Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
selam nasılsınız kurbanıma 1 hedıyem hazr ama ben hala duşunuyorum hoşlandıgı şeyler çok fazla ne alsam dıye:nazar::18:

herkesi düşünceler sardıı :KK1: allahtan tanıtma topng var bide olmasa ne yapardıkk :26:

benimde 1 hediyem hazııır ve herkese kim cıktıgını cok merak ediyorum

çatlaa çatlaaa :KK76:

ben sadece paketlerimi hazırladım :26: çok işim var çooookkk

ben onuda yapmadım :KK53:

bu ay hiç bitmicekmiş gibi geliyor kızlar ya neden acaba:KK6:
nedenkii :26: ?

hepinize güzel bir hafta diliyorumm :KK16:

ayy sabah kalkmak ızdırap gibi geldi bu ne sogukk yavv :KK53: eşim yıllık izne çıktıı ben ise çalışıyorumm berbat bi durum sabah ben uyanıyorumm o yatakta hemen ücgen bi şekilde yatıyo :KK53: ama haksızlık buuu:2:

sağol tatlım :) vallahi pazartesiden nefret ediyorum . bu soğukta sıcak yatak ve ben mükemmel ikiliydik. iyi anlıyorum seni.

hepinize güzel bir hafta diliyorumm :KK16:

ayy sabah kalkmak ızdırap gibi geldi bu ne sogukk yavv :KK53: eşim yıllık izne çıktıı ben ise çalışıyorumm berbat bi durum sabah ben uyanıyorumm o yatakta hemen ücgen bi şekilde yatıyo :KK53: ama haksızlık buuu:2:

günaydın hayırlı haftalar herkese

cici seni çok iyi anlıyorum eşimde bir ay izine çıktı ve ben işe geldim ama uyutmadım her sabah beni şe bırakıp eve döndü :))

günaydın hayırlı haftalar herkese

cici seni çok iyi anlıyorum eşimde bir ay izine çıktı ve ben işe geldim ama uyutmadım her sabah beni şe bırakıp eve döndü :))

sabah çok ugraştımm sarılıyom öpüyom tık yokk :KK53: adam uyuyoo

sağol tatlım :) vallahi pazartesiden nefret ediyorum . bu soğukta sıcak yatak ve ben mükemmel ikiliydik. iyi anlıyorum seni.

bendeeeeeeeeeeee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Gunaydin kizlar. Nasilsiniz bakalim. Okuldayim ben:KK43: ve yarin sunumum var bana şans dileyin:KK31:
Acaba ben kime ciktim diye buyuk merak icindeyim:KK37:
ipucu versin birileri:KK53:

günaydın kızşeler ptesi sendromuna hoşgeldinizzzzzzz en azından düşündügümüz hediyelerimiz var ne güzel ne güzellllllllll

heh buldum kurbanımı , okudum ..
işim kolay :KK52: sınavdan sonraki hafta fırsatım olur ancak.
18 aralıkta alır 19'da yollarım ben :KK37:

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
KK Pro Üyeminikdepresif,
MeLeZGuZeL+,
ghs+,
mandalina01,
suprensesi

Günaydın kızlarrrrr:KK54:
Bir hafta daha başladı offff offff. Haftasonları akşam yatmayıp sabah kalkmamaktan
tüm dengem bozulmuş, alarmı erteleyip durdum ama önemli derslerim var gitmem lazımmmm14:

Bu aradaaa kurbanlar hakkında ipucu vermek var mııı???

ya kızlar ayın kaçında elimizde olması gerekiyoduuuu kurbanıma sürprizim vaarrr nihahahah :KK52:

gunaydin hanimlar nasilsiniz herkese iyi haftalar ve pazartesi sendromlari diliyorum:KK1::KK1::KK1:

X