Yerleşme kanaması (resim atıyorum kusura bakmayın)

akgnss

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
2.599
2.928
Merhaba sabah bu şekilde bişeyler geldi daha sonrasında gelen giden yok adetime de 2-3 gün var yerleşme kanamasına benziyor mu bakabilir misiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke her gördüğümüz resim bu kadar masum olsaydı

Olabilir evet, ne kadar sürecek takip edin bakalım.
Ya ne bileyim evet çok korkunc bi görüntü değil ama bazı insanlar tepki gösterebilir diye tedirgin oldum. Bidaha gelmedi akıntım oldu yumurta akı gibi şeffaf renk

Ya ne bileyim evet çok korkunc bi görüntü değil ama bazı insanlar tepki gösterebilir diye tedirgin oldum. Bidaha gelmedi akıntım oldu yumurta akı gibi şeffaf renk
Ay bu gözler neler gördü bir bilseniz
Ben yerleşme kanaması yaşadım
Böyle az az 2,5 gün geldi. Genellikle de peçeteye. Ped takmıstım ama hiç gelmedi.
Sizinki de bana yerleşme kanaması gibi geldi nedense

Adet gününüzün geçmesini bekleyin ,bu süreçte ilaç veya bitkisel hiç bişey kullanmayın ki eğer gebelik durumu varsa zararı olmasın

Ay bu gözler neler gördü bir bilseniz
Ben yerleşme kanaması yaşadım
Böyle az az 2,5 gün geldi. Genellikle de peçeteye. Ped takmıstım ama hiç gelmedi.
Sizinki de bana yerleşme kanaması gibi geldi nedense
Ya dün yapmıştım gebelik testi ama negatif çıktı yerleşme olmadan hcg yukselmiyor dimi

Adet gününüzün geçmesini bekleyin ,bu süreçte ilaç veya bitkisel hiç bişey kullanmayın ki eğer gebelik durumu varsa zararı olmasın
Tedavi gördüğüm için hiçbir şey kullanamıyorum zaten korkudan. Bir de iki gün sağ bacağım ağrıdı belirti olarak sayılırsa

Ya dün yapmıştım gebelik testi ama negatif çıktı yerleşme olmadan hcg yukselmiyor dimi
Yani şöyle söyleyeyim ben yerleşme kanamasının geldiği gğnden itibaren 3. Gün erken gebelik testi yapmıstım çok aşırı silik çıkmıştı.

Kaset testi günüm geçtiği ve kanda hamile olduğım kesinleştiği zaman yaptığım halde ara idrarla hiç çıkmadı, ilk idrarla çok silik çıktı yine.

Erken bence. Kaç gün var bata?

İşte onu bilemiyorum ve bu beni delirtiyor. Çatlatma iğnesi oldum 5 şubatta.
Duphaston kullandığım için adet tarihim belli değil. Geçen hafta cumartesi günü bitti ilaç en geç 10 gün içinde gelirmiş adet. Geçen ay ilaç bittikten 1 hafta sonra gelmişti

Şöyle özetlim kendimden bende yumurtlamadan adet gününe kadar aşırı göğüs hassasiyeti olmuştu ,bide karın ağrısı . Sonra adet günüme bi kaç gün kala kanama olmuştu sonra kesildi ve göğüs hassasiyetiyle karın ağrım devam etti . 5 gün sonra test yaptım çift çizgiyi görmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…