Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
herkesin yüzü gülmeye başladı ne güzel keyifli bişeymiş bu yaaa bende hediyelerimi en geç salı kargoya vericem kurbanım merak etme seni mağdur etmicem

Puhahahaaa
O adam geçen gün yine vardı abone mi oldu ne yaptı Saba'ya
Kutun gelince resimlemeyi unutma yoksa yersin şaplağı

Bence Saba Tümer bu adamla evlenir

haa bu arada katilim fatma yiğit kızlarr çok teşekkür ediyorum kesesine bereket....

katillerin kesesine bereket

oylamaya da katıldım cyd86 ve cici35 sizi yazdım

ay çok sağol canım benim KK sayesinde blogumdan epey kişi haberdar olmaya başlamış valla mail aldıkça mutlu oluyorum

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyy :))) Katilim bana mesaj attı aradı yani benimde bi katilim varmış çok mutlu oldm :)) ama kim olduğunu bilmiyorum :)

Hediyem geldiiiii wuhuuuuuu
Hemen bakıyorummmmmmmm

benim kargom gelmedi daha yaaaa bu stresle kalp damar rahatsızlığı geçiricem valla hediyelerimi göremeden hık hığğkkkk diye gidivericem o olcak

resimleri koysanız bizde görsek.siin hediyeleriniz gelmeye başladı bile.benimki hic aramadı bile

ben kacıyorum her kese iyi eylenceler.resmleri koymayı unutmayın gelince bakıcam.biraz uyumam lazım.

Kızlaar benimkiler de gelmiş ama ben 6 ocak da görebilcem

Ofeliya ablacım çooook teşekkürler her ne kadar göremesem de annem söyledii
Şimdi neler var bilemiyorum ben biraz geç kavuşcamm

Son düzenleyen: Moderatör:
caanım benim güle güle kullan bitanem.inşallah beyenirsin.kıusura bakma paketleme işini yapamadım.hediyeleri beyenirsin belki.bu arada sesine bayıldım.cici br kız oldugun belli.cok öptüm

kızlar ben namaz kılmaya gidiyorum çok yazmayın ben gelene kadar emi sonra okuması zor oluyo

Allah kabul etsin canım

Kızlaar benimkiler de gelmiş ama ben 6 ocak da görebilcem

Ofeliya ablacım çooook teşekkürler her ne kadar göremesem de annem söyledii
Şimdi neler var bilemiyorum ben biraz geç kavuşcamm

hadi bakalım gözün aydın canım, Ofelia kesene bereket :13:

caanım benim güle güle kullan bitanem.inşallah beyenirsin.kıusura bakma paketleme işini yapamadım.hediyeleri beyenirsin belki.bu arada sesine bayıldım.cici br kız oldugun belli.cok öptüm

Ay sorma abla biranda naber dedim kesin bu ne laubalilik diyeceksin diye düşündüm bende arkadaş sandım numaralarım silik mesaj atmıştım birinden arıyor sandım
Tekrardan teşekkür ederim biran önce kavuşmak istiyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…