Yerleşme kanaması mıdır ?

selcanevrenn20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
1.274
1.047
32
Kızlar merhaba
Ben adetimin 15.gününde tam peçeteye çok açık renkte gelebilecek kadar kanama gördüm. 2 gündür devam ediyor.
Aslında kanama bile denmez.
Dün başladı. Bugünde devam ediyor. Ama çok açık pembe peçeteye sildiğimde görüyorum.
Sizce yerleşme kanaması bh kadar erken mi olur.
Ya da ben adetten sonra hemen mi yumurtlama yaşadım. Normalde 28-29 günde bir adet döngüm vardır.
Üstelik bugün sağ kasığımda iğne batmaları yaşıyorum ara ara.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

Merhaba canım benimde 2 gün sürmüştü yerleşme kanamam koyu kahveydi rengi yani ben adet sanıyordum hamile olduğumu öğrenince yerleşme kanamam olduğunu anladım seninkide öyle olablir

Hanımlar bende pazar günü hamile olduğumu öğrendim dün akşamdan beri ara ara kahverengi akıntım geliyor ama az iç çamaşırıma gelmiyor bile peçeteye geliyor bugünkü biraz daha pıhtılıydı yerleşme kanaması mıdır

Yani benim yerleşme kanamam hamileliğimi öğrenmeden önce gelmişti hamileyken öyle bşey yaşamadım canım yinede bi doktoruna danış istersen

Yani benim yerleşme kanamam hamileliğimi öğrenmeden önce gelmişti hamileyken öyle bşey yaşamadım canım yinede bi doktoruna danış istersen
Doktor pazar günü daha çok yeni hamilelik dedi beta 39 çıktı muhtemelen 2.5 haftalıkmış yerleşme kanaması ne zaman olur

Benimde sonraki günlerde gelmişti kahverengi leke sadece bi kere ve adetim beş gün kadar gecikti bugün test yaptım çift çizgi akşam kan testine gidicem bakalım hayırlısı ( bu arada ben yumurtlama kanaması sanmıştım sanırım yerleşmeydi)

Yasaa çok güzel. Seninde mi yam yumurtlama zamanı oldu ? Benim tam 15.gün başladı. Ortalama yumurtlamadan 1-2 gün sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…