Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

kızlar kargom geldi kutusuna bayıldııımmmm ama daha içine bakmadııımm telefonumun ara kablosunu bulur bulmazyğklüyorum resimleriii

YAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa resimleyin artık çatlayacağımm

kurbanımmm benimmm

çok samimi sıcak konuştun hatta biraz daha konuşsak ağlardım
çok duygusalım galiba yaaa

Valla mektubunu ve notlarını okuyunca doldu benim gözlerim :2:
birilerinin kalbine dokunabildiğimi hissettim.
o ufak notlarda da benim kalbime dokunulduğunu hissettim.
şimdi denicem hedayelerin fotolarını koymayı.

bu arada ben kurbanıma iki don aldım.
biri kırmızı biri beyaz.
beyaza aşık oldum cok tatlıydı, kurbanımda cok tatlı ona yakışır diyene aldım

katlinin kesesine bereket güle güle kullan darısı başıma

bugünn nekadar güzell bir günn yahuu

seni tanımak için eski mesajlarına baktım
hiç tanımadığım biri olmana rağmen çok yakın geldin bana
yüreğime dokundu yazdıkların
bende senin yüreğine dokunmak istedim
iyi ki sen çıkmışsın

canım ben kendim için dedim ,hani kendimi tanıtmadım bi sivrilik orda yaptım,
bide en başında hediye gönderilecek taarihi belirlerken ben 27 si demiştim çünkü benim bu hafta hep sınavlarım var iştende çıkamıyorum,alsam bile hazırlanacak şeylerde var o yüzden dedimki hafta içi gönderebilirim ikinci sivriliğide yaptım sende pazartesi gönderirsen yalnız kalmamış olurum yanlış anlama,hatta ben cicişede söyledim

mandalina seni yerim bak

Güzel günlerde kullan tatlım hediyelerini. O kadar mutlu oldum ki sesini çok mutlu, heyecanlı duyunca anlatamam
Kartı okurken gözünde canlanmak için ufacık da olsa bi resim atim dedimmmm Çok mutluyummm çok mutluyummmmm

uyyy açıklama yapmana gerek yok sadece pazartesi yolla len mandiş desen yeterdi :))
tamam senimi kırcam bende pazartesi yollayacam kıvırcık prensesim öyle istedi
bekle kurbanım zaten beklemiyorsundur hala gelmedin be ya

kızlar kurbanım da benı demın aradı cok tatlı bır sesı vardı... ona buradan kucak dolusu sevgıler gonderıyorum... hedıyelerımı cok ama cok begendıgını tekrarladı.... benı manısaya davet ettı :) bende onu ıstanbula..... ıyıkı katılmısım dıyorum çekilişie... ay kızlar kurbanınıza aldıgınız hedıyelerın teslımınde sıze gelen duygular coook ama coook guzel bısı yaaa..... harıka..... :) anlatamam tatman lazım :)

kesene bereket canımm ...

ayy evet bencedee hatta kızardığımı hissettim konuşurken heyecan yapmışım

bende istiyorum ya ama bnmki pazartesi gelecekkkk

zaten resmini görünce daha bir başka şeyler hissettim o kadar çok beğendimki oğluşumu bile düşünmüşsün nasıl sevindim nasıl mutlu oldum ki hala yerimde duramıyorum allahım çok güzel bir duygu aayyyyyyyyy avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum dişlerimi sıkarak yazıyorum bu satırları da sizlere

Merakla bekliyom kargomu dağıtımda helecanlandım

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii açıyom

Ablacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bende seni çok seviyorumm

Ben tarielensarım , bana saksı muamelesi yapamaazsınız , Herkes beni sevsin , en çok beni seveceksiniz , saksı değilim ben

[video=youtube;Rhg_lejrugU]http://www.youtube.com/watch?v=Rhg_lejrugU[/video]

gel seveyim ama sende beni sev olur mu

beğenmene çokkk sevindim iyi günlerde kullan
katil senmisiiiinn

üzgünüm olmuyo , sonra gene denicem.
akşam bebek görmeye gidicem, eğer işyerinde beceremezsem akşam geç vakitte yükleyebilirim :2:

kesene bereket canımm ...

ayy evet bencedee hatta kızardığımı hissettim konuşurken heyecan yapmışım

demı yaaa.... ay cok garıp oldum ama.. cok mutlu oldum anlatamam yuzumde salak salak bı gulumseme sabahtan berı ....işyerındeyım rezıl olmasam barı hehehe :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…