Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

gule gule kullan canim resimlere ters bakmaktan boyle oldum
nur kesene bereket

hediyem hala gelmedi ya.bugün dışarıda çıkamadım hediyem gelecek diye.kurbanım senin hediyende mi gelmedi yoksa.

cicim sana bir turlu ulasamadim ya ozel msj. kutun dolu ve telden de mesaj iletilmiyor neden anlamadim..
merak ettim seni???

figen katilin sandım seni hiç aramadımı katilin telefonu yokmu arasan
tel numarasını kaybettim
cicim sana bir turlu ulasamadim ya ozel msj. Kutun dolu ve telden de mesaj iletilmiyor neden anlamadim..
Merak ettim seni???

bende cok merk ettim ciciyi.yarın guzel haber veririm demişdi.inşallah guzel haberle gelir.bende dun ozel mesaj yolladım dolu dıye yollayamadım

evet kızlar hediyelerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çok mutluyum çok resimleri hemen yüklüyorum katilim yani honour9 sana çok teşekkür ederim o kadar güzel şeyler almışsınki bayıldım ya resmen bayıldım bütün yazdıklarımı çok iyi analiz etmiş benim canım katilim off harika hediyelerim parfümümü hemen sıktım anahtarlıgımı hemen taktım ay ay ay kızlar hediyelerim muhteşem ya

tel numarasını kaybettim

bende cok merk ettim ciciyi.yarın guzel haber veririm demişdi.inşallah guzel haberle gelir.bende dun ozel mesaj yolladım dolu dıye yollayamadım

kötü olmuş ofeliya belkide kargodadır bazen kargoda aksilik çıkabiliyor ya cici gelince alır numarasını tekrar ararsın üzme kendini bir şekilde halolur

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

ya benim kargom gelmedi hediyeden vazgeçtim biri çıkıp benim desin lütfen

tatlım gulu gule kullan.resimleri yuklede bakalım.katılının kesesıne bereket

gözünaydın cnm güle güle kullan

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

ya benim kargom gelmedi hediyeden vazgeçtim biri çıkıp benim desin lütfen

seninde mi gelmedi.bende vaz gectim....kim oldugunu soylesın.yada cici gelib kalan kişilerin isimlerini acıklasın artık.........................

seninde mi gelmedi.bende vaz gectim....kim oldugunu soylesın.yada cici gelib kalan kişilerin isimlerini acıklasın artık.........................

bide bana dediler geç geç geç diye ben taaa ilk gün dedimki ben geç gönderebilirim ,ciciye ulaşamıyorum onun önemli bi işi vardı bugün ,çok merak ettim ,telefonu servis dışı diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…