Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
sevgili kurbaniim istedigin renklerde bisey bulamiyorum yaaa:KK14:
baska renkler olu mu????

hakket mi ciddimi gerçekmi :KK1:
hem ciddi hem gercek nasil oluyorsa :44:

Ben bilmem beyim bilirrrrr:KK33:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

herkes katilim diye diye kıstırmış birilerini:KK9: Herkes birbirinin ağzından laf almaya çalışıyo, analizler falan yapıyo. Kendi katilime sesleniyorum, uğraştırma beni, gel birbirimizi yormayalımm, yıpratmayalım bu ilişkiyi:KK9:
merak etme yipratmayiz guzelim

teyitte ettirmişsin fal mı baktın yoksa ilhamların mı geldi aynı yazıları bizde okuyoruz ama tahmin yok
:KK51::KK51::KK51::KK51:

herkes katilim diye diye kıstırmış birilerini:KK9: Herkes birbirinin ağzından laf almaya çalışıyo, analizler falan yapıyo. Kendi katilime sesleniyorum, uğraştırma beni, gel birbirimizi yormayalımm, yıpratmayalım bu ilişkiyi:KK9:

yormayalım canım bencede ama ben olabilirimde olamayabilirimde

Zaten kim olduğunu öğrenince napıcaz ki??? ben düşündüm bişe yapamıcam, daha çok diken üstünde olurum ben, kendimi biliyorum. Aman bişey desem sanki mesaj vermiş gibi mi olurum, bak şimdi başka bi topiğe bişe yazsam aklıma gelir sipariş vermiş mi sanır beni die. Bende paranoya çokkkk:KK52: O yüzden canım cicim katilim, sen kafana göre takıl, yorma da kendini fazla, gözlerinden yanaklarından öperim:21:

hatunlar 32 kişi çekilişe katılan var burda takılanlar en fazla 9 kişi bir arada gördüm ben bu demek oluyo ki açık çok 9 kişi birbirini katili sanıyo komik oluyo :KK9:
ama işin tuhaf tarafı geriye kalan ortalama 23 kişi ortalıklarda yok umarım açıkta kalan kimse olmaz..

ya ben bişey anlamadım bu işten kimse beni merak etmiyor mu galiba ben kimseye çıkmadım :KK37:

bana çıkmış olabilirsin prenses :KK1:

hediyelerden cok kim kime cıktı merakı daha fazlaaa:KK1:

evet sanırım öyle tabi kim kime çıktı çözülse sonra ne hediye aldın demeye başlıycaz gibi insan işte merakı hiç bitmiyor

hatunlar 32 kişi çekilişe katılan var burda takılanlar en fazla 9 kişi bir arada gördüm ben bu demek oluyo ki açık çok 9 kişi birbirini katili sanıyo komik oluyo :KK9:
ama işin tuhaf tarafı geriye kalan ortalama 23 kişi ortalıklarda yok umarım açıkta kalan kimse olmaz..

maksat sohbet olsun neşe olsun değilmi katil arayışı sırf zaman geçirmek sohbet oluşturmak değilmi yoksa katiller belli cicimde hepsi

maksat sohbet olsun neşe olsun değilmi katil arayışı sırf zaman geçirmek sohbet oluşturmak değilmi yoksa katiller belli cicimde hepsi

yaaa bana farketmez zatenn ben hediyemi alırım paşalar gibi göndeririim beğenmezse kavga eder beğendiririm mutlu mesut olurum :KK76::KK76:

X