Yerleşme kanaması (resim atıyorum kusura bakmayın)

Başka bir belirttim yok bilemedim kendimi dinliyorum sürekli ama. Yarın yazarım test sonucunu. İnşallah sizinde tutar gebelik. Yumurtlama gününden sonra yumurta in olduğu tarafta ağrı vardı sizde de oldu mu

Başka bir belirttim yok bilemedim kendimi dinliyorum sürekli ama. Yarın yazarım test sonucunu. İnşallah sizinde tutar gebelik. Yumurtlama gününden sonra yumurta in olduğu tarafta ağrı vardı sizde de oldu mu
hayır canım ben tamamen ilginç bir şekilde belirtisiz şekilde devam ediyorum normalde adete 10 gün kala bel kasık göğüs ağrılarım başlardı. Şuan hiçbiri yok. Belirtisizlikte bir belirti diyen arkadaşlar da var tabi

Sanırım benim dediklerinin aynısı degilmi

Seninde normal de hep ağrıların olduğunu söylüyorsun şuan olmaması da bir belirtidir..

Evet vallahi sen burda doktor olmuşsun pes
Ne yapayım araştırma böyle yapıyor insanı biirde mantık yürütülmesi sonuç bu. .ama bu yaptığım tavsiyelere inan ilk başta ben uyuyorum.. uymadigim birseyide tavsiye edemem kimseye cunki kendim önce yapabilmem lazım..

Beni bilen bilir burda bana biz catladik sen bekliyorsun derler hahaha

Cok tatli bir uyku hali de belirtidir. Adet olmus gibi hissiyat veren akintida

Adet olmus gibi hissiyat veren akintida
Ay evet bu bende vardı gecen ay işte.. malesf düşük oldu ama gerçekten adet oldum diye tuvalete koşardım.. teslterde bile çıkmadı gebelik benimgebelik testin bu akıntılar derdim.. doktora gittiğimde kese bile vardı ama henüz küçüktü.. 10 gün sonra düştü.. hayırlısı ne diyelim .. İnshaAllah busefer sağlıkl olur

Kızlar benim iki gün peceteye gelen yoğun olmaya kan geldi bugün dahada azdı arada bı peceteye kan süründü sizce yerleşme kanaması mıdır pazar günü adet günüm nasıl ayırt edicem ben yerlesmemi yoksa adet mi diye birde çok afedersiniz normalde ben adet olduğumda çok yoğun bir şekilde olurum bu bir garip kanama uyku hali, yorgun halı, mide bulantısı var birde sık idrara cikiyorum bilgilerinize ihtiyacım var

Bugünle birlikte 3 gün çok az kanama değilde pecetey gelen kan vardı bugünden sonra damla damla bile olması adetemi giriyo acaba yoksa yerleşme kanamasimi adet tarihimden sonra kan testi versemmi

Kan verin bence

Kızlar kan verdim bugün bu çıktı sizce yükselme ihtimali varmıdır

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-26-15-21-58-915_com.whatsapp.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 2.256
Yok cnm 4 gündür peceteye geliyo yarın adet olmam lazım normalde
Negatif çıkmış hcg ama sen yine de dikkat et yerleşme olmadan hcg yukselmiyor belki yerleşme kanamasıdır. Sökülmediği sürece sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…