Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bu da tartı resmim

Eklentiler

• 20151019_065229.jpg
    20151019_065229.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 92
Pazartesi vazgeçen olursa yerine talibim :)

Aynen giden olursa beni de yazar mısın Evelynn Evelynn

Haber veririm kızlar vazgecen olursa:)

Hayırlı olsun kedi umarım istediğin kiloya ulaşırsin ama bu tipik çok motive edici başlamış benimde katıldım geldi ama :KK45: ayrıca iyi eglenceler :KK50: Evelynn Evelynn

Evet canım güzel başlıyoruz inşallah devamını da getireceğiz:)

Merve ayniymisiz :)

Kizlar menuyu aksam topluca yazsak daha iyi degil mi?

Kediiiii neredesin?

Canım buna topluca karar verelim. Herkesin fikrini alalım

Ölçülerimi almadım ben mezuram yok

Bu hafta içinde bir mezura edinebilir misin fatima?

Buradayım canım başlıyoruz sabah 2 bardak yeşil çay içtim:KK50::KK76:
Öğlen 2 tane kadınbudu köfte 2 yemek kaşığı makarna yedim 4-5 kaşık cacıkla beraber:kk77:iş yerinde olduğum için maalesef az yiyerek kısabiliyorum akşama artık özellikli menüm olur:oops:1 lt su içtim devam sabah gelirken 20 dakika yürüdüm rahat tempo tabi akşam da bir o kadar yürürüm tabi ki squart yapmaya başlıyorum bir de hafiften mekik çekicem :KK49:Yalnız tartım yok evde tartılamadım almam gerek bu akşam sipariş vereyim:110:

Buradayım canım başlıyoruz sabah 2 bardak yeşil çay içtim:KK50::KK76:
Öğlen 2 tane kadınbudu köfte 2 yemek kaşığı makarna yedim 4-5 kaşık cacıkla beraber:kk77:iş yerinde olduğum için maalesef az yiyerek kısabiliyorum akşama artık özellikli menüm olur:oops:1 lt su içtim devam sabah gelirken 20 dakika yürüdüm rahat tempo tabi akşam da bir o kadar yürürüm tabi ki squart yapmaya başlıyorum bir de hafiften mekik çekicem :KK49:Yalnız tartım yok evde tartılamadım almam gerek bu akşam sipariş vereyim:110:

Canım zaten amacımız her seyden az da olsa yiyerek zayıflamak. Bir seyleri yasakladıkça gözümüze daha cazip görünüyor çünkü. Tabi mümkün oldukça sağlıklı yiyeceğiz ama 2 kaşık makarna yemekten zarar gelmez:)

Kuzum ben işteyim net çekmiyor o yüzden akşam 5 te görüşürüz olur mu bu sabah tartılamadım yarın sabah resim ekliycem ben burdayım

bende burdayım:)))
kedi gönderim konusunda bi karar verelim nasıl yapalım günlükmü olsun ara ara paylaşım yapıyormuyuz?

Evet onu bir sorayım herkes fikir belirtsin.

ay benımde mezuram yok ama bu hafta musaıt olunca almaya calısıcam

Peki canım bu hafta içinde edin mutlaka.

Kuzum ben işteyim net çekmiyor o yüzden akşam 5 te görüşürüz olur mu bu sabah tartılamadım yarın sabah resim ekliycem ben burdayım

Olur kuzum unutma ama sabah:)

Canım zaten amacımız her seyden az da olsa yiyerek zayıflamak. Bir seyleri yasakladıkça gözümüze daha cazip görünüyor çünkü. Tabi mümkün oldukça sağlıklı yiyeceğiz ama 2 kaşık makarna yemekten zarar gelmez:)
Yani 2-3 kaşık vardır ama pek sosu bir şeyi yoktu :KK53:Akşama sağlıklı bir yemek bulmam gerek yemeğim yoktu yapacağım :confused:

Kızlar menülerimizi gün sonunda topluca mı ekleyelim yoksa yedikçe mi yazalım? Bu konuda fikir belirtebilir misiniz ?
Günün özeti her akşam yapılacak. Ama menü paylaşımını nasıl yapalım?

Yani 2-3 kaşık vardır ama pek sosu bir şeyi yoktu :KK53:Akşama sağlıklı bir yemek bulmam gerek yemeğim yoktu yapacağım :confused:

Kurallara göre hazırla bir seyler canım:) Akşam yemeğinde max 1 dilim ekmek hakkımız var biliyorsun:) Çok ekmek yedirtecek bir seyler yapma :KK53:

Kızlar menülerimizi gün sonunda topluca mı ekleyelim yoksa yedikçe mi yazalım? Bu konuda fikir belirtebilir misiniz ?
Günün özeti her akşam yapılacak. Ama menü paylaşımını nasıl yapalım?

her öğünü tek tek paylaşmayalım bence akşam toplu alalaım..
sizce???

X