Yerleşme kanaması (resim atıyorum kusura bakmayın)

Kızlar bu sefer hiç olmayan bi görüntü atıyorum ama bilginize ihtiyacım var. Bu adet mi yerleşme mi dün akşamdan beri baş agrım da başladı migren var bende. Olanlar bilir genelde adet zamanları ağrır iki arada kaldım

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar son durum bu lütfen bişey diyin doktorum da cevap vermiyor kafayı yicem ne yapmam lazım şuan bilmiyorum

Kızlar son durum bu lütfen bişey diyin doktorum da cevap vermiyor kafayı yicem ne yapmam lazım şuan bilmiyorum
Resimleri görmek istemediğim için okumadım tüm sayfaları ama niye kafayı yiyeceksiniz onu anlamadım
Az sabır kardeşim
Adetse devamı gelir yerleşme ise testte çıkar.
Yani bu kadar stres yapmayın sakin olun ya da olmaya çalışın
Ayrıca sitede
özelliği var
Bu şekilde paylaşım yaparsanız daha sağlıklı olur
Bu tür başlıklara elim kayıp tıklıyorum

Siz ne diyorsunuz ya size mi kaldı sabrım? Ben resimli olduğunu orda belli etmişim girmeyin yanlışlıkla eliniz tıklamasın bir yerlere. Ne yapmam gerektiğini bilmediğim için kafayı yicem dedim doktora mı gitmem gerekiyor mesela bilmiyorum ama burda milyonlarca kadın var ve benden daha tecrübeli olduklarını düşünüyorum. Sizin gibi insanları da bu platformda görmemiş olsaydım keşke. Kadının kadına olan düşmanlığını bir türlü çözemedim. Sizde adet oluyorsunuz sizin de kanamanız olabilir bir kadınsınız. Rabbim inşallah benim yerime sizi düşürmez o zaman anlarsınız ne demek istediğimi.

Valla bende defalarca yerleşme mi adet mi hissi yaşadım ama foto atmadım bi yerlere
Neyse evet bugün de kadının düşmanı kadın ilan edildik
Kardeşim acilde kan ver böyle beklemek zor ben çok yaşadım
Buraya tonla resim de atsanız cevabını alamazsınız
Çünkü yerleşme herkeste farklı oluyor

Onceki mesajları okumuş olsaydınız insanlar ne kadar masum bi resim attığımı gördü ve bunu dile getirdi. Yerleşme olmadan hcg yukselmiyor dediler şuan gidip kan vermemin alemi yok o yüzden. Ve ben tedavi görüyorum çatlatma iğnesi kullandım bu ay ve tekrar diyorum burda milyonlarca insan var. İğne kullanmamış olsaydım gelip burda sormazdım sökülürüm derdim. Evet kadın düşmanısınız ve kalp kırmak çok gunahtır sabah sabah gunaha girdiniz iyi mi oldu yazdığınız şey dalga gecer gibi komik ifadesi bırakmanız çok mu iyi oldu

Tamam iğnenin etkisiyle çok duygusalsın eyvallah

Tamam iğnenin etkisiyle çok duygusalsın eyvallah
Öyle bir şey mi dedim ben? Siz bi kadın olarak adet kanamasını görmek istemediniz anlıyorum ama bir kadın olarak verdiğiniz tepki çok kötü. Çok kötü bir insan olduğunuzu düşünüyorum rabbim size iyilik nasip etsin

Ayrıca yazdığıma tekrar baktım kırılacak bir şey göremedim dediğim gibi iğnenin etkisiyle duygular tavan yapmış
Sonucunuz gönlünüzce olsun

Sakin ol canım.. merak etme İnshaAllah herşey çok güzel olacak.. busefer değilse de bundan sorna olacak.. dur bakalım hele.. resimli yazman yeterli olmuş diye düşünüyorum.. isteyen ona göre bakar.. sen bundan sorumlu değilsin.. istemeyen girmesin.. hepimiz kadınız hepimizin basian geliyor hepimizden briseyler geliyor .. buakdar abartmaya gerek yok .. resimli yazilmasaydi anlardım herkes gormek istemeyebilir.. ama artık girdikten sonrada yok korktum yok işte şöyle.. saçma ve abartı

Yaf sakin olun deidm yedi sülalenize sövmüş gibi tepki veriyorsunuz
Neyse tamm alıntı yapmayın lütfen
Hassassınız okey dedim

Ayrıca yazdığıma tekrar baktım kırılacak bir şey göremedim dediğim gibi iğnenin etkisiyle duygular tavan yapmış
Sonucunuz gönlünüzce olsun
Siz bana iyi dileklerde bulunmayın lütfen ve konuma mesaj atmayın daha fazla sizlik bi durum yok burda daha fazla gözleriniz iğrenç resimler görmesin

Yemin ederim böyle bir şeyle karşılaşacağımı bilsem atmazdım herkesten helallik istiyorum kusuruma bakmayın

Boşver canım.. bebiş mi var kizzz.. sinirlerin hopladi
Olsa da şuan şu çatlak kurabiye yüzünden düşer zaten farkında değil bende nasıl etki yaptığının ve kendi konularında hala dalga geçmeye devam ediyor nefret ettim insanlıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…