Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
burda üç tane avm var dün akşam bi tanesine gittim yılbaşıyla ilgili hiç bi hazırlık yok sizin yaşadığınız şehirlerdede öylemi yoksa yılbaşı heyecanı sarmışmı heryeri kızlar

burda üç tane avm var dün akşam bi tanesine gittim yılbaşıyla ilgili hiç bi hazırlık yok sizin yaşadığınız şehirlerdede öylemi yoksa yılbaşı heyecanı sarmışmı heryeri kızlar

En yakını Kanyon orda çoktan başlamış,bayılıyorum oranın ışıltısına.:KK23:
Dün cevahirdeydim ordada yapmışlardı bişeyler.

başın sağolsun ofeliacım aaa izmirde deprem mi olmussss :44:

evet bitanem sallanmışız ama ben duymadım zaten çalıştıgım yer de normalde çok grültü ve sallantı oluyo ama 5.1 4.2 ve 3.7 gibi devam ediyo :KK50:

kızlar benim haftasonum kötü gecti eşimin anneanesini kaybettik.baya kalabalıktı.cok yoruldum.dun eşimle odamızda baya bi deyişiklik yaptık canım cıktı :KK37:o kadar cok yorgunumkı haftasonu hic bakamadım.allahdan calışmıyorda bu gun evdeyıım.ama cok yaramaz bir oglum var coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook yoruyor benni.bu arada bende kurbanımı oyrndım.bakıyorumda fazla uğrmıyor.ben bir araştırma yapayımda geleyim.hepinizi kocaman öpüyorummmmmmmmm.

başınız saolsun bitanem allah sabır versin

valla hala çıkamadım ben hafta sonu hepp yatışşş dinlenmişim ama :KK76:

Yılbaşı heyecanı her yeri sarmış ama kırmızı don heyecanı sarmamış malesef canımm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Doğru düzgün doncu bulamadım ben de:KK9:
İstanbuldaki kızlara tavsiyemmm Kanyon ve Capitol:KK9:

:119::119::119::119::119::119:

CİCİ 35 +
yaowwwwssss +
nur0993 +
genic +
beren91 +
now +
nesmit +
cınarefeninannesi +
fulya1234 +
yasmin89 +
zehranurum +
tarielesan +
minikdepresif +
alici_bjk +
f.yigit +
kkgd2010 +
gsh +
dilem49 +
rosecan +
nissan +
nazap85 +
ofeliya +
suprensesi +
lilyum-85 +
rose01 +
cyd86 +
toredo +
figen4807 +
mmousee +
su-perisi +
fatos_00100 +

:nazar::nazar::nazar:

canım allah sabır versin

basiniz sagolsun mekani cennet olsun...

evet bitanem sallanmışız ama ben duymadım zaten çalıştıgım yer de normalde çok grültü ve sallantı oluyo ama 5.1 4.2 ve 3.7 gibi devam ediyo :KK50:

başınız saolsun bitanem allah sabır versin

saolun kızlar ...

netten takip ediyorum ufak ufak artcılar oluyoo aman öle olsunda allah duyurmasınn

cok sagolun kızlar.cicim sana da gecmiş olsun canım

X