Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
neyse ben cıkıyorum.yapacak işlerim var.ben üstüme düşen görevimi yaaptım.yani vicdanım rahat.allah her esin gölnüne göre versin.hepinizi öptüm

canım özelden aldım ama sürem dolmadı cvp yazamadım şuan burda yok ama cepten msj attım ben topinge yazarım girince okursun cvp verirse ok

kızçelerrr buluşma erken olsun beylıkduzunden gelcem..... donuste zor olcak..... msla 12 de :)

hadi hayırlı olsun ghs. katilinin de kesesine bereket. . bu arada 1 gayet uygundur diğer arkadaşlar için de uygunsa.

Bende varya numaran yeter işteee

küboş biz nerden geçelim Kadıköy'e? Eminönü'nden mi Beşiktaş'tan mı? :26:
neyse ben cıkıyorum.yapacak işlerim var.ben üstüme düşen görevimi yaaptım.yani vicdanım rahat.allah her esin gölnüne göre versin.hepinizi öptüm

güle güle canım, kendine iyi bak biz de seni öptük

alici seni ucurucam aliciiiiiiii bekle heyyy gidi heyyy havalara ucucannn kalbime konucan yani bnm dogum günüm ama sen havalara ucucan

kızlarr buluşma saatı 12 de kadıkoyde sıze de uygun mudur???????

mandalına sana bı soru sordum ama cevabı alamadım cnm ya kurbanına aldıgın kremı nerden aldın? ben heryerde o kremden arıyorum da yumusacık yapıo ellerımı :)))

küboş biz nerden geçelim Kadıköy'e? Eminönü'nden mi Beşiktaş'tan mı? :26:
Farketmez anam bana her yol Paris pardon KadıköySana neresi uygunsa yazarsın tel.den buluşuruz tatlım
alici seni ucurucam aliciiiiiiii bekle heyyy gidi heyyy havalara ucucannn kalbime konucan yani bnm dogum günüm ama sen havalara ucucan

Kız böyle heyecan yaptırma buluşamadan gidicem kalpten.Neler var aklında senin yaaa

Son düzenleme:
HEDİYESİ GELMEYEN ARKADAŞLAR
suprensesi
cici35
figen
fulya
nazap
nissan
ofelia
beren
now
fatos 001
mouse
yasmin89

HEDİYESİ GELEN ARKADAŞLAR
superisi
cınarefeninannesi
cyd86
alicibjk
zehranur
mandalina
nur
dilem49
rosecan
nesmit
f.yigit
genic
yaows
minikdepresif
lilyum
ghs
rose01
melezgüzel
honour9
toredo
kkgd
tarielensar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…