Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Bi kapta kakaolu yapıyosun bi kapta normal. SOnra biraz ondan biraz ondan yavaş yavaş döküyosn :)) normal kek tarifi

ben öyle döksem bulamaç okur nasıl dökülüyor ki

Katilinimi bilmeyen çok muu hala

kimsse katilini bilmiyor zaten bazı katiller arayarak yada sms çekerek kendini tanıtmadan konuştular çoğu aramadı direk hediye yolladı filan

ben normal kek hamuru yapıp 2 ayrı kaba böluyorum bır kap sade bır kaba 3 yemek kasıgı kakago koyup çırpıyorum daha sonra borcamın tam ortasına 1 fıncan sade hamur koyuyorum onun ustunede 1 fıncan kakaolu hamurdan dokuyorum sırasıyla boyle gıdıyor ışte

Bana böyle anlatmamışsın hani normal döküyoduk :|

hmmm mantığını anladım en kısa zamanda denicem

mrb kızlar nssılsınız?ben de buralardayım.yeni dogan kızımız bizi cok ama cok yoruyor.ama ben onu yınede cok sevıyorum kurban olsun teyzesikızlar ben hediyemı dun karkoya verdim.vallah ben hediye paketi yapamadım.kusura bakmsın artık kurbanım.hem ogluma bakıyorum hem yeni bebeyimiz oldu koşturmaca icindeyim.hediyelerle idare etsin artık kurbanım.hepinizi cok özledım.ama benim katilim ne aradı ne sordu.canı sagolsun.artık umudumu kestım.artık katılımın olmadıgına karar verdim.kurbanım bu gun hediyen elinde olur merak etme.

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, Now+, cyd86, kkgd2010, alici_bjk+, ghs+, mmousee+
acaba sizlerden hangisi?burdamısın yoksa?

Ellerine sağlık canım çok enfes görünüyor

Kızlar benim katilim canımcımm dün mesaj attı bana kargonu verdim yarın evden çıkma didi Ben de bugün kargomu vermeyi düşünüyordum ama du bakalım evden çıkmayayım kargom gelsin de ben de göndereyim artık kurbanımın hediyelerini çok beklemesinn kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…