Yılbaşı Geliyor :))) Yeni Bir Yıl Icin Beklentileriniz Neler ... Hediyeler Hazır mı?

HEDİYE FALAN ALMAYACAĞIM HİÇKİMSEYE ZATEN İNSANLAR zamanında yok yılbaşı yok anneler günü yok babalar günü yok şu gün bu gün diye birsürü gün çıkarmışlar saçma buluyorum bu sebeple hediye almayı hediye almak istiyosan her gün al yılbaşı için değil......

2009 herkese hayırlı uğurlu olsun..
Sağlık, mutluluk, başarı getirsin..
Valla kimseye hediye falan yok, onlar bana alsınlar naniknanik
Yeni yıldan o kadar beklentim var ki say say bitmez..
Kafanız şişmesin en iyisi ben susayım, içimden isterim:sm_cool:

Eveeet yarın akşam yeni bir yıl 2009'a giriyoruz... yinede hepinizde bir heyecan olduğunu düşünüyorum... için için beklentiler vardır... a.s.
Bilhassa ilk günler tarih atarken illa 2008 yazmaya devam edeceğiz... a.s

2007 ve 2008 benim için hayatımın en kötü yılları oldu.2009 dan da farklı bişey beklemiyorum.Çünkü hiç sevemediğim bir ülkede mutsuz yaşıyorum.Dilerim güzel sürprizler olsun hepimizin hayatında ve yaşama sevinci versin hepimize arkadaşlar.

Ahhhh ahhh ne kadar çabuk geçiyor günler haftalar yıllar....

Geçen sene 2008 yılına girerken ailem yanımdaydı sevgilim yoktu.

2009 yılına girerken ise ailem belki yanımda olamıyacak ama eşim yanımda olacak...

Ayrıca yılbaşı gecesi benim doğum günüm 23 yaşına giriyorum gülsemmi ağlasammı??

2008 yılı için ilk önce sağlık huzur mutluluk ve hayırlı bir evlilik olsun istemiştim..

Bu yıl için ise yine ilk önce sağlık huzur mutluluk ve evliliğimin bir ömür boyu sürmesini ağız tadımızın hiç bozulmamasını ve bir bebiş sahibi olmayı çok istiyorum...:ecrin_bebek:

Veeee eşim işinde daha başarılı olsun ufak tefek borçlarımız allahım ödememize yardım etsin..

Anneme babama kardeşlerime eşime kendime sizlere sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Herşey gönlümüzce olur inş.

Hımmm bide bu ilk yılbaşımız ve ilk doğumgünümü evli kutlıycaz inş.Bakalım hediye olarak ne alacak çoooook merak ediyorummmm.:teytey:

Tüm dileklerinin hayırlısıyla gerçekleşmesini temenni ederim canım... Doğum günün kutlu olsun bir tanem, nice senelere tatlım... Şeniz (bu arada benimde doğum günüm)

Tüm dileklerinin hayırlısıyla gerçekleşmesini temenni ederim canım... Doğum günün kutlu olsun bir tanem, nice senelere tatlım... Şeniz (bu arada benimde doğum günüm)

Seninde doğum günün kutlu olsun tatlım
Sevdiklerinle birlikte geçireceğin nice sağlıklı, neşeli ve bereket dolu yıllar dilerim.

Hersey herzaman gönlünce olmasi dilegi ile..

HERGÜNÜMÜZ EN MUTLU GÜNÜMÜZ OLUR İNŞ...yerimseniben

2007 ve 2009 yıllarım çok mutsuz geçti budan dolayı da 2009 yılından da hiç umutlu değilim hayatımdaki hiç bir şey düzgün gitmiyor sanırım yaptığım bazı şeylerin acısını çekiyorum o yüzden kimseye hediye almadım zaten buna durumumda müsait değil yeni yıla 2 senedir olduğu gibi yalnz giricem ne ailem var yanımda ne eşim oysa ben eşim için ailemi bırakıp bilmediğim tanımdaığım insanların olduğu bir şehre geldim ama şimdi ikiside yanımda yok o yüzden 2009 benim için düzelmelerin olduğu diğer tüm insanlık içinde sağlıklı mutlu barış dolu bir yıl olur

Yazını okuyunca içim acıdı doğrusu... :çok üzgünüm:neler yaşadın bilmiyorum ama dilerim gelecek yıllar sana sağlık, mutluluk , bereket ve umutlarının gerçekleşmesini nasip etsin. Dilediğin herşeyin hayırlısıyla gerçekleşmesini temenni ediyorum canım... KK hanımları olarakda yanındayız bir tanem yalnız değilsin.... Allah'a emanet ol... a.s.

yeni yılda çocuklarımız için daha çok gayret sarf etmemizi ve onları mutlu etmemizi diliyorum

dilerim 2009 da aile içe şiddete ve çocuk istismari ve ihmaline karşı kalıcı ve çocuklarımıza iyi bir gelecek verecek önlemler alırız, onların gülen yüzlerini soldurmaz geleceklerini karartmayız...

Şeniza.s.

yeni yıldan ne bekliyorum güzel soru...
düşündümde dünya hep kötüye gidiyor bu kötü gidiş durmaz ama biraz yavaşlasa güzel olacak ...
caniler kötü nsanlar çopaldı bu tip insanların içlerine biraz acıma duygusu yerleşsin istiyorum...
bencillik doruk yapmış durumda o yüzden insanları sadece kendilerini düşünmeten vazgeçmesini istiyorum...
bir de artık bir karar vermem gerekiyor doğru bir karar vermek istiyorum (bu da kendim çin isteğim olsun:)) mümkğnse bir de iş istiyorum ama bu kriz yaktı beni yaktı off off
krizsiz bir Türkiye istiyorum 4 5 yılda bir kriz mi olur yaa

2008 yılı bana çok acı verdi.. hayal edemediğim dünyaya kavuştum ama sefasını süremeden biçok tatsızlıkla geçirdim günlerimi..Çok ağladım güldümde ama güldüğümden daha cok gözyaşı döktüm.. anlatsam 2-3 saat boyunca aralıksız yazmam gerekir.. özet olarak kötüydü nişanlanmam dışında son günlerine doğru feleğim dönüyor 2009a bomba gibi girmek istiyorum.. Sağlıkla huzurla sevgiyle neşeyle gelsin ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…