Yerleşme kanaması (resim atıyorum kusura bakmayın)

O kadar çok istiyorum ki 3.ayım tedavi de görüyorum sizin bebişim gelmesine de az kalmış rabbim sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin

O kadar çok istiyorum ki 3.ayım tedavi de görüyorum sizin bebişim gelmesine de az kalmış rabbim sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin
Amin inşallah canım sağlıcakla bebişi kucağıma alim Konularımı takip ederseniz bu yollardan benimde geçtiğimi görürsünüz Ne konular açtım ,ne belirtiler gördüm acaba hamilemiyim diye buralara yazdım . Rabbim mucizemi sonunda verdi dualarım inşallah sizin için o yüzden sizleri çok iyi anlıyorum . Rabbim şu üç aylarda inşallah sesinizi duyup hayırlı evlatlar versin inşallah

Amiiinn inşallah hamile kadının duası kabul olurmuş vesile olursunuz inşallah

Ya cevaplarsanız çok sevinirim benmde adetime 4 gün var erken gebelik testi yaptım 1 saat sonra ikinci çizgi silik çıktı gecede peceteye kan geldi afedersiniz ped taktım ama normal bir adet kanaması gibi kanamam yok sadece idrarı yaptıktan sonra peceteye geliyo ve az az sık sık idrara cikiyorum ne demek oluyo adet tarihimi bekleyip testti tekrarlayan mi lütfen cevap verirmsnz

Bir iki gün sonra bidaha test yapın bence

Adet gününüzün geçmesini bekleyin testi tekrarlayın , söylediğiniz yerleşme kanamasınada benziyor

Korkarak girdim ama resim uçmuş. Daha önce 1300 yıllık kiriyle kurumuş külot görmüştük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…