Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Hamam dediği otelde eğlence ardından otelin spası falan çıkmasın.
Diğer türlüsü tuhaf geldi. Hoş erkek erkeğe spa fikri de tuhaf

Yılbaşı gecesi hamam ne alaka tamam kutlanmaz yılbaşı belki ama eşinle ailenle birlikte zaman geçirirsin sonraki gün nasılsa tatil geç vakitlere kadar oturuyorsun falan çok saçma geldi gitmesi izin vermezdim

Bi yaşıma daha girdim hamamda yılbaşı eğlencesi mi googla yazdım baktım gelin hamamı çıkıyor bi tek.

Ya ben normalde gitsin arkadaşlarıyla kafa dağıtsın derdim de hamam olayına ve patrona kıl kaptım. Bu patron işgüzarlık yapıp dansözler cartlar curtlar getirir o hamama madem yuvasını düşünmeyen kadına kıza giden biri. O yüzden gitmesin.

nuelbabayı mı bekleyecekler hamamda
eşim için soruyorsan otursun dizimin dibinde ne me lazım zaman kötü

yılbaşı benim için özel birgün. benden ayrı plan yapmasını istemezdim. Ama zaten yılbaşı kutlamıyorsanız, sizin için anlamı yoksa diğer günlerle bir tutabilirsiniz.

Hamam ama nasıl bir hamam onu bilmek lazım canım. Hangi hamama gideceğini öğren bence. Türlü türlü hamamlar var yani neyse, adam kart zamparanın biriymiş ondan düzgün bişey çıkmaz yani patrondan .

S.çtırtmasın patronun hamamına da bilmem nesine de deyip kestirip atardım ve de gidilmezdi tabii ki. Yılbaşı gecesi için ne kadar gereksiz bir aktivite

Siz zaten plan yapmamışsınız. Adam da size sormuş. Birlikte vakit geçirmek istiyorsanız açıkça söyleyin. Trip, izin vermemek falan yazmış arkadaşlar. Evlisiniz artık, ergen sevgili değil.
Ama zaten kutlama yapmıyorsunuz madem gitsin. Ertesi akşam da sizinle birşeyler yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…