Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ayyy ben çok çok salagım ciciye adres bılgılerımı verırken facede kullandıgım gıbı adımı soyadımı vermışım:))))))))))

Teşekkür ederim canım sana da örerim ama şimdiden başlamam lazım onu da epey zamanda ördüm neyse söylemeyeyim
Evet evet al beni doğmamış oğluna

şimdiden başla bi daha ki seneye yetişir
ehehe beni de al ceydaa gelinim oluymmm

ayy cnm facede hem kendı soyadımı hem esımın soyadını kullanıyordum sanada ıkısını yazıp göndermışım

şimdiden başla bi daha ki seneye yetişir
ehehe beni de al ceydaa gelinim oluymmm

Tamam canım seni de alıyorum, harem kurucam ben yan gelip yatıcam siz de bana hizmet edeceksiniz Valide Sultan diceksiniz bana nihahahahaaa sonra da kim daha iyi hizmet ediyosa onu haseki yapıcam evet şimdiden çalışmalara başlayın

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr kurbanım canım Mandalinam bana hediye yollamış yaaaaaaaaaa
Çok seviyorum seni canım benimmmmmmmmm

canım hiç dert değil kıyamam sana ben gönderdiklerinin de hepsi birbirinden güzel senin gibi.

Yerim ben seniiii pamuk şeker kalpli kurbancığımmmm

ilk melez çaktı durumu canım özelden bile yazdı 10 dakika yüzünden geç yazınca topiğede yazmış topikçe dedektif gibisiniz heee korkulur sizden

Hahahaaaa mandiiişşş kızzzz deşifre oldun mu hele şükürrrr
İlk ben çaktımmmm ilk ben çaktımmmmm

Kurbanım mandalinacığım,
Mandalina yemek bronşit,astım,tüberküloz ve zatürreyi önlüyormuş.Sen buralarda fazla dolanma en iyisi

Ben mandişi bi ara soymuştum da yiyemeden kaçtıııı

İlk beni alacak ama benim sözüm geçecek evde

vay vayy sende de tam valide sultan havası var hee
sultanımm var mı bi arzunuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…