Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

Eklentiler

• $flach-tim-monkey-face-2410296.jpg
    $flach-tim-monkey-face-2410296.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 19
hediyeleri gelen arkadaşlar hepsi birbirinden güzeller güle güle kullanın katıiilerinde kesesine bereket ellerine sağlık.

şuan o kadar sessizki burası ben de kendi kendime konuşuyorum ama bu arada geçmişide okuyorum bu süper oluyor:KK51::KK51::KK51::KK51:

ayy neden niçııınn? :26:

ya ben böyle sınav var diye, gezmeden, msnden internetten uzak kalmayı başarabilen kişilere hakkaten çok imreniyorum hee ben üniv.deyken 2 sınav arası 1 saatlik arayı bile mutlaka bi cafede hamburger yiyerek ya da arkadaşlarla okey oynayarak, olmadı kızlarla muhabbet ederek geçirirdim :KK52: hele eve kapanıp ders çalıştığımı hiç bilmem. Kocacığımla üniv.de aynı okuldaydık. Birgün ben sınavdayken o beni dışarda bekliyordu, ben de 10 soruluk bir sınavın 7 sorusunu çözmüş ve ' neyse 50 alsam yeter' deyip diğer 3 soruyu çözmeden hop kocamın yanına zıpladıydım ordan da ver elini Galata Köprüsü altı ON MUMARA cafe :KK60: Tembel teneke değildim ama eve kapanıp ders çalışma styla hiç benlik değil :KK1: yani seni tebrik ediyor alnından öpüyorum MeLeZGuZeL Allah bu emeklerinin karşılığını versin canım inş. :KK19:

Derslere tam devam ediyorum, sınavlara da 3-4 gün önceden başlayarak çalışıyorum sonuç on numara oluyo hakketten canım:KK1:
Ama kk dan uzak kalamam sanırım, anca msn e girmem:KK52: Sınıfımda şimdiden not çıkarmaya başlamış insanlar var, ben de
onları anlamıyorum malesef:44: Sonuçta hep 100 alsalar anlicam, benden kötü alıyolar :KK1::KK1::KK1:

Allah yardımcın olsun sınavlarında

vayy bee ceydacım bende hem çalışıp hem okurdum final vakitlerinde zehir gibi nescafeleri içip sabaha kadar ders çalırdım sabah işe giderdim iş çıkışı okula ikinci öğretim pahalı olduğu için de onur almak için parçalardım kendimi internetmi telefon bile bir köşeye fıydırırırdım yada sesi kısıktı arkadaş dersen sadece der çalışmak için öğrenci evi perişanlığında :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Çok teşekkür ederim tatlımmmm:KK54:

4. yılım bitecek şurda, sadece bir kez sabahladım. Sonuç: sınavın 20. dakikası uyuyakalmışım:KK52::KK52: Bitmesine 5 dakika kala uyandım,
panikle kalan soruları cevapladım 80 aldım bitti gitti:21: Ama bi daha sabahlamak mı aslaaaaaaaaaaa:KK52:

hırs yaptım ben yokkken yazdıklarınızın hepsini okudum, bi kaç tane cvp vereceğim msj varrr yazmasam çatlarım kı kı kı

ciciiiiii özel mesajlarına bakarmısın ssana bir şeycikler yazmışmıştım :KK1:

merak ettim ne yazdın :KK53:
sıra onada gelirrrrr bi siz buyrunda :KK1:

:KK1: :KK1:

kızlar çeneniz düşmüş yine okuyamadım neler konuştuğunuzu.benim bugün günüm akşama kadar postanede beklemeyle geçti ama gönderemedim.maaş mı dağıtıyorlşar ne dağıtıyorlarsa.ne kadar kalabalıktı bitmek bilmedi.4.30 da gel dedi adam gittim olmadı.yarın gel dedi.sadece paketi alcak koycak işte oraya.kargoda yarın akşama çıkcakmış.perşembe elinde olur dedi adam.

önemli değil canım perşembe geçsin elime

kız cınarefeninannesi resimlerini görünce ben korktum valla ,allah sonsuz mutluluk versin size ama benim resim eklemem yasakkkya senin resimlerine bakarken ben tırstım valla:KK53:

canım ya çok gzüeller bayıldım.en çok ta süslemelerine ben hiç beceremedim süsü püsü kyurbanımdan özür diliyorum hoş bir kutu aldım ona süslemek yerine napim beceriksizim bu konuda:KK43::KK43: cydcım güle güle kullan, katilinin kesesine bereket inşallah. Sağlıklı günlerde kullan inşallah.darısı tüm kargo bekleyenlerin başına :KK76::KK76:

süper yaaa ellerine sağlık kesene bereket:KK16:
Benimde katilim olur musun fulya:KK52::KK52:

sağolun kızlar:KK19:

nissanım canım çok tşk ederim herşey için hepsi harika bayıldım bütün gün misafirim vardı seni arıyamadım hepsini çok begendim hem bizim kızlarada iyi forsum oldu :KK9::KK9:resimleri gece eklicem sorunlarından biraz bahsedmişsin rabbim yar ve yardımcın olsun işallah dualarım seninle bu arada buluşma varmış bende seve seve gelirim işallah

kızlar hepinizin hediyeleriniz çok şık ,çok cici hepiniz güzel günlerde kullanın ,katillerin kesesine bereket,eline emeğine sağlık ....En Büyük KK

X