Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
hediyeleri gelen arkadaşlar hepsi birbirinden güzeller güle güle kullanın katıiilerinde kesesine bereket ellerine sağlık.

şuan o kadar sessizki burası ben de kendi kendime konuşuyorum ama bu arada geçmişide okuyorum bu süper oluyor

Derslere tam devam ediyorum, sınavlara da 3-4 gün önceden başlayarak çalışıyorum sonuç on numara oluyo hakketten canım
Ama kk dan uzak kalamam sanırım, anca msn e girmem Sınıfımda şimdiden not çıkarmaya başlamış insanlar var, ben de
onları anlamıyorum malesef:44: Sonuçta hep 100 alsalar anlicam, benden kötü alıyolar

Çok teşekkür ederim tatlımmmm

4. yılım bitecek şurda, sadece bir kez sabahladım. Sonuç: sınavın 20. dakikası uyuyakalmışım Bitmesine 5 dakika kala uyandım,
panikle kalan soruları cevapladım 80 aldım bitti gitti Ama bi daha sabahlamak mı aslaaaaaaaaaaa

hırs yaptım ben yokkken yazdıklarınızın hepsini okudum, bi kaç tane cvp vereceğim msj varrr yazmasam çatlarım kı kı kı

ciciiiiii özel mesajlarına bakarmısın ssana bir şeycikler yazmışmıştım

merak ettim ne yazdın
sıra onada gelirrrrr bi siz buyrunda

önemli değil canım perşembe geçsin elime

kız cınarefeninannesi resimlerini görünce ben korktum valla ,allah sonsuz mutluluk versin size ama benim resim eklemem yasakkkya senin resimlerine bakarken ben tırstım valla

süper yaaa ellerine sağlık kesene bereket
Benimde katilim olur musun fulya

sağolun kızlar

nissanım canım çok tşk ederim herşey için hepsi harika bayıldım bütün gün misafirim vardı seni arıyamadım hepsini çok begendim hem bizim kızlarada iyi forsum oldu resimleri gece eklicem sorunlarından biraz bahsedmişsin rabbim yar ve yardımcın olsun işallah dualarım seninle bu arada buluşma varmış bende seve seve gelirim işallah

kızlar hepinizin hediyeleriniz çok şık ,çok cici hepiniz güzel günlerde kullanın ,katillerin kesesine bereket,eline emeğine sağlık ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…