Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
cici35 canım ozelden cvb veremedım.cok teşekkur ederim cvb yazdıgın ıcın

kurbanımmm benimmm :KK16:

çok samimi sıcak konuştun hatta biraz daha konuşsak ağlardım :KK1:
çok duygusalım galiba yaaa

Kızlar hediyesine kavuşanların gözü aydın, tebrik ederim kendilerini... hediyesi kurbanlarına ulaşmış katillerin de ellerine kollarına sağlık :KK9:

evet bir koli daha geldi demek merakla bekliyoruz yine çatır diyue sesler gelmeye başladı

kolime sığmadı benimkiler bugün verecektim kargoya ama evde kurdeleleri unutmuştum süslemek için kargoyu aradım iki günde gider dedi pazartesi yollamaya karar verdim eğer yanlış yapıyorsam uyarın olurmu pazartesi kurdellerle süsleyecem koliyi tam sığmadığı için süsleme kötü de olabilir ama en azından ben emek vercem sonra pazartesi kargoda sanırım çarşamba elinde olurmu kızlarrrrrrrrrr

hatta hafta içine doğru ver şekerim bari bunda sivri ben olmayayım ,benimde hediyerim geldi ama markafoniden :KK34:önce bana geldi sonra kurbanıma gidecek ama morhipo dengesizlik yaptı sanahtan beri müşteri hizmetleriyle kavga ediyorum ya bide istediğin donu bulamadım kurbanım özür dilerim ama gerçekten yok ,

hatta hafta içine doğru ver şekerim bari bunda sivri ben olmayayım ,benimde hediyerim geldi ama markafoniden :KK34:önce bana geldi sonra kurbanıma gidecek ama morhipo dengesizlik yaptı sanahtan beri müşteri hizmetleriyle kavga ediyorum ya bide istediğin donu bulamadım kurbanım özür dilerim ama gerçekten yok ,

nasıl bır don ıstedı cnm ben buluvereyım masallah bız don hastasıyızda:)))))))

dalga geçmiyorum ilk defa girdim böyle bişeye fikir almak için karşımdakini üzmemek için soruyorum herşey hazır bugün verebilirim hazır herşey ama yılbaşına yakın elinde olsun diye düşündüm hani en başında öyle dendiya sivri olmana gerek yok fikir ver yeter :26:

slm kızlar katilim bana msj atmış adresin teyidiiçin canım yaa yemek yiyomuş afiyet bal şeker olsun valla kızlar iyikide çekilişe katılmışım kurbanımlada konuşuyoruz görseniz sanki kırk yıllık kankayız:nazar:

kızlar okuduklarımdan sonra gerçekten sizde beni hayal kırıklığına uğrattınız. herkesin hediye anlayışı farklıdır. bende 2 keredir çekilişe giriyorum. geçen seneki girişimde kardeşim çok istedi bu sene ilk defa girdi. eğer okusaydı yazdıklarınızı çok üzülürdü.
ben geçen seneki hediyemde taylol gönderdim bu hediyemdede göndericem. bu bir düşüncedir malum grip havaları. sağlığını düşünmek bir inceliktir. hediye kutusunun içine o kişinin içinden gelen ne varsa konulur. bu kişiye özel bişeydir. ki kardeşim o kadar özendiki "çekilişe girdin sana çıkan kişi ve bilgileri" dedim. daha ilk günlerde o heycanla hazırladı paketlerine kadar. böyle birşeyide ilk defa yaşıyor. o bilmezdi böyle sanal forumları falan. geçen sene çok özenmişti. bu senede girdi. bilmiyorum ya iyiki kardeşim internete girmiyor ben bile ne çok üzüldüm. ki hiçde küçümsenecek hediyeler değildi ASLAAA siz gidin bi daha bakın neler almış diye inceleyin resimleri bence. taylol topkek den başkada bi sürü şey vardı kaçırmışsıznız bence.

alıcı bjk güle güle kullan. beğenmişsin. önemli olanda zaten hediyeyi alan kişinin düşünceleri. kardeşim o kadar hevesliydiki anlatamam. abla istanbula gittiğimde hem katilimle hem kurbanımla görüşmek istiyorum tanımadan böyle heyecan yapıp herşeyi kutuya sığdırmışsam, tanısam kiimbilir neler yaparım diyodu.

ama ben katilimdende kurbanımdanda çokkk memnunum. ben hediyelerimi çok beğendim. zaten şöyle düşündüğün zaman tanımadığın birinin seni düşünmesi kadar güzel ne olabilirki. tanıdıkların bile seni gün gelip düşünmezken. tanımadığın birinin seninle ilgilenmesi kadar güzel bişey olabilirmi.
valla ben özene bözene hazırladım hediyelerimi hepside çok içten hazırlanan şeyler. tek tek seçtim severmi bunu istermi buda olsunmu diye. hediyelerimi kurbanıma yarın göndericem yada cumartesi günü veririmkargoya. en geç pazartesi salıya mutlaka elinde olur. katilimide kurbanımıda öpüyorum kokulu kokulu :KK16::KK16::KK16:
....
burda hayal kırıklıgına ugrancak bişey yok canım! kardeşini tanımıyoduk seni geçen cekilişten tanıdıgım için ekledim kardeşinide keşke ara sırada olsa gelip topinge girseydi... üzülcek bişey yok canım hediyeler konuyo herkes yorum yapmakta serbest kimse kücümsemedi kücümsencek bişey yok ordada evet dediğin gibi herkesin hediye anlayışı farklı canım benim tanıtım topingi açtık ki herkes birbirini tanısın göndersin diye

herkes yeterince inceledi diye düşünüyorum bitanem hediyeleri görmüşlerdir tabikii kaçırmamışlardır üzülme sen ...

tabikii önemli olan hediyeleri alan kişinin içine sinmesi oda çok begenmiş ...

eminim sende herkes gibi özenerek hazırlamışındır bundan hiç bir şüphem yok ...

.........
lütfen ben bu topinkte tartışma istemiyorum ama bu çekilişe girdiysek herkeste sormluluğunu bilecek herkes herşeye açık olacak nasıl begenilmesi hoşunuza gidiyosa eleştirilmeside bukadar sorun yaratmasın

siteye girmeyenlere bişey diyemiyorum defalarca konuştum bu konu hakkında artık bişey söyliyemioyrum cünkü ters cevaplarla dönüyolar bana ...
hepinizi çok seviyorum güzel çekilişler diliyorum
:KK54:

kızlar kargom geldi kutusuna bayıldııımmmm ama daha içine bakmadııımm telefonumun ara kablosunu bulur bulmazyğklüyorum resimleriii:KK52:

cici35 canım ozelden cvb veremedım.cok teşekkur ederim cvb yazdıgın ıcın
canım rica ederim ama bilgilerinde bi problem var sanaırım cep no bidaha göndermeni rica edicem :KK34:
kızlar kargom geldi kutusuna bayıldııımmmm ama daha içine bakmadııımm telefonumun ara kablosunu bulur bulmazyğklüyorum resimleriii:KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Allah'ım ne ekşınlı bigün Yarabbim :KK52::KK52::KK52: ben de kargomu bekliyorum evde. Hayır yani kapı çalar da duyamam diye müzik bile dinlemiyorum :KK60: Saba Tümer'de Yaşar Nuri Öztürk var o açık :KK60:

Allah'ım ne ekşınlı bigün Yarabbim :KK52::KK52::KK52: ben de kargomu bekliyorum evde. Hayır yani kapı çalar da duyamam diye müzik bile dinlemiyorum :KK60: Saba Tümer'de Yaşar Nuri Öztürk var o açık :KK60:

Puhahahaaa:KK60::KK60:
O adam geçen gün yine vardı abone mi oldu ne yaptı Saba'ya:KK53::KK53:
Kutun gelince resimlemeyi unutma yoksa yersin şaplağı:KK57::KK30::KK30:

kızlar oylama topingini bulamıyorumm oy kullanıcam ama bulamadım yokk

rica etsem paylaşırmısınız

kızlar hiç geçişi okuyamıyacağım çunku hala daha heyecandan ellerim titriyor hediyelerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mutluyum. MeLeZGuZeL arkadşıma sonzuz teşekkür ederim kesesine bereket. o kadar guzel şeyler varki anlatamam kutunun kendisi bile yeter hele o güzel yüzü ne kadar teşekkür etsem azdır ona.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X