Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Hamam çok akıllıca söylenmiş bir yalan fotoğraf isteyemezsiniz görüntülü arayamazsiniz.. Hem hamam ne alaka yılbaşı gecesi bunu düşünün normal bir şekilde arkadaşlarıyla eğlenmeye gitmek istediğini söylese bu anlaşılır bir durum ama hamam demesi çok enteresan ... Kötü niyet seziyorum ben ..

Öncelikle yılbaşı akşamı hamam çalışıyo mu? Çalışıyosa neden çalışıyo?
Hamamlar genel olarak akşam kaça kadar çalışıyo ki?

Sonra göbek taşına sıra sıra dizilen kıllı göbekli aile babası abiler kese atılırken 10dan geriye mi sayacaklar birlikte?
2019'a böyle girmek istediklerine gerçekten eminler mi? Gerci belki de hepsi biscolata erkegi ayarındadır, ama yine de hoş degil, ya da hos, bilemedim bak simdi

Yoksa bu bi gay partisi mi?

İşin ucunda bi mutlu son masajı mı var?

Kafamda deli sorular

Keske adam "Hayatım patron bizi alem yapmaya götürecek, lüks bi otelin 87. katında su gibi alkol tüketip dolarların üstünden kokain cekip hatunlarla sabahlayacagız" deseydi, en azından ne halt edecegi belli olurdu. Boylesi daha gizemli daha fantastik, ucunu bucagını kestiremedim beynim yandı

Olur mu oyle sey ya. Bi yerde eglenceye gitseler neyse de hamam cok mahrem ben bi tuhaf egilimler sezdim patronda falan. Koruyun kocanizi olmaz oyle sey.

Evlisiniz ve iki bebeğiniz var doğru anladım değil mi?

Yılbaşı gecesi eşiniz sizden ayrı geçirmek istiyor hemde hamamda mı? Beni yılbaşı gecesi bebekelerimle evde bırakıp yalandan hamam vsss gezmelere gidecek adamı var yaa..Neyse

Allahım gerçekten burayı okuya okuya psikolojim bozulacak.

dansozlu karili kizli yere gidecek yilbasinda inanmayinnn
yok artık. Gidişi olur ama asla evime adım atamaz bir daha. Ne demek dansozlü ortam. Evli barkli adam otursun evinde. Hoş aklında bu varsa baglasak durmaz yine gider ama ben çakarsam mevzuyu canına okurum.

Ahaha ben önce güler sonra izin vermezdim. Ne hamamı bu ay, herkes evinde eşiyle çocuğuyla otursun bi zahmet. Bi de emrivaki hiç hoş değil.

Basligi okirken daha dansozlu ickili bir ortam gekdi icki demek sarhosluk demek sarhosluk demek ne yaptığımı hatrlamiyorum dmeek icki tum kotuluklerin anasidir diyen canim peygamberimi hasret ve askla aniyorum nengerek var bu yilbasi kutlamasina onu anlamiyrm haram tatlidir ama oteki tarafta aci aci cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…