Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Ooo hamam baya iyi bahaneymiş telefon olmayan ortam arayan da olmayacak kafa rahat :)) ama söylemesi zor bi yalan, yılbaşında patronla hamama gidiyorum derken bir gülme gelir insana

Yilbasi gecesini mi bulmus patronu hamama gidicek?

Ayrica ne demek..itiraz istemem!

Millet sana uymak zorunda mi?
Belki milletim esiyle dostuyla hir plani var?

Gitmesini istemezdim
Baska bir haftasonuma erteleyin..derdim be n olsam

Yılbaşı gecesi bizim insanımızın çoğunun ailesi ile evde birarada geçirmek istediği bir gecedir. Patron bunu bile bile o geceye "HAMAM" eğlencesi koymaz, koysa da itiraz istemem diyemez.
Eşim bana böyle salakça bir bahane ile gelse ben de çocukları kaynanama bırakır, kızlarla erkek striptizci çağırır aleme akardım. Bu planımı da kocama "kızlar itiraz istemeyiz dediler" diye anlatırdım. Sıkıyosa gitsin hamama, dediğimi yapacağımı bildiği için hiçbiryere gidemez :)

Özellikle neden yılbaşıı gecesi ve neden hamam? Şüphelerinizde haklısınız takip edin

Biraz kafa dağıtması açısından gitmesine izin verirdim. Kaldı ki neden benden izin istesin? Sahibi falan değilim sonuçta bana sorar,o gün bir planımız yoksa gidebilir.
O zaman cocuklardan birinide alsin gotursun hamama o cocuklari tek basina yapmadi sonucta. O orda kakara kikiri kadinda evde 2 kucuk cocukla otursun hak mi mustehak mi? Ayrica sahibi falan degilim yazmişsiniz evet siz sahibi degilsiniz ama karisi sahibi oluyor kanimca aksi taktirde olsa adam her halde arayip sormazdi

Eşim olunca arayıp planımız var mı? Ben gideceğim diyebilir,arayıp çocuk gibi izin almasın bir zahmet.

Bence o hamam ayağına başka planları var. Patron hamamı paravan yapmış. Karısıyla da
kadınlara sardığı için boşanma aşamasına geldiklerini söylemişsiniz. Bence eşinizi kesinlikle yollamayın, hanımla evde olucam çocuklarda var tek bırakmak istemiyorum desin. Cidden de evli barklı adam ailesiyle otursun ne işi var dışarıda hamamlarda.

Zaten hamam olduğuna inanmadım, illa hamamsa da hamama dansöz falan getirir o adam ortam yapmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…