Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ben o anlamda soylemedim :26:
tabiki beklenti içinde olmak yanlış sonuçta bir birimizden anı kalsın dıye yapılan güzel bir cekiliş..

Kız alah ıyılıgını versın... senı hedef alarak konusmadım ki ben :)))) olayın zevkine bakalım :)))

....

evet belki biraz yoruldum belkide sitrese girdim ama şuan sizin heycanınızı görünce çok mutlu oldumm herşeye deger bence :nazar:

hepinizi kocamann kocaman öpüyorum

eline sağlık cici.... yanı sahsın adına konusuyorum ben cok mutluyum..... sabırsızlanıyorum... umarım alacagım hedıyeyı begenır karşı taraf :)

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
alici_bjk,
nissan+,
KK Pro Üyesuprensesi,
nazap85+,
MeLeZGuZeL+,
kkgd2010+,
Now

:KK14::KK14::KK14::KK14: olsun ustume alındım fazla adrenalin ve kafeinden oluyor bunlar

benimde üzerime alınmam gerekirse ben ne hediye alacak diye değil kime çıktım diye merak ediyorum ama 2 yıl önceki çekilişte bana hediye alan kişinin ne aldığı önemli olmadı benim için önemli olan beni sevindiren bana ( hiç tanımadığı birine ) yazdığı mektuptu ,arada açıp okuyorum ,çok güzel ,çok cici bişey bence

benimde üzerime alınmam gerekirse ben ne hediye alacak diye değil kime çıktım diye merak ediyorum ama 2 yıl önceki çekilişte bana hediye alan kişinin ne aldığı önemli olmadı benim için önemli olan beni sevindiren bana ( hiç tanımadığı birine ) yazdığı mektuptu ,arada açıp okuyorum ,çok güzel ,çok cici bişey bence

evet bende de var oyle bir mektup cuzdanımda taşıyorum onu:KK17::KK17:

X