Yerleşme kanaması (resim atıyorum kusura bakmayın)

Yemin ederim böyle bir şeyle karşılaşacağımı bilsem atmazdım herkesten helallik istiyorum kusuruma bakmayın
boşver canım kan işte sanki görmediğimiz şey.
ben 2 defa çatlatma iğnesi oldum 5 şubatta iğne olduysan üzerine 14 gün ekle 19-20 şubat gibi eğer gebelik varsa pozitifi görürdün.

boşver canım kan işte sanki görmediğimiz şey.
ben 2 defa çatlatma iğnesi oldum 5 şubatta iğne olduysan üzerine 14 gün ekle 19-20 şubat gibi eğer gebelik varsa pozitifi görürdün.
Testim negatif çıkmıştı doktora dedim doktor da geç döllenme olmustur adet gelene kadar ters bişey yapma dedi bekliyorum işte bugün sökülürüm herhalde

Evet resimli diye yazmışsınız ama keşke hiç atmasanız böyle görüntüler. Meraktan ve sabırsızlıktan ama cidden gerek yok çünkü kimse bilemez bunu bu şekilde.
Biraz bekleyin yerleşmeyse testte cıkar. Adetse de devamı mutlaka gelir. Sadece bi kaç gün daha bekleyin

Önceki mesajlarıma bakarsanız zaten ulu orta atmadım bazı konularda at canım buraya diyen oldu ama atmadım özelden at dedi bakayım dedi. Dün attığım resim zaten kan bile değildi. Ve yazan insanların hepsi de hoşnut karşıladı diye onlara tekrardan danışmak istedim. Çatlatma iğnesi kullandığım için anlam veremediğim için insan birilerine danışma ihtiyacı duyuyor

Karar sizin zaten ben eleştirmek için yazmadım, sertte çıkışmadım farkındaysanız.
Sadece net cevaplar alamayacağınızı belirttim

Ay şu eleştiri yapan insanların vicdanı yok mu ya kız zaten kocaman ana başlıkta resimli yazmış bakmasaydınız. Bizler kadınız herşey bizler için şu kanı görmeye dayanamayanlar nasıl anne olacak o tüm zorlu süreçlerden geçecek. Doktoruna da zaten yazmış cevap alamıyınca bizlerden destek görmek ve fikir almak için gelip sorumş ne var bunda. Sürecini bilemeyiz birbirimize yorum yaparken lütfen daha hassas davranın, çok direk ve kırıcı değil

Milyonlarca insan var ve herkes iyi kalpli olamıyor herkesten özür diliyorum bunun için

Evet kesinlikle özellikle yazarken dikkat edilmeli.. cunki yüzyüze veya sesli konuşulmadıgi için yazışma yanlış anlaşılmaya çok müsait..

Bende diyorum işte abartılı yorumlar.. sanki kendilerinde hiç olmayan birşey.. madem istemiyorsun girme kardeşim degilmi..

kesinlikle canım, anne olmak için insanlar neler çekiyor o yüzden bu süreçte herşey mübah daha anlayış şart yani

Merhaba konuyu dagitmak ve yardım istemek için geldim. Adetime 3 gün var, dün akşam erken gebelik testi yaptım 10 dk dan sonra çok silik pozitif çıktı. Bu sabah uyandım kahverengi birsey geldi peçeteye öğlen saat 1 oldu ve hala pedime çok az bulaşmış bir kahverengide kaldı. Acaba adetim mi sökülmüyor gelir mi akşama, yoksa yerleşme mi. Var mı böyle birsey yaşayıp hamile kalan

Meraba bacım
Herşey olabilir yerleşme de olabilir adetin sokulcekde olabilir.. erger gebeysen erken öğrenmişsin.. çünkü bir cok kadın gebe kalıp adet dönemi gelince adet görüyor ve anlamıyor kimyasal olduğunu.. Gebelik sağlıksız oluşunca iptal oluyor bunun farkında bile olmuyoruz.. bu yzudne erken tetst yapmak çok yıpratıcı bir süreç.. şimdi sen yapmış bulundun İnshaAllah bebiş varsa tutunur Rabbim büyük.. eğer imkanın varsa bugün git kan ver istersen için rahat eder.. belki kandada çıkmayabilir.. hafif lekenmen olduğu icin ve erken olduğu için.. testin resmi var mi.. atabilirsen birde ben bakayim. İnshaAllah bebiş vardır bacım

Yanımda yok çalışıyorum sabah kahverengi lekeyi görünce tamm dedim adet oldum kesin. Ama baktım bu saatte kadar gelmiyor bir bakayım dedim internette, yerleşme falan görünce umutlandım. Kan versem çıkar mı yoksa erken diye belli olmazmi yada yarın sabah uyanınca erken gebelik testi yapayım diyorum dün akşam yapmıştım o da etkilermis sonucu. Yada dayanabilirsem 2 gün daha sabredip mi kan versem kafamda deli sorular insanlara gülerdim bu ne heves ya diye Allah başıma verdi

Allahım hayırlısıyla isteyen herkese versin.

Canım 3 gün önceden silik çizgi çıkması normal birçok gebe 3-4 gün önceden görüyor ve çoğu sağlıkla kucağına alıyor. Kan verirsen de değerin çok yüksek çıkmaz ama öğrenebilirsin fırsatın varsa bence hemen yarın kan ver kahverengi leke dışında ne belirtilerin vardı? benimde bat 4 Mart. Meraktan ölüyorum ben bugün sabah test yaptım negatif, sanırım senin gibi 3 gün kala falan testlere başlamak en sağlıklısı. Güzel haberlerini bekliyoruz

Canım doktora sordum şimdi adet gününüz gelmeden yapmayın dedi, erken gebelik testlerinde bile adet gününde %90sonuc doğruymuş,öncesinde daha az.. . kan testi de önermiyorum dedi sağlıklı bir embriyo oluşmayacaksa adet gününden önce vücudunuz onu atacak ve sahte bir gebelik sonucunu gerçek sanıp sorun yaşarsınız diyor. Yani hersekilde adet gününü beklemek en sağlıklisi Ama gelde anlat bize yarın sabah erken gebelik testi yapicam silik bile çıksa merak ediyorum sonuçta 2 gun kalmış olacak, ıllaha ki biseyler çıkar

testini bizimle paylaş hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…