Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yeter büyüsünler artık :( bıktım böyle tahta gibi olmaktan kızlar isyannnnn

üstten bakınca işte göğüs yok gibi durmasına sebep oluyo

benimde başlangıçta 78-79 cm di canım sanırım masajla yağlarla 80 oldu..
ama yine küçücük göğüs tabii üstten benimde düz..
bu göğüs büyütmede esas fark bence 10 cm...dir en az...yoksa herşey aynı kalır..

eğer kilo alırken göbek kısmından alıyorsaaannn kilo alınca göğüslerinde büyürr eğer kalçadan alıyorsan büyümez kilo alınca nereden alıyon? kalçadan alıyorsan alım da büyüsün derdine hiç girişme daha kötü durur bu sefer armut vücut gibi durur.. ama eğer göbekten alıyorsa yağların üst ksımda birikiyor demektir ve de alınca göğüsten de alırsın

ızaten armut tipim kilo almakla hiç büyümedi meretler

Kizlar ben de ayni sekildee. Ama kilom var yani 63 kiloyum :d annemin de kucuk oldugu icin benim oyle. Yani hic ugrasmiyorum masajla felan kisa sureli onlar. Ama silikonda da dogal olmayan gorunteleri gorunce moralim bozuluyor. Ne yapsam ben de taktirsam mii ya? Yaptiranlar ne diyor buna?

Kızlar bende armut tipliyim bikaç kilo alınca göğüslere gitmedi ama 10 kilo almayı planlıyorum 10 kiloda illaki göğse etki edeceğini düşünüyorum çünkü çok kiloda bütün vücut büyüyor sonuçta hani hiç alınmasa armut tipli obezlerin üst bedeni yine 80 cm olurdu saçma olurdu dimi 10 kilo da etki eder diye umuyorum :'( sonra kalçam geniş olduğu için bölgesel zayıflamaya gidip kalçamı küçültücem çünkü benim kalçam dışında şuan heryerim zayıf bacaklarım ve üst bölgem öyle düşünüyorum bende silikondan korkuyorum çünkü

Erkek arkadaşının annesinin uyardığı arkadaş hepimiz senle aynı dertten muzdaribiz bende desteklilerle dışarı çıkıyorum hep desteksizleri taksam benimde dümdüz duruyor hiç öyle çıkamadım dışarı

Ne yazikki göğüs büyütmenin tek çaresi silikon,diğerlerinin hepsi aldatmaca

ben yaptırdım ve şimdi tek pişmanlığım - keşke daha önce yaptırsaydım-

Kizlar ben 4 yildir ugrasiyorum dogal yontemlerle. Kesinlikle estetik paradi doktum diyebilirim. Ne kadar yol katettin derseniz %10 faydasi oldu. Yaparken iyi ama birakinca tum dolgunluk gidiyor. Husrana ugramaktan cok yoruldum artik. Ve en son yaptigim seylerden sonra goguslerimde kirmizi nokta nokta kan oturmus gibi kizlariillar cikti bolge bolge. Dedimki ben ne yapiyorum. Tamam yedigimiz bazi seyler faydi ama ictihimiz bu kadar bitki caylari, surdugumuz maskeler kremler... Ilaki bir birikim yapacak vucutta. Ya kanser olursam ya goguslerimi tamamen kaybedersem ya hayatimi kaybedersem???
Sonra biraktim herseyi ama boyle de olmuyor yapamiyorum, kucuk bir erkek cocugu olmayi kabul edemiyorum. Karar verdim estetik olucam. Hatta doktorumu bile buldum sayilir. Sadece 5 bine ihtiyacim var. seneye dugunum var. nisanlim askerde. O dondugunde onunla konusup ikna edicem. Parayida bi sekilde denklestirip bu yil sonu allahin izniyle bende kadin gibi hissedicem.

Artık aynen ben de böyle düşünmeye başladım. Vücuda deli gibi hormon yüklüyoruz. Hadi kendimi geçtim, ya ileride evlendiğimde çocuklarımda bu sebepten dolayı bir hastalık olursa. Bir süredir yapmıyorum zaten. Beni seven böyle sevsin. Herkesin kusuru var, ben de böyleyim. Sağlık çok çok çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…