Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

rrrapunzelll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
482
430
34
Eşim az önce aradı yılbaşinda planin varmi dedi..Yok hayatim niye sordunki dedim.Patron 'arkadaşida olur' tum dukkan elemanlari yilbasi aksami hamama gidicez itiraz istemem falan demis...Esim arkadas zoruyla giderde cokda bayilmaz hani ama kar yagarsa gitmicez dedi egleniriz birlikte falan demisler.Neyse bende benimle bi plan yapacak zannettim :) yılbasi kutlayan insanlar degiliz hani biyere gitme imkani falanda cok yok 2 kucuk bebegimiz var.Evde birlikte otursak yeterdi benim icin ama boyle soyledi esim.Bilemedim yani gerek varmi.Yilbasi gecesi hamam acik olurmu? hem ..Icime sinmiyor neden bilmiyorum.Siz olsaniz ne yapardiniz ne soylerdiniz esinize? Not: patronu hic tanimiyorum esimin eski arkadasi ama ise yeni basladi tanimadan hoslanmadim adamdan kariya kiza takilmis karisiyla bosanma asamasina gelmis onceden

Son düzenleme:
Biraz kafa dağıtması açısından gitmesine izin verirdim. Kaldı ki neden benden izin istesin? Sahibi falan değilim sonuçta bana sorar,o gün bir planımız yoksa gidebilir.

Normalde gitsin sıkıntı olmaz derdim ama ne de olsa özel birgün ve bence bu gibi özel günlerde eşler birlikte olmalı gibi geliyor bana. En azından ben yılbaşında gitme derdim. Ha illa gideyim dersede herkes bir birey bence gidilebilir sadece kırılırdım.

hamam dediği termal otel mi? yoksa sadece yıkanmak için olan hamam mı?

eğer ikincisiyse açık olacağını sanmıyorum ben yılbaşında.

Normal zamanda bile tuhaf gelir arkadaslarla erkek erkege hamam gecesi. Bide yilbasi eklenmis
Fazla tuhaf
Neden boyle bir organizasyona ihtiyac duymus patronu
Kafamda deli sorularr
Garip degilmi normal bi zamanda hadi hamama gidelim denir arkadas arkadasa ama yilbasinda ne bileyim anlam veremedim

yılbaşı gecesi eşler birbirinden ayrı bu tuhaf. yılbaşı gecesi hamama gidicez demeleri ayrı bir tuhaf ne alaka yaa hamam

Normal hamamdir sanmiyorum termal otel oldugunu

açık olacağını sanmıyorum normalde. ama büyük bir etkinlik filansa belki önceden görüşüp halletmişlerdir.

ha yine de gereksiz yani birkaç adam yılbaşında toplanıp yıkanıp dönmek ne bileyim. otel olsa mantıklı olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…