Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Gece gece ne hamamı ya:) hani bir mekana gidiyo olsa anlarım da hamam biraz garip geldi bana..

Gece eğlencesine gitmesine amenna hic karışmam. Ama hamam bana çok tuhaf geldi.

Gercekten hamama gideceklerinden emin misin?

zhahahah çoktan uyandım ama "sen benim kocama ne diyooonn" duyarı yememek için sustum

Yılbaşında eglenmek sizinde hakkiniz değil mi
Neden erkekler hep erkek erkege plan yapıyor da esler evde bekliyor çok bencilce geliyor bana.

Evde birlikte yemek yiyin bari .

Patron esli olarak bir mekana davet etseymis , daha iyiymiş.

herkes kabul etmıs öylemi. kımsenın planı yokmuymuş. yılbası bı mekana gidicez dıye müsade istese acık acık okey. ama hamam nedir. ne alakadır.saçma kurgu geldi

Ben kafa karıltırmak istemem de, İşgüzar patron kişisi Masaj salonu adı altındaki yerlerden ayarlamış olmasın. Kendi evinde huzuru yoksa başkalarınınkini önemseyeceğini düşünmüyorum. Eşinizin haberi olmdan böyle saçma bir ayarlama yapabilirmiki?

Bunlar olmasa bile saçma buldum. Gerçek hamam olsa, hafta sonu 1-2 saat belki ama yılbaşı değil. Olmamalı

Başka bir zaman olsa tamam ama yılbaşı akşamı siz evde otururken onun hamamda arkadaşlarıyla eğlenmesi olmaz bence. Sizle birlikte evde otursun.

Bismillah...
Yılbaşı hamam mı? Ordan da masaja götürür patron sonra da mutlu son tövbe tövbe.....
Yılbaşı yılbaşı hamam açık mı olurmuş yav.?
Sizinle geçirmek istemesi gerekir. He akşam iş çıkışı giderler bir saat gider gelir tamam ama ordan da yemeye içmeye bi yere giderse sıkın ümüğünü....
1 saat bile gitse hangi hamama gittiniz cnm nasıl geçti diye sorup yeri öğrenip bir uğrayın hamama derim ben...

Farklı bir gün olsa neyse. Ama yılbaşını ailece geçirmek istediğimi söylerdim eşime.

Bir de şöyle bir durum var: Tamam, yılbaşı kutlama gibi bir geleneğiniz olmayabilir ama bu durum bu gecenin özel olma niteliğini zerre zedelemez. Bir yıl geride kalmış ve yepyeni bir yıla güzel dileklerle girilir. Eğer biz bir aileysek ve eşim de bu özel günü ailesiyle değil de "birkaç iyi adam"la kutlayacaksa ne anladım o aile kavramından ben?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…