evelynn

Bu arada kızlar Evelynn Evelynn ni aradım bana döner dönmez sizi de bilgilendiririm...

bazı arkadaşları görüyorum çok az yiyorlar ama çok yanlış yapıyorlar.belki böyle çabuk kilo verirler ama verdikleri kas ve su olur ve kısa sürede tekrar alırlar.
yağ yakarak kilo vermek biraaz zaman ve düzenli beslenme gerektirir kızlar unutmayın :KK66:
nerdesin charmant charmant :KK39: helpp
Yettiimmm evet dogru bir bakima fakat az yiyip dogru besin alinirsa yag yakimi olur. Eger yemek seklinizi degistirmezseniz nasil kilo verirseniz verin tekrar alirsiniz. Yapilmasi gereken uyabileceginiz bir programla hayatinizi devam ettirmektir. İstenilen kiloya geldikten sonra her fazla yediginiz sey icin ertesi gun daha dikkat edip ekstra spor yapildiginda kilo alinmaz.Ayrica ac karnina spor yapilirsa kaslar erir yaglar hala durur daha once de soylemistim :KK66:

Arkadaslar butun ogleden sonra disardaydim giremedim yazilanlar cok fazla okuyamiyorum alintilananlara bakabildim sadece.

Sabah
1 domates
2 haslanmis yumurta
1 bardak sicak tarcinli sut

Ara
1 bardak cay

İkindi
Haslanmis tavuk
1 maden suyu

Aksam
İki kasik yulaf koyulmus uc kasik yogurt
1 bardak zero

Yarin aksamustu kayinvalideme gidicez aksam orda kaliriz ertesi sabah gozleme yapacakmis esim cok sever. Bakalim nasil gececek :-)

Arkadaslar butun ogleden sonra disardaydim giremedim yazilanlar cok fazla okuyamiyorum alintilananlara bakabildim sadece.

Sabah
1 domates
2 haslanmis yumurta

Ara
1 bardak cay

İkindi
Haslanmis tavuk
1 maden suyu

Aksam
İki kasik yulaf koyulmus uc kasik yogurt
1 bardak zero

Yarin aksamustu kayinvalideme gidicez aksam orda kaliriz ertesi sabah gozleme yapacakmis esim cok sever. Bakalim nasil gececek :-)
Canım, yüne güzel menü tebrik ederim? Bu arada gözlemeden yememezlik yapmıycaksın değil mi??

Selam kızlar. Menüler çok iyi.
Bu da benim menüm
Kahvaltı
Peynir kk kadar, 3 zeytin, 1 dilim ekmek, yarım domates

Ara 1 elma

Ögle 1 kase çorba
Ara 1 kupa sütlü kahve 1 küp şekerle

Akşam 1 kaseden az çorba
1 kase yoğurtlu karnıbahar

Ara 1 ceviz 6 tane kuru üzüm

2.5 litre su
1 bardak yeşil çay
50 dakika pilates

Kahvalti :

1 adet yumurta
Ceyrek domates
Yarim dilim kepekli ekmek
2 bardak cay

Öğle :

Yarim lavas ekmek tantuni

Ara öğün :

Nar

Aksam :

Patates salatasi
Irmik helvasi

Bugun cok fazla icemedim malesef :KK43:

Kızlar dün geceden beri hastanedeyim acilde. Şimdi geldim annemin evine. Eşimle birlikte karbonmonoksit zehirlenmesi geçirmişiz ölümden döndük eşim hala hastanede tedavi goruyo.
Perişanım ya.

Cook gecmis olsun.Rabbim bagislamisnsizi.Insallah en kisa surede sagliginiza kavusursunuz...

Kahvalti :

1 adet yumurta
Ceyrek domates
2 bardak cay

Öğle :

Ara öğün :

Nar

Aksam :

Patates salatasi
Irmik helvasi

Canım patates salatası ile irmik helvası bir arada biraz fazla gibi ama miktarları yazmamışsın. Miktar az olabilir.

Eyi akşamlar gözeller:KK53:

Akşam yemeğim artık akşamları hafif yiyorumçok huzurlu oluyorum :cool:
IMG_20151106_203334.jpg

Ahahha artsitlik taslamışım az :cool::KK70:

Alıştım 3 set halinde yapıyorum canım 1 dakika arayla vücudum şekle girmeye başladı:KK49:ilk 30 yaptığımda sonraki gün merdivenlerden inerken ağladım resmen:KK53:ağırlık kullanmadan yapıyorum:KK8:İşten gittiğimiz için yemediler canım eve gidelim evde yeriz dedikçe olmaz darılırız bir sürü laf:KK12:İş yerindeki bir abi de kendi yiyor ben gözüne batıyorum zorluyor ben tartışıyorum hep onunla da :KK62:

benimde ikinci günüm hakikaten çok ağrıyo ya :cry::cry:

Kizlar bu arada merak ettigim seylerden bitanesi.
1 dilim ekmek diyorsunuz.
Bu bir dilim ekmek kac cm.
Anca boyle anlasilir ben 2 parmak boyu ekmegede 1 dilim diorum.
Bazi arkadaslar elinden buyuk ekmege 1 dilim ekmek diyorlar.
Herkesten cvp bekliorum

dilimlenmiş bol tahıllı ekmek alıyorum. onlarda 1 cm anca vardır canım

ara 1 küçük poğaça
yeşil çay
500 ml su
poğaca çok kalorılı bişe bacım sana yağını basıyolar içine :KK17:

Gunaydin kizlaarr :)
Bende cekeyim bundan sonra madem. Ama kahvaltimi yapmis bulundum malesef.

1 domates
1\3 kk peynir
2 has.yumurta

Birazdan keyif cayi icicem:KK19:

tarçınlı süt uzun zamandır içmemiştim.şifa olsun bende yarın içeçem:KK66:

1 pogaca 2 dilim ekmek oluyor diosun nehir ne alakasi var.
1 pogaca 1 dilim ekmek sayarim ben

poğacayı hafife almayın derimmkızlar ekmek kadar masum değil:KK20::KK20:

Perişanım ya.

çook çok geçmiş olsunn.allah korumuş.

****Aç karnına egzersiz yapmak sadece performansın düşmesine ve dolayısıyla daha az kalori yakımına neden olur. Ayrıca vücudu çok aç bıraktığınızda, vücut savunma mekanizmasını devreye sokacak ve metabolizma hızını düşürerek yağların yakılmasını yavaşlatacaktır.

Kızlar bunu bir makaleden aldım.sizinde bilginiz olsun istedim:))
teşekkür edeeriz.

Sayfanın kopup giden kızları selam:KK66: hemen menümü yazayım..

Sabah
1 dilim kwpek ekmeği
Beyaz peynir

Öğlen
1 avuç büyüklüğünde tost(kepek ekmek)

Akşam
Yemek yapmaya üşendim, annem fırınfa tavuk yapmış, hemen aldım 2 kişilik:KK66:
Yoğurt

Akşamı yemedim daha ama, menü kesin. Bu arada kahve aram var:KK66:

Kızlar eşimin kuzeninin düğünü varmış, ben hafta sonu oradayım. Eşimin tüm sülalesi orada olacağı için fazla giremem. Müsait oldukça akşamları menü yazarım. Bu arada düğün istanbulda, yine bana yollar:KK43: Evelynn Evelynn sorun olmaz değil mi? Umarım pazartesiye kilolu dönmem:KK43: yani ben yemiycem dedikçe, onlar ısrar ediyor, sonra eşim kırma insanları al bi lokma diyor! Bi lokma bi lokma oldu 10 lokma! Çok kararlıyım yapmıycam da, yine de umarım ısrar etmezler
sayfanın kopup giden kızları:-):-) çok hoş

Kızar bu diyet listemden:KK66:
baya karışıkmış ya

Kahvalti :

1 adet yumurta
Ceyrek domates
2 bardak cay

Öğle :

Ara öğün :

Nar

Aksam :

Patates salatasi
Irmik helvasi

tantuniye bayılırımmmm . :kk77: afiyet olsunnn.
irmik helvası akşam için biraz ağır gibi canım

X