Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ay son 3 menüye yorum yapim dedim gittim gerilere ama 2 tane buldum

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölerek yapılmış yarım kaşarlı yağsız tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen; Ev yapımı sebze çorbası ufak yarım kase + 4 ymk kaşığı nohut yemeği etsiz + 2 ufak salatalık turşusu ev yapımı

Ara;Şekersiz 1 kupa nescafe
Akşam;4-5 ymk kaşığı dondurulmuş yeşil fasulye + 3 minik acı biber turşusu + 1 dilim ekmek + 1 kupa mistik çayı

04.11.2015

• 2 litre su : +
    • Max 3 dilim ekmek : 2 dilim ekmek +
    • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa ıhlamur + 1 kupa mistik çayı
    • Spor : 30 dakika rahat tempo yürüyüş +
    • Spor ödevi : 150 squat + 15 dakika bacak inceltme egzersizi pilates +
    • Bakım ödevi : manikür + limonla ovuşturma + ( oje süremeden uyuyakaldım bugün süreceğim:KK53:)

Ay cok güzel olmuş ya şunu yapmasaydın diyecek bir sey yok güzel menü

Planlanan Menüm:

Kahvaltı: 2 dilim dukan ekmeği (1,5 karışıma denk geliyo) + light peynir + yarım domates + salatalık + 5-6 tane zeytin

Ara: Neskafe (şekersiz)

Öğlen: Patates Salatası + 1,5 simit :KK57: + çay

Ara: Çay, kahve bitki çayı içmedim malesef :KK43:

Akşam: iki kaşık Mercimek Çorbası + 2 kaşık yoğurt :KK14: (kızım yedirmedi :KK42:)

Ara: 1 avuç antep fıstığı + 1 avuç çekirdek (dizi seansı sebebi ile :KK53: )

Gece: Yoğurt Kürü

Max. 3 dilim ekmek: - (simitler sebebi ile sanırım yaklaşık 5-6 dilim ekmeğe denk geliyor :KK43:)
Spor ödevi: 150 squat + 20 mekik (valla anca bu kadar mekik çekebildim ya pertim çıkmış kızla :KK43:)
bakım ödevi: :KK43:
Spor: :KK43:
Su:

Yarım simit 2 dilim ekmek yerine geçiyor canım yani toplam 6 dilim ekmek + 2 dilim dukan ekmek olmuş

Planlanan Menüm:

Sabah: yarım simit + nescafe (şekersiz) + 1/2 kk kaşar (toplantı ikramı) (gerçekleşti)

Ara: Yeşilçay

Öğlen: Havuç-turp salatası (yarım simit yiyebilirim belki ya :oops: yemiyim mi ki :KK43:)

Ara: Yeşilçay

Akşam: Mercimek Çorbası + Yoğurt + Turşu (dün yiyemedim içimde kaldı)

Gece: Yoğurt Kürü (sanırım bunun sayesinde sabit kalıyorum o_O)
Ayy canım seni söylemeyi unuttum tabi ki sen yapıyorsun:KK19::KK15:

Bence öğlende ye 1 simiti tamamla geri kalanı çöpemi gitsin:KK53:Akşam az yiyeceksin toparlanır bence canım:KK49:

Ay cok güzel olmuş ya şunu yapmasaydın diyecek bir sey yok güzel menü

Sanırım artık kendimi tutmayı öğrendim canım teşekkür ederim :KK68:bak yazmayı unuttum kız eşim 1 kare çikolata verdi akşam onu yedim :oops:

Candy canim ben gunluklerde 3 yere yaziyorum motive icin

Burda pazartesi birinde sali digerinde cuma kg bildirimi var ondan tartiliyorum

Kizlar ben uzulerek bu grubu birakicam yetisemiyorum maalesef kendinize cok dikkat edin lutfen hersey gonlunuzce ve kilo vermeleriniz bol olsun

HOSCAKALİN

Bende muhabbete dahil olamadım senin gibi,
Çalışan ve iki çocuklu biri olarak seni çok iyi anlıyorum, benim küçük kuzucukta hasta bugün :cry:
Allah kolaylıklar versin
geçmiş olsun canım kaç yaşında senin çocuklar birde kaç kiloya vermek istiyorsun

Neden saçın dökülüyor canım
Pco hastasıyım canım ben doğum kontrol ilacı kullanıyorum senelerdir ondan mı dökülüyor başka sebebi var mı bilmiyorum cildiye doktoruna gittik testler yaptı ilaç verdi farklı bir şampuan verdi falan kullandım 3-4 ay ama pek bir çare olmadı gibi Allahtan yerine çıkıyor herhalde yoksa çoktan kel kalmıştım:KK51:

Pco hastasıyım canım ben doğum kontrol ilacı kullanıyorum senelerdir ondan mı dökülüyor başka sebebi var mı bilmiyorum cildiye doktoruna gittik testler yaptı ilaç verdi farklı bir şampuan verdi falan kullandım 3-4 ay ama pek bir çare olmadı gibi Allahtan yerine çıkıyor herhalde yoksa çoktan kel kalmıştım:KK51:
Ilacinin adi ne cnm

Sabah: is yerine gelir gelmez 500 ml su ictim.cok susadim yuruyerek geliyorum.
2 dilim ekmek hakkimi kullandim.sandvic yaptim. Kasarli domatesli biberli.
Sekersiz cay.
Ara: 9lu cay.
Öglen : yarim dilim ekmek.
1 kase patlican musakka 1 tabak degil ama.
1 bardak meyve suyu.
Bunada kizmayin yani bogazimdami kalsin.
Ara: 9lu cay icerim.
Akşama: annecigimin elde kestigi eristeler var 1 kase ondan yerim. Belki peynirli belkide kabak cekirdegi tozuyla.
Yanina domates salatalik yogurt.

Sabah: is yerine gelir gelmez 500 ml su ictim.cok susadim yuruyerek geliyorum.
2 dilim ekmek hakkimi kullandim.sandvic yaptim. Kasarli domatesli biberli.
Sekersiz cay.
Ara: 9lu cay.
Öglen : yarim dilim ekmek.
1 kase patlican musakka 1 tabak degil ama.
1 bardak meyve suyu.
Bunada kizmayin yani bogazimdami kalsin.
Ara: 9lu cay icerim.
Akşama: annecigimin elde kestigi eristeler var 1 kase ondan yerim. Belki peynirli belkide kabak cekirdegi tozuyla.
Yanina domates salatalik yogurt.

Nasil bi rengi vardi hani acaba ondanmi dokuldu diycem

Akşamki erişteyi saymazsak iyi canım ama çok ekmek türü tüketmiş gibi olacaksın yanına domates salatalık koyma bari o sade bir yemeğin olsun sonra limonlu biberli yoğurt kürü yap derim kessin hadi bakalım spor yaparak eriteceksin artık:KK53:

Doğum kontrol hapından mı bahsediyorum canım o diane 35 hala kullanıyorum benim hastalığımda saç dökülme ihtimali var zatenHoppa

Akşamki erişteyi saymazsak iyi canım ama çok ekmek türü tüketmiş gibi olacaksın yanına domates salatalık koyma bari o sade bir yemeğin olsun sonra limonlu biberli yoğurt kürü yap derim kessin hadi bakalım spor yaparak eriteceksin artık:KK53:

Doğum kontrol hapından mı bahsediyorum canım o diane 35 hala kullanıyorum benim hastalığımda saç dökülme ihtimali var zatenHoppa
Domates salatalik kalorili degilki cnm

nehirnil111 nehirnil111 kiz ben bi tabak yicem demedimki 1 kase dedim 5 kasik anca eder.
Hicbisey yedirmiceniz sizde bana heee
He 5 kaşık akşam yemeği için ideal başka bir şey yenmeyecekse yoğurtla ya da salatayla olur tabi canım benim erişte dendiğinde gözüme direk yoğurtlu yağ soslu dolu bir tabak geliyor aklıma:KK70:

X