Yerleşme kanaması mıdır ?

Yasaa çok güzel. Seninde mi yam yumurtlama zamanı oldu ? Benim tam 15.gün başladı. Ortalama yumurtlamadan 1-2 gün sonra
Yerleşme de olabilir. Ama sen yine de doktoruna sor. Bu gibi durumlarda progestan veriyorlar. Benim 3. Ayım dolacak ara ara lekelenmem olduğu için hala kullanıyorum.

Yasaa çok güzel. Seninde mi yam yumurtlama zamanı oldu ? Benim tam 15.gün başladı. Ortalama yumurtlamadan 1-2 gün sonra
Yok canım tam yumurtlama günü oldu hatta ben şaşırdım yumurtladığımda genelde akıntı gelmezdi çünkü oda yerleşmeymiş sanırım hatta konu açmıştım burda herkes yumurtlama demişti

Valla kızlar 6 yıldır istiyordum ama eşimi ikna edemedim pek çok kardeş oldukları için korkuyordu nasıl bakcaz diye filan sonra bi arkadaşım bana dediki ilişkiye baslamadan besmele çek dedi hep öyle yaptım içimden hep Allahım nasip et diyordum sonra baktım adet oldum ama kahverengi bi kanama ve 2 gün sürdü bişey anlamadım yerleşme kanamasıymş demekki sonra rüyamda gördüm hamile olduğumu yine inanmadım sürekli şiştim ama bildiğiniz adet sancısı çektim asla adet olamadım ama sürekli olcaksın bahar sakın umutlanıp üzülme sonradan diyordum o kadar çok hayal kırıklığına uğramıştım ki düşünün adetim 8 9 gün geçtikten sonra test yapcak cesareti bulabildim.. Ya bilmiyorum ama 6 yıldır ne denediysem olmadı besmele ile yaptığım ay hamile kaldım gerçekten inanamadım ya şükürler olsun

Canım tam adet günümde yaşadım adet sandım değilmiş sonrada adet olmadım zaten daha
Anladım.
Benim daha adetime 11 gün… nu kadar erken yerleşme kanaması olur mu ki
Hiç böyle birşey yaşamadım.
Ben korktuğum için ilişki yapmadım bugün
Eğer yerleşme falan ise uzak durayım diye

X