yeterince "sıcak" olamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kendinize çok yüklenmişsiniz de çok bariz biçimde ilişkinizin odunu siz değilsiniz, erkek arkadaşınız. Gerçek sevgi olduğu gibi kabul etmektir, arkadaşlarının gazıyla küsmek değil. Tabii ki sizden istekleri, ricaları olabilir, ama onun yaptığı bu değil.

Boşverin, siz sağlığınıza ve okulunuza odaklanın. Her işte bir hayır vardır. Belki de ileride yaşayacağınız mutluluk için şu an bunu yaşamanız gerekiyordu.

ilişkinizi kıskanmışlar. çok net.
yurtdışında da berabersiniz.

o olabilir bak. annem dahil herkes "yassy çocuğa büyü mü yaptırdın" diyor. garip bir bağlılık ama özel bir şey yapmıyorum yani. bir yere kadarmış demek ki.

devamlı dalga geçme halim ona özel değil ki, ben babama da "lan sen hala uyumadın mı totikkkk" diyen insanım. yetiştirilme tarzı mı nedir bunun adı bilmiyorum ama herkese farklı sevgilime farklı neden olayım ki? ben böyleyim, anneme de babama da abime de sokaktaki insana da herkese karşı böyleyim yani. ha sevgilime özel şeyler yapmıyor muyum yapıyorum ama taktik kasacak "hmmm şimdi bu televizyon bozuldu bunu ben yapmayayım da sevgilim yapsın kendini güçlü hissetsin" diyecek kadar da değilim sanırım.

ve cidden keriz tokatlarım oyunda ne yapayım iyi oynayamıyor ha hep de keriz tokatlama yazmam ama, canım istediğinde 10 dakika içinde eve uçmasını sağlayacak bir mesaj da atabilirim moduma bağlı.

bana kalırsa benimle ilişki yaşamak gayet eğlenceli yani ne hep odunum ne de hep aşk böceğiyim günüm günümü tutmuyor süpriz yumurta gibi kadınım değerimi bilmediler ben ne yapayım

Umarim öyle değildir ama bence bu herifin aklı celindi (başka kadin)
Utanıyor ve sebep ariyor bence.

zannetmiyorum, aklı başkasına gitse utanmaz söyler. ben de tavırlarından anlarım yani. ben yokken 2 haftada bulduysa tebrik eder yoluma bakarım herhalde.

ruh eşi değilsiniz , o adama ponçik kız lazım sana da el ense yapan gamer sevgili.
Ne alakası var...
İki taraf da birbirinin ilgi alanına saygı duyup ortak paydada buluşmaya çalıştıktan sonra neden olmasın.
Konuya çok fazla güncelleme gelmiş okudum ama hepsini birden analiz edip bu durum hakkında yorum yapamayacağım (şimdilik). Ama buna dayanamadım cevap vermeye. Bazılarının yorumları bariz kıskançlık kokuyor sanki hiç böyle erkek görmediniz ve konu sahibi onu harcıyormuş gibi

Uff o beraber sarilip yatma nedir ya. Ben boguluyorum kafam boynum yamuluyo. Yayilip yorgana sarilip yatmak varken serin serin ooh..valla rahatima okadar duskunum ki esimle yorganlarimiz hep ayridir. O ise bi yorgan altinda isinalim uyiyalim der mesela öögff.

benim eşim de bazen sarılalım der 5 dk . Anca dayanabiliyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…