Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
günaydınn kızlarr

geçmişi okuyodum ya resimlere hangi linkten bakıyoduk

hediyelerine kavuşanlaarrr güle güle kullanın
katillerinde keselerine bereket..

kızlarrr 8 ocakta ümraniyede buluscazzzz hadi buyrun gelinnnnnn anadolu yakası havası alalımmmmmmm wuhuuuuuuuuuu

yaaaaa.... kızlar bende gelmek ıstıyorummm ümranıye degıl de kadıköy olsa hemencecık gelırım metrobusle... nolur kadıkoy yapalımm.. hemde cok merkezı :)

kızlarrr 8 ocakta ümraniyede buluscazzzz hadi buyrun gelinnnnnn anadolu yakası havası alalımmmmmmm wuhuuuuuuuuuu

ana ben anadolunun istanbul köşesinde değilim az daha beri gelin yanıma

Bende bugün veriyorum kargoya hediyeleri.Umarım beğenir canım arkadaşım aldıklarımıı:44:

bana aldıysan beğenirim evet evet katilim sen misin yoksa

yaaaaa.... kızlar bende gelmek ıstıyorummm ümranıye degıl de kadıköy olsa hemencecık gelırım metrobusle... nolur kadıkoy yapalımm.. hemde cok merkezı :)

tmmdır kadıkoy oldu kadıkoyde bulusuruz herkese merkeziiiiiiii canlarımmmm 8 OCAKTA KAR KIS DEMEDEN KADIKOYDE HALDUN TANER SAHNESİNİN ÖNÜNDE BULUSUYORUZZZZZZZZZ

tmmdır kadıkoy oldu kadıkoyde bulusuruz herkese merkeziiiiiiii canlarımmmm 8 OCAKTA KAR KIS DEMEDEN KADIKOYDE HALDUN TANER SAHNESİNİN ÖNÜNDE BULUSUYORUZZZZZZZZZ

hee bizim haldunun sahnesi

Olabilirsin de olmayabilirsin de :2:

enemmmmm sende katilimsin ben de senin katilin olabilirim de olmayabilirimde

Ben bilmemki Kadıköy'ü Üsküdar olsa ya:44:

yaa bilinmezmi kadıköy kız kulesini takip et elbet bir köşesinde bulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…