Yılbaşı Geliyor :))) Yeni Bir Yıl Icin Beklentileriniz Neler ... Hediyeler Hazır mı?

kopya cekmilmis bu topicte benim konumdan alinti sayilir.... hirsizsin kizim sen... :mymeka:
saka saka... Şeniz
valla her sene oldugu gibi sagligimiz, huzurumuz yerinde olsun bu yeter...
ama ayriyetten okulda zorluk cekmezsem, bu yaz izmirde bes hafta gecirebilirsem ve sevdigim adamla hayallerimiz gerceklestirirsek süper olur... :asigim:

nan yazdım ya yukardakı topcden aldım senin ki 2008 birkere puahahahahaha bnki seninki ni döver:)))))))))))
devam edeleım beklıyorzz

bende haziranda doguracagim bebegimin saglikli hayirli bir evlat olmasini huzur saglik esimin bir an once su isden kurtulmasini ve kendine gore bir ise girip skintilarindan kurtulmasini ailemi her yaz gormeyi saglikli olmalarini allahim onlari basimdan eksik etmesin!!! parasal yonden skintimizin gecmesini diliorum allahim herkesin gonlune gore versin...

valla 2009 da azda olsa bir umut 2. bebişi bekliyorum
evimde eşimle ve kızımla daha çok zaman geçirmek istiyorum
tatile gitmek istiyorum

2008 hızlı ve yorucu geçti

2009'un ilk günü itibariye piyangodan parayı tutturup kocayı boşayıp hayatımı yaşamayı düşünüyorum :sm_cool:

değil tabiki;
sağlığımız ve huzurumuz çok şükür yerinde, böylece devam edebilir.
para istiyorum, ev istiyorum çocuk isityorum.
ben de gitgide çok oluyorum a.s

kısacası;
ver ver ver ver; ver allahım ver :roflol:

Öncelikle rabbim hepimizin iyi dileklerini kabul etsin insallah:Saruboceq:
Sizde bana dua edin nan unutmayin sakin emi:mymeka:

Saglik, Saglik, Saglik, Huzur, Helal ve bol kazanc ve allah bugünlerimizi aratmasin:Saruboceq:

sevgilisinden ayrılanlar kulübü üyelerii,tahmin edin benim beklentim neee :roflol: onun haricinde de tabiki sağlık anneme ve bana ve tüm sevdiklerimize,vee BİRAZCIK HUZURRRR :sm_confused:

Allahım ailemi,sevdiklerimi yanımdan eksik etmesin inşallah..
Tüm sevmediklerim de benden alabildiğine uzak olsun inşallah..:Saruboceq:
Bu temenni bana ömür boyu yeter..:lepi:

O allahın belasının 2009 yılını görememesini yada nişanlısının onu terk etmesi ya ne kadar kötü şey varsa onun başına gelmesini diliyorum sürünsün ve bol param olsun derslerimi geçeyim

Balkonlu bir ev istiyorum,
maaşıma %100 zam istiyorum,
kapıma güller dökecek, yatı, katı, parası bol bir sevgili istiyorum,
tarhana çorbamın kıvamı her seferinde aynı olsun istiyorum,
dolmuşçu amca bir kere de beni istediğim yerde indirsin istiyorum,
telefonuma borcunuzu ödeyin layyn mesajlarının dışında da mesajlar gelsin istiyorum,
şu eyeliner denen mereti çekmeyi öğrenmek istiyorum,
elveda rumeli her akşam yayınlansın istiyorum,
kusana kadar kuruyemiş yiyeyim ama suratımda sivilce çıkmasın istiyorum,
saçlarım düzleşsin istiyorum,
ve en önemlisi benim için kim ne düşünürse Allah da onlara bin katını versin istiyorum,
ve bunların hepsi mümkünse ilk 6 aylık dönemde olsun istiyorum, bekleyemem o kadar.

Saygılarımla, arz ederim.

(Kızım var ya bi olmasın bunlar yaktım çıranı hee...)

hee bir de patates kızartmasının kalorisinin azaltılmasını istiyorum :roflol:

ALLAHım inşallah evimizi mutlulukla huzurla yapmayı nasip etsin bu yıl inş...
yıl sonunda kendi evimde karışanın olmadıgı evimde olmayı çok isterdim...inş...

Tüm sevdiklerime huzur,mutluluk,sağlık getirsin 2009 ..Tabiki Rabbim gönüllerinde ne yatıyorsa hepsine versin.. Kimseyi gördüğünden geri bırakmasın..:Saruboceq:

Terör bitsin,küresel kriz,kuraklık,savaşlar hepsi bitsin..Dünyamız az nefes alsın barış ve refah içinde devam etsin inşallah herşey:Saruboceq::Saruboceq:

Çocuklarımızı bizlere bağışlasın Rabbim hepsine akıl fikir versin..:Saruboceq:

[ı]en başta TÜM SEVDİKLERİMLE
sağlıkLI MUTLU HUZURLU BİR HAYAT DİLİYORUM

Sonra mümkünse şu maddi krizden artık kurtulmak istiyorum
çok boğulduk artık
[/ı]

Son düzenleme:
saglık sıhhat aıleme dılıyorum...
kardeslerıme gonullerındekı mutlugugu ve huzuru dılıyorum allah ne ıstıyorlarsa onu versınler..
yenı yılda hala olucam..saglıklı bır yıgen ıolur ısallah..
kendı adımada...benı seven koruyan gozeten cok ama cok seven bır eş ıstıyorum..ne ıstıyecem..selıncıgım...amın de bakıyım..amııııııııınn

Tabi ki öncelikle sağlık, huzur, mutluluk istiyorum herkes için..
Kendim için de hayırlı bir iş (ki mesleğim olsun inşallah) istiyorum..
daha sonra sevgilimle 2009 yılında evlilik yolunda bir adım atarız inşallah..

öncelikle bebeğimi sağlıkla kucağıma almayi istiyorum herşeyden çok :ecrin_bebek:
sonra tüm sevdiklerimin, özellikle ailemin ve eşimin sağlıklı ve huzurlu olmalarını diliyoru yuvamızdaki mutluluk,huzur her daim devam etmesini diliyorum
ayrıca yeni evimize taşınmak isityorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…