Yılbaşı Geliyor :))) Yeni Bir Yıl Icin Beklentileriniz Neler ... Hediyeler Hazır mı?

once saglık huzur ıstıyorum.turkıyeye donemek ıstıyorum.bunun ıcın bol bol para ıstıyorum ıstıyorum da ıstıyorum ıste ınsanın ısteklerı bıtermı

2008 yılına baslarken kendimi cok inandirmistim guzel seyler olacagina, hayatimin degisecegine. Ama hicbirsey degismedi. Bu yil da guzel seyler bekleyip yine hayalkirikliklari ile yılın sonunu gormek istemiyorum o yuzden artik hicbirsey beklemiyorum hayattan.

Sadece dunya hayatini minimum gunahla bitirmek istiyorum, biranonce de gitmek istiyorum bu hayattan

bir kere eşimin hayatımda yarattığı belirsizlikten kurtulmak istiyorum, başımı ağrıtmadan hayatımdan çıkıp gitsin istiyorum, iş sorunumun çözülmesini istiyorum dolayısıyla maddi sıkıntıdan kurtulmak istiyorum, benim, kızım ve ailem için sağlıklı, huzurlu bir yıl olsun isitiyorum en önemlisi de yalnızlıktan kurtulmak istiyorum

Saglik,Huzur,Mutluluk,Helal ve bol kazanc diliyorum herkese
Allah bugünlerimizi aratmasın inş
Aşkımada kavusmayı nasip etsin tez zamanda inş

valla ozel bı beklentım yok suan
tabı saglık mutluluk ve aılemeı yıne basımda ıstıyorum
ama bıse beklemıyorum
ne beklersem tersı oluyo

Nice mutlu yıllara Arkadaşlar !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008 güle güle ............ > 2009 gel artıkkkk............
Hayırlı gelsin hepinize, hepimize inşallah sağlıklı mutlu, bol kazançlı seneler diliyorum. Evleneceklere hayırlı kısmetler, çocuk isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip etsin yüce Rabbim.... :1hug:

6c5cfc13ba46.jpg

ll
xmas0011we.gif
wreath0057hv.gif
fireplace6ai.gif

Yeni yıl geliyorrrrrr......... geri sayım başladı.... son 16 gün....

yilbasiani15.gif

jul217.gif
ng52pj1.gif

ng21fp8.gif

Son düzenleme:
bende haziranda doguracagim bebegimin saglikli hayirli bir evlat olmasini huzur saglik esimin bir an once su isden kurtulmasini ve kendine gore bir ise girip skintilarindan kurtulmasini ailemi her yaz gormeyi saglikli olmalarini allahim onlari basimdan eksik etmesin!!! parasal yonden skintimizin gecmesini diliorum allahim herkesin gonlune gore versin...

Allah kavuştursun bebeğinize haırlısıyla inşallaha.s. ..en güzel bekleyiş sizinki ..maşallahh:nazar:

Öcelikle TÜM AİLEME VE SEVDİKLERİME SADECE BU YIL DEĞİL ÖMÜR BOYU SAĞLIK DİLİOYRUM ALLAH'TAN.....sONRA HAYIRLISIYLA TEZ ZAMANDA TEYZE OLMAK İSTİYORUM ( ABLAMLAR DA ANNE-BABA OLMA MUTLULUĞUNU TADSIN İSTİYORUM).....HAYIRLI ,HELAL KAZANÇLAR İSTİYORUM BENİM VE HERKES İÇİN.....EVLİLİK YOLUNDA DOĞRU ADIMLAR ATMAK İSTİYORUM....MADDİ MANEVİ KİMSEYE MUHTAÇ OLMADAN YAŞAMAK İSTİYORUM...DAHA ÇOK YARDIM EDEBİLEYİM İHTİYACI OLANLARA İNŞALLAHH

14 şubata hediye verecek bir sevgili sonra defolsun gitsin
ve derslerimden geçmek istiyorum

O allahın belasının 2009 yılını görememesini yada nişanlısının onu terk etmesi ya ne kadar kötü şey varsa onun başına gelmesini diliyorum sürünsün ve bol param olsun derslerimi geçeyim

en ilginç temmenni bu olmuşş...gözlerim açık kaldı...İnşallahh sizin içinde hiç ummadığınız güzellikler getirsin bu yıl sıkıntılarınızı unuttursun...a.s.

Balkonlu bir ev istiyorum,
maaşıma %100 zam istiyorum,
kapıma güller dökecek, yatı, katı, parası bol bir sevgili istiyorum,
tarhana çorbamın kıvamı her seferinde aynı olsun istiyorum,
dolmuşçu amca bir kere de beni istediğim yerde indirsin istiyorum,
telefonuma borcunuzu ödeyin layyn mesajlarının dışında da mesajlar gelsin istiyorum,
şu eyeliner denen mereti çekmeyi öğrenmek istiyorum,
elveda rumeli her akşam yayınlansın istiyorum,
kusana kadar kuruyemiş yiyeyim ama suratımda sivilce çıkmasın istiyorum,
saçlarım düzleşsin istiyorum,
ve en önemlisi benim için kim ne düşünürse Allah da onlara bin katını versin istiyorum,
ve bunların hepsi mümkünse ilk 6 aylık dönemde olsun istiyorum, bekleyemem o kadar.

Saygılarımla, arz ederim.

(Kızım var ya bi olmasın bunlar yaktım çıranı hee...)

canııı gönülden katılıyorumm yaa bir çoğu hepimizin ortak temennisi ..Allah gönlünüze göre versin..[/Ba.s.]

2008 bizim için çok şükür güzel geçtiii. Oğlumu istediğimiz okula kayıt ettirebildik. Kurada çıktı. Ve eğitime kısmetse 8 yıl bu okulda devam edecek. Eğitime başladığı ilk yılı....
Evet geri sayım devam ediyor... son 15 gün...

santa.gif
santastuck.gif

Son düzenleme:
Tüm dünya için afetlerin ve savaşların olmadığı bir yıl diliyorum.Herkese sağlık,huzur ve mutluluk diliyorum.kendim için daha iyi bir iş ve bir bebişşşş:emir_bebek: diliyorum.mutlu yıllar kk.:enbuyukkk:

X