Yerleşme kanaması olabilir mi lütfen yardımcı olurmusunuz

Marymelisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
74
15
25
Hanimlar merhaba öncelikle her ayin 12 in de regl olurdum bu ay olmadım 12 sinde aksam esimle birliktelikten sonra saat gece 4 e geliyordu lavabo da pembe akıntı geldi ped taktim sabah baktığımda kahverengi çok az bir akıntı olmuştu ama sonrasında asla gelmedi birsey dun test yaptım erken gebelik testi 15 inde yani negatif çıktı bu durumu yasayan varmı acaba yani gebelik olma ihtimali olur mu ne zaman net belli olur

bi kaç gün daha bekleyip tekrarlayın. ama enfeksiyonunuz vs varsa ilişkiden sonra o da kanamaya sebep olabilir. normalde yerleşme kanaması ise pozitif çıkması gerekirdi ama ne olur ne olmaz bi kaç gün daha bekleyin

Canim benim simdi gordum yazini.. bazen yerlesme kanamasi geldigi gun belli etmiyormus. 4-5 gun gecsin bidaha test yap ınsalah gebesindir guzel haberlerini alırız

Az önce yine test yaptım negatif maalesef 5.günüm bugün gecikmeden erken mi yapıyorum acaba testi ama sanmam
Lekelenmeniz ne zaman olmuştu devam etti mi? Benimde reglime 9 gün kala salı çarşamba lekelenmem oldu damla damla kırmızıydı bende erken adet oluyorum diye düşündüm ama bugünde kesildi normal beyaz akıntı geliyor ve göğüs ağrım karın ağrım adet olucakmışım gibi henüz test yapmadım

Valla aynisi benimde var şuan adetimin 5.günü hala olmadım test yaptım negatif çıktı daha bugün yaptım hatta anlamadım 10 gün geçmesi gerekiyormus sanırım bi 5 gün daha beklicem sadece leke geldi benden pembemsi ve kahverengi bende erken adet olucam sandim bir daha asla gelmedi ama ayni adet olacak isim gibi belirtilerim var

Aynen canım ya benimde öyle aynı adet olucakmışım gibi gerçekten zaten lekelenme başlayınca dedim adet oluyorum ama aramızdaki tek fark benim reglime 9 gün varken oldu 2 gün sürdü o yüzden de ben test yapmadım çünkü çok erken

Aynen canım valla tam adet olmam gereken günde geldi lekem bende oluyorum sandım inşallah hayırlı haberler alırız ya

Az önce yine test yaptım negatif maalesef 5.günüm bugün gecikmeden erken mi yapıyorum acaba testi ama sanmam
Aslinda bir aydir regl sorunu bir cok kiside varmis oyle duymustum. Ama insallah sende gebelik vardir ve erken oldugu icin teste cikmiyodur bekle bakalim stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…