Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Eşim az önce aradı yılbaşinda planin varmi dedi..Yok hayatim niye sordunki dedim.Patron 'arkadaşida olur' tum dukkan elemanlari yilbasi aksami hamama gidicez itiraz istemem falan demis...Esim arkadas zoruyla giderde cokda bayilmaz hani ama kar yagarsa gitmicez dedi egleniriz birlikte falan demisler.Neyse bende benimle bi plan yapacak zannettim :) yılbasi kutlayan insanlar degiliz hani biyere gitme imkani falanda cok yok 2 kucuk bebegimiz var.Evde birlikte otursak yeterdi benim icin ama boyle soyledi esim.Bilemedim yani gerek varmi.Yilbasi gecesi hamam acik olurmu? hem ..Icime sinmiyor neden bilmiyorum.Siz olsaniz ne yapardiniz ne soylerdiniz esinize? Not: patronu hic tanimiyorum esimin eski arkadasi ama ise yeni basladi tanimadan hoslanmadim adamdan kariya kiza takilmis karisiyla bosanma asamasina gelmis onceden
Şaka mı yapıyorsun derdim. Coluk cocuk evde adam hamamda ne alaka

Eşim az önce aradı yılbaşinda planin varmi dedi..Yok hayatim niye sordunki dedim.Patron 'arkadaşida olur' tum dukkan elemanlari yilbasi aksami hamama gidicez itiraz istemem falan demis...Esim arkadas zoruyla giderde cokda bayilmaz hani ama kar yagarsa gitmicez dedi egleniriz birlikte falan demisler.Neyse bende benimle bi plan yapacak zannettim :) yılbasi kutlayan insanlar degiliz hani biyere gitme imkani falanda cok yok 2 kucuk bebegimiz var.Evde birlikte otursak yeterdi benim icin ama boyle soyledi esim.Bilemedim yani gerek varmi.Yilbasi gecesi hamam acik olurmu? hem ..Icime sinmiyor neden bilmiyorum.Siz olsaniz ne yapardiniz ne soylerdiniz esinize? Not: patronu hic tanimiyorum esimin eski arkadasi ama ise yeni basladi tanimadan hoslanmadim adamdan kariya kiza takilmis karisiyla bosanma asamasina gelmis onceden
Yollarım git derim . Kendim de dışarı çıkarım . Eşim de bunu bilir gitmez.

Qnırmalde gitseler tamam hamam sonuçda rahatlar dicem de

Yılbaşında üstelik gece hamam eğlence diye düşünürsek
Tellak erkek olmayabilir dansözlü bi hamam partisi desek laa bu adamlar peşdamalla yarı çıplak ya.......

Çok fesatım bugün daha fazla yorum yapmayayım ama yollama

Hiç hamama gidileceği izlenımı almadım. Yine de yanıltmak içine kurt düşürmek istemem ama ben kıskanç biriyim ve hamama erkek erkeğe dahi gitse izin vermem ikna da olmam içimde şüphe kalır ? Bana başka yere gidiliyor ama siz kızmayın ve diğerlerinin varsa eşleri kızmasın diye beyaz bir yalan gibi geldi. Bensiz arkadaslarınla mı eğleneceksin gibi sözlere maruz kalmamak için. Şimdi ben eşime bunu önersem ne işim var benım hamamda gideceksem adam gibi eğlenmeye giderim der kesin hamam nasıl bir fantazi o patron neyin kafasında anlayamadım ama izin verme ve bir plan yap evde dahi olsa özel birşeyler olsun standart otur tv ızle cekırdek cıtle havasında degıl de daha farklı ıste hem cocuklarınızda varmıs bırlıkte gecırmelısınız her anını.

Yılbaşı gününe kadar günde 1453 kere Antebin hamamları şarkısını dinletin bence vazgeçebilir :d

Normalde gitsin sıkıntı olmaz derdim ama ne de olsa özel birgün ve bence bu gibi özel günlerde eşler birlikte olmalı gibi geliyor bana. En azından ben yılbaşında gitme derdim. Ha illa gideyim dersede herkes bir birey bence gidilebilir sadece kırılırdım.
dansozlu karili kizli yere gidecek yilbasinda inanmayinnn

Yılbaşına pek anlam yüklemem. Oğlum bebekken kuzenleriyle eğlenceye göndermiştim eşimi. Ama o yeni yıla girmeden evde olmuştu :)

Hamam fikri garipmiş ama eşim gitmek isterse mahsuru olmaz. Ona güvenim tam..
Nadir de olsa arkadaşlarıyla gitmişliği var..

Normal zamanda bile tuhaf gelir arkadaslarla erkek erkege hamam gecesi. Bide yilbasi eklenmis
Fazla tuhaf
Neden boyle bir organizasyona ihtiyac duymus patronu
Kafamda deli sorularr:bicak:

Yo gayet normal.
Hiç kız kıza hamama gitmediniz mi? Çok eğlenceli ve rahatlatıcı olur. İnsan baya stres atıyor..

Erkek erkeğe veya kız kıza farketmez. Bence uygun bir etkinlik..

Yilbasi gecesi hamam mi
Yilbasini mi bulmusla
eger dogru soyluyorsa emin ol cok kisi gidemicek. Ben noemalde hamama bisi demem ama yilbasi icin izin vermezdim.

Hamam ne alaka yılbaşı gecesi, normal gun olsa neysede. Yokmu sızınle gidecek kız arkadas grubu sizde gidin Baska bir hamam a. Bakalım ne tepki verecek eşiniz.

X