Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
malum oldu :)
katilim sensin ofeliyaa buldum katilimi :)
nickinin anlamı ne merak ettim
canım nicikim benim gercek ismim.şekspri okumadın her halde.babam ismimi ordan koymuş tatlım.
ben de iyiyim canlarım sabahtan beri internet gidip geliyor bugün burada da hava yağmurlu gibi kapalıda. ben pek sevmiyorum böyel havaları. bir de sabah sabah ağlayanlar üzülenler olmuş sıkmayın canınızı böyle şeyler için keşke tek derdiniz bunlar olsun allah daha büyük üzüntüler vermesin.

ayy aynen burda da hava yagmurlu.bencede amin.

dün akşam nişan çekimleri için bi fotoğrfaçı arkadaşımla görüştüm haberide var yani sabahtan elbiseme takmıştı biraz kısa diye sonra o çocuğa.. bütün günümü zehir etmişti zaten. bu sabahta dünün muhabbeti açılınca girdik birbirimize maalesef. ben nişanımız iyi olsun derdindeyim o kıskançlık peşinde...

günaydın canım...

off off nasıl olcak bilmiyorum bende

:110::110::110::110::110::110: anladim uzme sen canini

kızlar bişey sorucam.hediyelerimiz geldiyinde kargo parası verecekmiyiz?

tşk kızlar.bencede hediyeyi gonderen kargo parsı vercek.bide tahmini ne kaadar oluyo.şehirler arası deyişiyormu?

sabahınız xeyir(günydın)necesınız?(nasılsınız?)ya bu gun deyişiklik olsun dedım kendı dılılmde konuşayım dedım.neyse napıyosunuz şekerler?ya direk daldım konuya.ne kadar sayfa yazılmış yaa ben şimdi nasıl okuyucam hepisini?biri bana özet kecermi?rica etsem?:KK3:

evet ya bu hafta bana hıc gecmedi :KK4:

X