Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
siz nede olsa turkıye icindesiniz.yani gideceyiniz yerler 4,5 saatlık yollar.peki ben ne yapayım ozaman?gurbetlık cooooooooooooook zoooooooooooooooor

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, ghs+, honour9, Su-Perisi, TariElensar+

adi ustunde pazartesiiiiiiiiiiiiiiiii:KK51:[/QUOTE]

AYNEN pazartesi yaaaa perşembeye kadar gecmez simdi ama bugun de hiç geçmedi yaa:KK5:

öylemi?ne guzel?sen nerelisin peki?kızlar benim turkcem cok iyi deyil yalnış yaza bılırım bazen.kusura bakmyın

azerileri bende severim alakasız olacak ama sivaslıyım bende :) nissancımmm msn e gircen tam süper olcak akşamlarıda girmiyosun konusamıyoruzzz :KK1:

azerileri bende severim alakasız olacak ama sivaslıyım bende :) nissancımmm msn e gircen tam süper olcak akşamlarıda girmiyosun konusamıyoruzzz :KK1:

cok sağol bitanem bende turklerı cok severım.zaten turkle azeri kardeş ülke o yuzden burda gonul rahatlıgıyla yaşıyorum.TURKIYEYI VE TURKLERI COK SEVERİMEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

öylemi?ne guzel?sen nerelisin peki?kızlar benim turkcem cok iyi deyil yalnış yaza bılırım bazen.kusura bakmyın

ben de bulgaristan gocmeniyim :KK34:

tamam ama arada yazarsam kusura bakma

Canım ben de çekilişe katılmak istiyorum. Özelden mesaj yolladım. 10 aralık çekiliş olacak peki ne zaman kargoya vereceğiz nasıl olacak?

Canım ben de çekilişe katılmak istiyorum. Özelden mesaj yolladım. 10 aralık çekiliş olacak peki ne zaman kargoya vereceğiz nasıl olacak?

çekiliş yapıldı canım yaa 3 ünde inşallah öbür seneyee mutlaka sende olursun :KK3:

X